Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W piątek poznamy nową grę twórców Saints Row

15 postów w tym temacie

Ale Volition już jakiś czas stwierdził, że mają jedną grę w produkcji i nie jest to Saints Row V. I raczej nie ma się co dziwić, bo po stopniu fabularnego szaleństwa jaki osiągnęła IV, ciężko będzie wpuścić kolejnego sequela. I o ile mam nadzieję, że kolejne Saints Row jeśli już zapowiedzą nie będzie starało się stać na siłę poważnym GTA, to bez rebootu może być trudno.

Ale to jeszcze nie teraz. Jeśli reboot to wypadałoby zmienić silnik, a to też swoje potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wyczuwam jakiś spinoff free2play w uniwersum świętych, w końcu grę wyda deep silver i być może oni zlecili Volition stworzenie kolejnego f2p dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuci mnie że większość osób kojarzy Volition tylko z Saints Row, kiedy przedtem stworzyli również fenomenalne gry :(
No ale cóż, Saints Row jest jedyną ich grą która tak mocno się wybiła i przyjęła. Ja tam liczę na jakieś mocne zaskoczenie np. hm...... Freespace 3 ? :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że z Red Faction tylko część pierwsza była więcej niż średnia, Freespace to nigdy nie była gra dla szerszej publiki z powodu gatunku, a o Descencie już mało kto pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że to nie będzie SR5.
Jakaś nowa, mocna marka by się przydała.
Ja tkwię teraz w połowie SR3, a gram w to od dobrych 2 lat i pogrywam od czasu do czasu. Tak na rozluźnienie dobra gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować