Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 dni z Xbox One - przegląd najciekawszych gier

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Sprawdzamy, w co warto zagrać na konsoli nowej generacji Xbox One, która już za kilka dni pojawi się w polskich sklepach. Przedstawiamy zarówno najciekawsze gry na nowe urządzenie Microsoftu, jak i multiplatformowe tytuły.

Przeczytaj cały tekst "12 dni z Xbox One - przegląd najciekawszych gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jakby tego było mało żadna gra która dla tej konsoli jest exclusive nie jest warta świeczki ,bo pokazuje jedynie bolączki tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 14:01, Rafalinda_san napisał:

A w którym miejscu autor tekstu napisał, że jest? Kapitanie Oczywistość


Przecież wyraźnie widnieją pod fragmentem "najciekawsze gry na wyłączność Xbox One", a nie jak m.in. Titanfall we fragmencie "najciekawsze gry multiplatformowe dostępne także na Xbox One".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje że słabo to z grami na X1 wygląda, jedyny Ex wart świeczki który faktycznie jest na wyłączność i prawdopodobnie będzie w przyszłości to Forza, reszta albo wyjdzie na PC albo na wszystkie platformy, ale i tak wole X1 od PS4, nie zniosę tego pada w łapie, a skoro i tak większość gier wychodzi na wszystko to kilka z nich mnie nie zbawi... poczekam na Halo, QB i GoW , a gdy wyjdzie Bloodborn to i PS4 sobie sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A w którym miejscu autor tekstu napisał, że jest? Kapitanie Oczywistość
>
> Przecież wyraźnie widnieją pod fragmentem "najciekawsze gry na wyłączność Xbox One",
> a nie jak m.in. Titanfall we fragmencie "najciekawsze gry multiplatformowe dostępne także
> na Xbox One".
Ups.. Faktycznie. Nie zauważyłem, bo natychmiast zacząłem czytać co autor ma do powiedzenia o grach :) Gomen.

Co do gier. Forza 5 byla warta wydanej kasy i nie żałuję zakupu X1 na premierę w USA. Gram do teraz. Ryse kupiony za 170 zl w przecenie również mi sie podobał. Byl troche za latwy ale i tak bylo milo wyrzynać zastępy barbarzyńców. No i ta grafa. WOW. Titanfall skradł mi jakieś 80godzin z życia i bawiłem się przednio. Teraz z wypiekami na twarzy czekam na FH2, Sunset Overdrive, Ori oraz Fantasia Music Evolved. W tym roku Microsoft zarobi u mnie jeszcze jakieś 900zl, bo w tym roku zaoferował najfajniejsze gry. Do boju MS i walczcie o nasz rynek, bo macie czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ryse oraz Dead Rising 3 nie są na wyłączność. Oficjalnie zostało ogłoszone, że wyjdą
>
> > też na PC.
> A w którym miejscu autor tekstu napisał, że jest? Kapitanie Oczywistość

Czy te gry są w tej chwili na PC? Na dziś obie są exclusive''ami na Xboksa One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 15:39, Michal_Mielcarek napisał:

Czy te gry są w tej chwili na PC? Na dziś obie są exclusive''ami na Xboksa One.


Według mnie, rzetelność wymaga wspomnienia o tym... jakże... nieistotnym fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 15:39, Michal_Mielcarek napisał:

> >
Czy te gry są w tej chwili na PC? Na dziś obie są exclusive''ami na Xboksa One.

Ale czy nie zostały już zapowiedziane na PC? Zostały, więc jako tako ich ekskluzywność zmieniła się na czasową ekskluzywność. Choć akurat tutaj obie strony mają raczej racje. Bo niby są exami, no ale.... ;)

Dnia 27.08.2014 o 15:39, Michal_Mielcarek napisał:

Słabe gry, ale Ps4, też nie miał nic szczególnego do zaoferowania w dzień premierki.


Tak, ale Xboks jakby nie patrzeć miał światową premierę dobry rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> > Słabe gry, ale Ps4, też nie miał nic szczególnego do zaoferowania w dzień premierki.
>
>
> Tak, ale Xboks jakby nie patrzeć miał światową premierę dobry rok temu

A na premierę w Polsce oprócz wymienionych wyżej tytułów dopisz jeszcze FH2, Sunset Overdrive, Halo MCC i Fantasia. Ori też jeszcze przed świętami wyjdzie.
Mamy 1000x lepszą premierę niż USA, zwłaszcza, że Forza 5 wyjdzie w wersji GOTY ze wszystkimi 300 autami i 17 tras zamiast 14 :)

Warto było zaczekać co poniektórym, bo stare gry (DR3, Titanfall lub Ryse) kupią sobie na ebayu za połowę ceny albo mniej, a nowe...nowe mogą sobie wziąć razem z konsolą, czy to zestaw z Sunset Overdrive, Czy to F5+Fifa czy ten zajebisty z Call of Duty :)

Jak mówię, mamy znacznie lepszą premierę niż Amerykanie, więc tylko się cieszyć. Nie wspominając jak bardzo dużo usług systemowych doszło przez te 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

symulatory to jedyne gry dla których warto kupić konsole, reszte gier to sie przechodzi dla ciekawej fabuły, która jest taka sama dla każdego gracza, więc można ją sobie obejrzeć na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 16:31, Rafalinda_san napisał:


>
> >{...]


Póki co z tego co wiem, to dostępne na rynku Polskim są zestawy z FIFĄ 15 i Forza 5 plus Dead Rising. Ten zestaw z Call of Duty jest faktycznie bardzo fajny, ale w Polsce jeszcze go nigdzie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować