Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PewDiePie winduje w górę Skate 3 na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii

48 postów w tym temacie

> A mnie dziwi jak z takim prostackim poczuciem humoru koleżka ma 30 milionów subskrypcji
>
Masakra. Ten prostak ma autentycznie ponad 30 milionów subów 0.0. Pierwszy raz widzę tego delikwenta i dawno nie doświadczyłem takiej żenady. Na yt są setki, jak nie tysiące ciekawszych kanałów, które nie mają nawet 50k widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 14:32, kodi24 napisał:

Logiczne, że prędzej przyciągniesz 30 milionów widzów robiąc z siebie debila niż pokazując
jak się dmucha szkło w pracowni artystycznej, to akurat nie wymaga żadnego talentu. Potrzebni
są jedynie ludzie z kasą, którzy tę zależność dostrzegą i powiążą interesy własne z interesem
pajaca, w następstwie czego pajac staje się krezusem. Dlatego to nie PDP we własnej osobie
i jego majątek powodują tego typu dyskusje , lecz nachalna promocja głupich ludzi i głupich
zachowań w roli medium;


Do robienia kabaretów takich jak on wyczynia też trzeba mieć jakiś talent więc nie mów że nie trzeba mieć talentu zrób cwankiaku jakiś film podobny do jego i zobaczymy czy twoja teza że niby nie trzeba talentu do tego jest prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 14:51, PrototypX12 napisał:

Do robienia kabaretów takich jak on (...)


Do robienia czego? KABARETÓW? LOL. Dobre, coraz zabawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, we współczesnym świecie piszczenie, pierdzenie i kompletna randomowość to oznaki prawdziwego talentu :D W takim razie moje talenty najjaśniej błyszczą o poranku, kiedy korzystam z toalety;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wam idzie z tego odpisywania jak już mówiłem zróbcie to co on miejcie chociaż tych 100 subskrybentów to zacznę was traktować poważniej a zresztą każdy ma swoje zdanie mi się podobają jego filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ludzi, którzy nie mają odpowiednio dużo subskrybentów w internecie nie traktujemy poważnie? Twoja argumentacja kompletnie nie ma sensu, wystarczyło w końcu napisać "a zresztą każdy ma swoje zdanie mi się podobają jego filmiki" a nie sadzić banialuki o talentach, byłoby prościej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co wam idzie z tego odpisywania jak już mówiłem zróbcie to co on miejcie chociaż tych
> 100 subskrybentów to zacznę was traktować poważniej a zresztą każdy ma swoje zdanie mi
> się podobają jego filmiki

Pan niech się najpierw nauczy pisać, przecinki i kropki by się w Pana komentarzu przydały. No ale cóż, prezentuje Pan sobą przeciętny poziom inteligencji jego fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 16:02, PEEPer napisał:

Pan niech się najpierw nauczy pisać, przecinki i kropki by się w Pana komentarzu przydały.
No ale cóż, prezentuje Pan sobą przeciętny poziom inteligencji jego fanów.

Hah niesamowite prze pana dziękuje za obrazę uwierz nic sobie z tego nie robię i jak by co jeżeli chodzi o tą liczbę subskrybentów to miałem na myśli to iż się wymądrzasz że to takie proste a nie jest dlatego ci powiedziałem abyś zdobył chociaż tych 100 skoro mówisz że to aż tak niesamowicie proste proszę bardzo potwierdziłem swój argument teraz proszę dać mi spokój i jeszcze panie PEEPer akurat ja umiem chociaż napisać polskimi znakami których nie widzę u kilku osób w tym artykule np ł,ć i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować