Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja z czteroosobowym trybem kooperacji. Jest gameplay i masa szczegółów

14 postów w tym temacie

W kooperacji będzie można dokonywać zakupów dzięki walucie w świecie gry, Platinum. Tę z kolei można nabyć za prawdziwą gotówkę.

Czyli Diablo dla ubogich w wersji pay4win. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w nagłówku newsa :)
Co-op spoko, ale szczerze mówiąc - naprawdę ME 3 miało aż tak popularne multi? Pograłem w to chwilę i stwierdziłem, że mi styknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej kopia tego multi z ME3. Tam można było kupować paczki z losowym sprzętem i postaciami za kredyty zdobyte w grze albo za punkty Bioware, które nabywało się za kasę (a których Inkwizycja już nie będzie używać). Tutaj zastosowali identyczny system. Multi generalnie nie powala, chociaż pewnie trochę pograć się w to da, póki nie znudzi. Zapowiedziane Shadow Realms zdaje się być również mocno podobne do tego. Być może skopiowali pewne mechanizmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i coraz fajniej, zawsze chciałem być healerem w Dragon Age i teraz będzie okazja do tego. Multik w ME miał swoich fanów i to hardkorowych trzeba dodać bo pamiętam ludzi którzy mieli po 2000 level''e.. gdzie ja po 20-40 godzinach miałem z 70-100. Mam nadzieję że będzie postaci do wyboru dużo tak jak to było w ME z wszystkimi dodatkami do multi.
Już nie mogę się doczekać DA:I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to pełnoprawnym multi, ale może być miłą odskocznią od singla na kilkanaście minut. Mogłoby nie być tego trybu ale jeśli jednak powstał to nie mam nic przeciwko. Przecież nikt nie będzie nikogo zmuszał do grania w DAI z innymi. To jedynie dodatkowa opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie będzie też czegoś na wzór gotowości galaktyki z ME3 (która później i tak okazała się bez znaczenia, bo umożliwili zdobycie wystarczającej ilości assetów w singlu), więc dobrze, że oba te tryby będą całkowicie oddzielne. W tej grze i tak liczy się tylko single, a multi można traktować właśnie jako taki mały dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w ME3 było bardzo fajne grałem godzinami, jeśli to będzie wyglądać podobnie (wszystko wskazuje że tak) to bardzo chętnie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:55, Zb4wiciel napisał:

Błąd w nagłówku newsa :)
Co-op spoko, ale szczerze mówiąc - naprawdę ME 3 miało aż tak popularne multi? Pograłem
w to chwilę i stwierdziłem, że mi styknie...


Ze znajomym przegraliśmy wspólnie około 30-40 godzin w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować