Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PewDiePie winduje w górę Skate 3 na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii

48 postów w tym temacie

Salwy śmiechu gwarantowane!

W którym miejscu? Już dawno nie widziałem tak prostackiego, żenującego poziomu humoru. Może 10 latków to i śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom filmików PewDiePie jest poniżej dna, to mieszanina bluzgów, durnych min i ryków oraz żenujących żartów. Cała ta gra "aktorska" jest mocno wymuszona, ale jak widać masie ludzi się to podoba. Gra tutaj nie była istotna, tylko osoba w nią grająca. Stąd taki wzrost popularności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Salwy śmiechu gwarantowane!
>
> W którym miejscu? Już dawno nie widziałem tak prostackiego, żenującego poziomu humoru.
> Może 10 latków to i śmieszy.

Zgadzam się, ten ''''pan'''' nie jest raczej znamy z ambitnych żartów. Wybija się raczej na młodzieży w wieku 10-15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 20:53, Muradin_07 napisał:

Mi tam się filmiki ze Skate się podobają i zawsze się z nich śmieję :D

Mnie to bawią ludzie,którzy publicznie deklarują, że lubią poziom humoru PewDiePie i zawsze się z nich śmieję XD
Jeszcze chwila i ktoś będzie mi chciał wmówić, że na sukces Halo wpływ miały filmiki z serii Warthog Jumps. Ale serio: jakim cudem zabawny filmik może windować sprzedaż -ktoś zbadał ten fenomen, są jakieś dowody czy tylko przypadkowa zbieżność? Film jest ze stycznia, ten "efekt" ma jakiś poślizg czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy lubię jego humor. Jedynymi filmikami, które faktycznie oglądałem to były te ze Skate. A tak to na YouTube ograniczam się do oglądania trailerów, VODów czy słuchania muzyki. Już etap namiętnego oglądania pewnych youtubowych person jest daleko za mną z małymi wyjątkami ;)

Poza tym swoją drogą zawsze jak pojawia się informacja na temat jakichś znanych youtuberów to od razu jest wielkie larum, bo dowcipy niskiego lotu, bo niczego nie prezentuje sobą i tak dalej... a jednak kilka milionów ludzi go subuje. Takie tam... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oceną humoru jak najbardziej się zgadzam, ale to że znani youtuberzy windują sprzedaż gier z którymi robią filmik nietrudno wykminić. :P Już same wydawnictwa od jakiegoś czasu zabiegają o nich żeby nagrali coś z ich tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 22:50, Muradin_07 napisał:

a jednak kilka milionów ludzi go subuje. Takie tam... :>

Miliony much nie mogą się mylić. Kupa musi być smaczna. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rewelacyjna. Postaram się jednak nie być hejterem i delikatnie spytam, dlaczego zwyczajny jutuber jest w stanie tak wpłynąc na rynek :) przecież on nie wyróżnia się niczym szczególnym, rozumiem wszystko co on mówi i nie odstaje to od poziomu takiego Roja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Skate 3 to już totalny upadek tej serii. Za bardzo wszystko zmierzało w stronę TH. Pierwsza część była zdecydowanie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 22:50, Muradin_07 napisał:

Poza tym swoją drogą zawsze jak pojawia się informacja na temat jakichś znanych youtuberów
to od razu jest wielkie larum, bo dowcipy niskiego lotu, bo niczego nie prezentuje sobą
i tak dalej... a jednak kilka milionów ludzi go subuje.

No i właśnie dlatego go subskrybują. Popularność nie jest wyznacznikiem wysokiego poziomu czy jakości. Komentarze pod jego wideo zresztą wiele mówią o przeciętnym poziomie takich "fanów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to kwestia gustu, bo mnie on ani trochę nie śmieszy. Pozostałe jego filmiki też jakoś specjalnie nie zachęcają do oglądania. Jak ktoś chce się pośmiać to proponuje kanał Vanossa albo H2ODelirious lub też kanały ich znajomych, bo co jak co, ale oni potrafią poprawić humor ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować