Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts spodziewa się miliarda dolarów zysku z samych DLC

26 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2014 o 12:54, Lucek napisał:

EA już od kilku lat nie zarabia na mnie ani grosza. I to wcale nie tylko z powodu DLC
ale głównie z pododu zbyt wysokich cen swoich gier.

Gry w ogóle strasznie podrożały. Jak patrzę na ceny w muve.pl premierowych wydań to włos staje mi na głowie. 139-159 zł !? tyle to się kiedyś płaciło za bogate kolekcjonerki !

Ja kupuje teraz gry tylko dwa razy w roku, na letnich i zimowych wyprzedażach kiedy można je dostać za grosze,albo w najgorszym wypadku za usprawiedliwioną, ale wciąż znacznie niższą kwotę.
Zwłaszcza że premierowe wydania są obecnie cholernie wybrakowane i zabugowane... np. Battlefield 4 albo Rome II. Ale swoje to żądają za te buble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 13:00, Darkstar181 napisał:

Gry w ogóle strasznie podrożały.


Zaporowe ceny wydań premierowych to nie tyle żart co strategia. W końcu zazwyczaj tydzień czy dwa po tym jak odjechał hype train cena spada o jakieś 30% - nie mówiąc już o kluczach. Zawsze będą kasowali najwięcej na tych którzy nie mogą się doczekać, szkoda, że gry kupują w ciemno co samo w sobie prowadzi często do katastrofy i płaczu na forach. Bo w końcu kupi alphe czy inną betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 13:27, Shinigami napisał:

Zaporowe ceny wydań premierowych to nie tyle żart co strategia.

I jeszcze jedna rzecz, która powoli się wyłania. Na razie zauważyłem to w dwóch grach: Borderlands 2 i Saints Row IV. Ci co kupili premierówki są niezwykle poszkodowani, bo już są wersje GOTY i podobne, ale brak upgradów do tychże wersji. Jedynie można kupić całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze gracze kochaja DLC, w koncu te wszystkie pieniadze sa od nas. A narzekamy tak przy okazji zeby poudawac, ze nie jestesmy tacy co to lykaja wszystko bo musza grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam nigdy DLC od EA nie kupiłem i nie mam zamiaru, nowa mapa do mp czy nowy tryb z
> dodatkową bronią to nie DLC, kpiną jest to tak nazywać.

nie, to co ty tu wypisujesz to mapy + bronie + tryby - kiedyś nazywane dodatkiem które normalnie wszyscy kupowali, dzisiaj również pod nazwą dlc i trzeba być idiotą żeby to hejtować.

EA nie sprzedaje map/trybów osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować