Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts spodziewa się miliarda dolarów zysku z samych DLC

26 postów w tym temacie

A ja tam nie narzekam. Na dlc od EA nie wydałem póki co jeszcze ani grosza :P (no chyba żeby liczyć Dragon Age: Przebudzenie, ale to w pudełku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy DLC od EA nie kupiłem i nie mam zamiaru, nowa mapa do mp czy nowy tryb z dodatkową bronią to nie DLC, kpiną jest to tak nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne DLC jakie w życiu kupiłem to Arrival do ME2, ale do kupowania skórek, map, czy dodatkowych broni jakoś nigdy mnie nie ciągnęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem vietnam do bc2, premium do BF 3 i 4 i jestem zadowolony, spędziłem przy tych grach mnóstwo czasu i nie żałuje wydanych pieniędzy. Tylko szkoda, że EA chyba inwestuje te pieniądze w następne dlc zamiast dać twórcom wiecej czasu na dopracowanie podstawowej wersji, w bfa 4 miesiac po premierze nie dało sie grać przez bugi i problemy z serwerami a pierwsze dlc juz wychodziło zdecydowanie za szybko. Mają kase to czemu nie zrobią czegoś porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było dobrze gra wyszła to wyszła dziś wychodzi przez kilka lat w kawałkach, a wszystko przez to głupie pokolenie które teraz żyje (gimbaza) i daje sie na to nabierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tekst powinien mieć tytuł: "EA zarobi miliard dolarów na dymaniu klientów w...", nie będę mówił w co, bo moderatorzy mnie jeszcze zbanują. a rękę do ostrzeżeń mają jak wiadomo lekką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 17:01, MisticGohan_MODED napisał:

Ich poziom obłudy jest porażający...

Obłudy? To szczerość. "Tak, będziemy cięli gry. Spodziewamy sie za to przynajmniej miliarda $." Ironicznie pewnie duże straty ze sprzedaży podstawek pochodzą od DLC. Ja od czasów ME2 nie kupiłem żadnej gry EA dla zasady. A kilka z nich było dość interesujących, wiec gdyby nie cięli to bym pewnie kupił. Pewnie nie jestem z tym sam. Teraz trzeba by było policzyć dobrze, czy ten miliard $ z DLC jest wystarczająca rekompensatą obniżenia sprzedaży samych gier i bycia po raz n-ty Najgorszą Firmą Wg. Klientów W USA. Tym bardziej, że np. ja np. czasem kupuję DLC jeśli nie mam wrażenia, że są one albo wycięte, albo maja mocno zawyżone ceny, więc gdyby polityka EA była choć ciut uczciwsza mogliby podnieść sprzedaż o ileś tam egzemplarzy nadal zachowując część zysków z DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 16:04, Gohan1989 napisał:

Kiedyś było dobrze gra wyszła to wyszła dziś wychodzi przez kilka lat w kawałkach, a
wszystko przez to głupie pokolenie które teraz żyje (gimbaza) i daje sie na to nabierać


Ha ha:) Nie bądź naiwny. Obecny system jest rezultatem rozwoju dostępu do internetu, a nie zmiany w mentalności graczy. Co więcej obstawian ze DLC kupują starsi gracze którzy mają na to kasę, a nie młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA już od kilku lat nie zarabia na mnie ani grosza. I to wcale nie tylko z powodu DLC ale głównie z pododu zbyt wysokich cen swoich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować