Zaloguj się, aby obserwować  
xcraft

Gra sie sama minimalizuje a potem wyłącza

9 postów w tym temacie

Witam gdy gram w gre Starship troopers to gra sie często minimalizuje a potem wyłącza na signle jak i na multi player mam najnowsze sterowniki i directX moze ktos wie czemu tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 17:18, Siepus napisał:

Mam ten sam problem, tylko że w FIFIE 2002!!!

mnie do denerwoje !! dojde daleko zapomne zapisać gre i wszystko sie traci musze od nowa zasuwac mi sie minimalizuje co kilka min czasem szybciej czasem puzniej ale często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 17:17, xcraft napisał:

Witam gdy gram w gre Starship troopers to gra sie często minimalizuje a potem wyłącza na signle
jak i na multi player mam najnowsze sterowniki i directX moze ktos wie czemu tak jest ?



... może to błąd gry.... wiem,że w necie dostępny jest pecz v.5.24EU/US ... jeżeli jeszcze go nie zainstalowałeś to warto spróbować --- poprawia ponoć wiele błędów i dodadaje pare rzeczy...ma pewien minus - waży 222,3 MB ... :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie moze i poprawie ale napewno niema nic z tym bo natej normalnej versji tez graja w necie i jakos im wszystko chodzi a tak wogule probowalem tez reinstalowac i to tez nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:05, xcraft napisał:

hmmm mmmmmmm


Co to za post ma być.
Zainstaluj patcha tak jak ci doradził mistrzgry, może innym działa ale na twojej konfiguracji się sypie, wtedy patch może pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz to zrobilem zainstalowalem od nowa sterowniki i directa ale teraz zamias minimalizowac to resetuje mi sie komp .... help ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:19, xcraft napisał:

juz to zrobilem zainstalowalem od nowa sterowniki i directa ale teraz zamias minimalizowac
to resetuje mi sie komp .... help ;]

Skoro już wszystko zrobiłeś, to teraz tylko reinstalacja systemu może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować