Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III już z aktualizacją 2.1.0. Nowe premie dla posiadaczy wersji PC

18 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2014 o 18:49, Kadaj napisał:

Raczej nic zachęcającego do ponownej instalacji gry, te całe rankingi wręcz odpychają. ;p

Ja jak porównuję kolejne zmiany w patchach do ogranej bety to widzę tylko loot, więcej lootu, jeszcze więcej lootu. Czy na prawdę nie ma w tej grze nic innego do poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ja jako posiadacz podstawowej wersji gry (bez Reaper of Souls) za bardzo z tego patcha nie skorzystam, jak na razie nie uśmiecha mi się płacić za tę grę dwukrotnie, może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 18:49, Kadaj napisał:

Raczej nic zachęcającego do ponownej instalacji gry, te całe rankingi wręcz odpychają.
;p

U mnie trochę drgnęło..ale potem przeczytałem do końca i się zniesmaczyłem jak zadymek. Ale trudno oczekiwać po h&s czegoś nowego, niż usprawnienia wciąż niedziałającego jak trzeba lootu.W tej grze chodzi tylko i wyłącznie o zbieranie złomu, żeby się pochwalić przed kolegami. To smutne. Fabuła zawsze tu była marna, ale kurde aż tak kiepsko ? Diablo 1 dłużej zawitał na mym dysku i chyba czas na powrót dla zabawy a nie dla lootu. Ostatecznie jak by wpadła jakaś ekipa, to można by było się zastanowić nad powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak Blizard mógł to zrobić teraz czemu akurat teraz !! Właśnie bedzie weekend z dodatkowymi punktami w LoLu a po drugie właśnie sie wakacje skończyły, a ja musze kilka przedmiotów jeszcze zaliczyć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 18:49, Kadaj napisał:

Raczej nic zachęcającego do ponownej instalacji gry, te całe rankingi wręcz odpychają.

A u mnie wręcz przeciwnie . wbiło się golda w lolu to ma się teraz czas żeby się w te rankingi pobawić i wrócic do gry . Szczególnie że już z 2 miesiące nie grałem to już trochę przerwy od gry miałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2014 o 20:37, vegost napisał:

U mnie trochę drgnęło..ale potem przeczytałem do końca i się zniesmaczyłem jak zadymek.
Ale trudno oczekiwać po h&s czegoś nowego, niż usprawnienia wciąż niedziałającego jak
trzeba lootu.W tej grze chodzi tylko i wyłącznie o zbieranie złomu, żeby się pochwalić
przed kolegami. To smutne.



Jak w każdym jednym h&s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym grał w tą grę nadal i bym zakupił dodatek gdyby chodziło o coś więcej niż tylko o LOOT/lepsze itemy. Jeżeli nie możemy czegoś zabić to tylko dlatego że mamy za słabe itemy. W tej grze praktycznie liczy się tylko wiedza a nie umiejętności gracza :/ co mnie odpycha najbardziej tak samo jak w Path Of Exile. Jeżeli znamy wszystko w grze to po prostu dobieramy odpowiednie skille do posiadanych przez nas itemy, oraz kontrola skilli w grze żeby o czymś nie zapomnieć użyć i gramy tak cały czas dopóki nie dropnie nam legendarny z czymś specjalnym co będziemy mogli to użyć do lepszego działania innego skilla.
Ja wolał bym żeby w grze liczyła się zręczność i umiejętność grania jak i wiedza o grze. Uniki, combosy jakieś a nie granie np takim barbarzyńcą na pałe, a natomiast innymi postaciami po prostu musimy walić skille i uciekać przed potworami żeby otrzymywać jak najmniejszy dmg. Taka gra to po prostu granie dla zabicia nudów. Jak dodatek stanieje do 60zł to zapewne kupie, narazie blizzard niema co liczyć na moją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się aktualizuje... pewnie wejdę sobie popatrzeć na taniec mojej Wizardki, ale raczej nie po to, aby pograć.
Starczy mi już tego... farmienia golda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, jak się szuka uników i combosów bez bawienia się w budowanie postaci (co najczęściej wiąże się z odpowiednim sprzętem) to się nie gra w hack and slash tylko w coś pokroju Darksiders czy Metal Gear Rising.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 21:48, Pietro87 napisał:

Jak w każdym jednym h&s...


Może kolega preferuje Sacred 3 :D Jedyny taki "h&s" bez lootu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować