Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PewDiePie winduje w górę Skate 3 na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii

48 postów w tym temacie

Od PewDiePie jest gorsza tylko jego dziewczyna. On i wielu polskich jutjuberów udowadnia, że aby zarobić to trzeba celować w "gimbazę".

Co do sprzedaży można spojrzeć na Goat Simulator. Ta gra również sporo zyskała dzięki zabawnym filmikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, hasło "Pewdiepie" rzucone w internecie na dowolnym forum i już jest awantura:P

Ja go zacząłem oglądać jakoś z 3-4 lata temu kiedy jeszcze grywał w Amnesie i nie robił z siebie aż takiego pajaca. Od tego czasu poziom jego filmików rzeczywiście spadł, dowcipy stały się... cóż, nieśmieszne i prymitywne. Czasem jednak ma swoje momenty i coś dobrego zrobi, ale to już nie to samo.


AAAALEEE AAAALEEE, tam pudipaj... ROBBAZ KRÓL!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od PewDiePie jest gorsza tylko jego dziewczyna. On i wielu polskich jutjuberów udowadnia,
> że aby zarobić to trzeba celować w "gimbazę".
>
> Co do sprzedaży można spojrzeć na Goat Simulator. Ta gra również sporo zyskała dzięki
> zabawnym filmikom.

Nie TRZEBA lecz MUSISZ celować w gimbaze, bo to jest jedyne wyjśćie, gdyż ich jest najwięcej. Jeśli zrobisz jakiś program w internecie i będzie miał słabą oglądalność to nie dlatego, że masz ambitny target, ale dlatego że gimbusom się to nie podoba.

(Taki skromny cytat :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 10:09, Pomson15tk napisał:

Nie TRZEBA lecz MUSISZ celować w gimbaze, bo to jest jedyne wyjśćie, gdyż ich jest najwięcej.
Jeśli zrobisz jakiś program w internecie i będzie miał słabą oglądalność to nie dlatego,
że masz ambitny target, ale dlatego że gimbusom się to nie podoba.

(Taki skromny cytat :P)


Sad but true. Sam też kiedyś oglądałem głupie filmiki, ale szczęśliwie dla Internetu nie znało się wtedy YoyTube''a a Maxiory i inne takie. Czasami jak widzę co polscy jutjuberzy wrzucają na YouTube''a to ręce opadają jak wyraźnie jest to celowane w grupę wiekową 10-15: Z dupy, Abstrachuje a nawet blogerki modowe. Szkoda, że część z nich zgrywa teraz celebrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salwy śmiechu? Tak, jak chodzi się do szkoły dla przedwczesnych licealistów. Nie rozumiem fenomenu let''s play''i (wiem, że główna widownia to ludzie sprzed 14 roku życia), na siłę wymuszany humor i emocje przez osobę nagrywającą. Machinima z gier i sarkastyczne szorty z gier to przyszłość sieciowego wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam subskrybuje PewDiePie juz od dluzszego czasu...
Nie mozna powiedziec zeby mial dowcipy slabe, trzeba jednak znac troche amerykanska kulture... jest Szwedem ale o ile pamietam mieszka w Filadelfi.

Generalnie jest zwalowy i go bardzo lubie :P

I powiem tak, [m] z tym ze to target dla Gimbusow... ludzie czesto przezyc nie moga ze ma 30 mln subskryberow. Sam juz dawno studia skonczylem a lubie sobie go poogladac, zreszta ogladajac jego filmiki sam z ciekawosci zainteresowalem sie np. Don't Starve albo Goat symulatorem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopina nie bał się zaryzykować : rzucił studia by zająć się bardziej profesjonalnie swoim kanałem na YT. Teraz cieszy się milionami wyświetleń, zarobił fortunę i jest ustawiony do końca życia - cóż, czasem warto zaryzykować :)
Słyszałem że jest inicjatorem akcji charytatywnych : dla mnie spoko, niech zarabia te miliony, jeżeli może to pomóc potrzebującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dno, dorosły chłop a piszczy jak gumowa zabawka -_- No ale skoro można zarobić na Mercedesa robiąc sałatki ziemniaczane na kickstarterze, to można zarabiać miliony na YT robiąc głupie miny przy jednoczenym.. pff, robieniu czegokolwiek jak widać;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy na prawde nie rozumiecie, ze jego zachowanie i jego przereagowywanie kazdej sytuacji jest czescia jego fame''u ;D

Na prawde rozwalaja mnie komentarze w Cebulandi, zarabia miliony, frajer, ma piskliwy glos, wyglada jak pedal... jestem ciekaw ile wasze filmiki beda mialy odslon ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wy na prawde nie rozumiecie, ze jego zachowanie i jego przereagowywanie kazdej sytuacji
> jest czescia jego fame''u ;D
>
> Na prawde rozwalaja mnie komentarze w Cebulandi, zarabia miliony, frajer, ma piskliwy
> glos, wyglada jak pedal... jestem ciekaw ile wasze filmiki beda mialy odslon ; d

Cebulandi? Jakieś kompleksy gościu masz? Prawda jest taka że jego filmiki to żałosne odmozdzace dla niezbyt inteligentnych ludzi. Zarabia na tym? Gratuluję pomysłu na biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2014 o 11:57, Night_Elf napisał:

I powiem tak, [m] z tym ze to target dla Gimbusow... ludzie czesto przezyc nie moga ze
ma 30 mln subskryberow. Sam juz dawno studia skonczylem a lubie sobie go poogladac, zreszta
ogladajac jego filmiki sam z ciekawosci zainteresowalem sie np. Don''t Starve albo Goat
symulatorem ;P

Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zwykły pajac YTbowy który nie przekazuje żadnej konkretnej treści ale cóż widocznie ludzie lubią oglądać coś na ich poziomie. Zastanawia mnie to jak portale windują tego gościa przez takie newsy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 12:41, Night_Elf napisał:

jestem ciekaw ile wasze filmiki beda mialy odslon ; d

>

To tak teraz mierzycie jakość? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ludzie wy nigdy nie umiecie kogoś docenić a szczególnie Polacy chłop odniósł sukces i wy go wyzywacie od frajerów frajerem to on nie jest bo umie zarobić dobrze ma niezłą dziewczynę ale wy za to nimi jesteście nie umiecie nic po za obrażaniem kogoś ciekawe jak wy byście się poczuli gdyby was ktoś wyzywał nie chcę nikogo obrażać ale naprawdę według mnie to jest idiotyczne obrażać kogoś bo odniósł sukces a samemu być nikim ja tam mu gratuluje talentu przyciągania uwagi 30 milionów ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 13:59, PrototypX12 napisał:

gratuluje talentu przyciągania uwagi 30 milionów ludzi

>

Logiczne, że prędzej przyciągniesz 30 milionów widzów robiąc z siebie debila niż pokazując jak się dmucha szkło w pracowni artystycznej, to akurat nie wymaga żadnego talentu. Potrzebni są jedynie ludzie z kasą, którzy tę zależność dostrzegą i powiążą interesy własne z interesem pajaca, w następstwie czego pajac staje się krezusem. Dlatego to nie PDP we własnej osobie i jego majątek powodują tego typu dyskusje , lecz nachalna promocja głupich ludzi i głupich zachowań w roli medium;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować