Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition - recenzja

22 postów w tym temacie

W końcu jednak trzecia odsłona popularnego hack''n''slasha została wyposażona w funkcjonalności, które sprawią, że wiele osób odwiedzi Sanktuarium, by tłuc potworki zarówno teraz, jak i później, w długie, zimowe wieczory

Ta, już sobie to wyobrażam, jak hardcorowi gracze konsolowi sprzedają przy Diablo 3 setki godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z XywkaToy , teraz wracama do Diablo 3 bo wyszedl nowy patch na PC ale nie widze sensu zakupu na konsole (chyba ze ktos nie gral albo jest achievement/trophy hunterem). Po prostu nie chce mi sie jeszcze raz od nowa wszystkiego robic, za duzo czasu spedzilem na PC. Jeszcze jakby dali transfer postaci z PC na konsole to moze bym sie skusil ze znajomymi pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 15:42, XywkaToy napisał:

Ta, już sobie to wyobrażam, jak hardcorowi gracze konsolowi sprzedają przy Diablo 3 setki
godzin.

[patrzy na historię postów]

A jest tak dlatego, że...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem grę na PS3 i grało mi się dużo przyjemniej niż na PC, więc pewnie zaopatrzę się kiedyś w wersję na obecną generację. ;) Natomiast pierwsze słyszę o spadkach klatek, szczególnie w wersji na PS4 (wg. Digital Foundry na XBone spada co najwyżej do 50 fps).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z recką. Nareszcie jest D3, w które gra się miło, przyjemnie, no i wreszcie można samemu znaleźć dobry sprzęt (dżizass, ten kretyński dom aukcyjny). Ciężko oderwać się od pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 16:41, PrinceLaCroix napisał:

Zgadzam się z recką. Nareszcie jest D3, w które gra się miło, przyjemnie, no i wreszcie
można samemu znaleźć dobry sprzęt (dżizass, ten kretyński dom aukcyjny).


Domu aukcyjnego na PC nie ma od kilku miesięcy, tak samo jak od kilku miesięcy jest na nim loot 2.0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam się z recką. Nareszcie jest D3, w które gra się miło, przyjemnie, no i wreszcie
> można samemu znaleźć dobry sprzęt (dżizass, ten kretyński dom aukcyjny). Ciężko oderwać
> się od pada.
Domu aukcyjnego nie ma od co najmniej kilku miesięcy, i już nie wróci. Jeszcze przed RoS'em poprawili loot i wyrzucając AH ponownie wróciło sporo graczy przed dodatkiem.

P.S. I tak mi się najprzyjemniej grało na PC ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst w skrócie:
"Masz konsolowe Diablo III, ...no to kup jeszcze specjalną wypasioną wersję Diablo III na nowe konsole. Wygląda może tak samo (mimo to konsola nie wyrabia) i gra się tak samo, ale tylko ona zawiera dodatek RoS i w przeciwieństwie do wersji na stare konsole będzie w ogóle aktualizowana". Biedne konsolaki, ale ich doją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko dało się używać tego samego konta (battle.net) co na PC bardzo chętnie bym zakupił wersję na PS4. A ponieważ się nie da to moich pieniędzy nie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie proste . Oba wersje są porównywalne i świetne . Jak ktoś woli grać na konsolach to warto na nie kupić Diablo III , jak ktoś preferuję PC to wersje na komputery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Miałem grę na PS3 i grało mi się dużo przyjemniej niż na PC, więc pewnie zaopatrzę się
> kiedyś w wersję na obecną generację. ;) Natomiast pierwsze słyszę o spadkach klatek,
> szczególnie w wersji na PS4 (wg. Digital Foundry na XBone spada co najwyżej do 50 fps).

Pokazywano tylko początkowe lokacje na normalu ;]. Lvl70 ,rifty jak i coop zrobią swoje (nawet z limitem mobków na ekranie jaki jest w wersjach konsolowych i co niestety widać w porównaniu do edycji na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 18:00, Morrdin napisał:

Dla mnie proste . Oba wersje są porównywalne i świetne . Jak ktoś woli grać na konsolach
to warto na nie kupić Diablo III , jak ktoś preferuję PC to wersje na komputery .


gram chyba liczyło na soczystego flejmika w komentarzach i zdecydowane podbicie ilosci odsłon. A tu wygląda na to, że lipa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ta, już sobie to wyobrażam, jak hardcorowi gracze konsolowi sprzedają przy Diablo 3 setki
> godzin.
No dokładnie. Przecież wcale nie robią tego od kilkunastu lat m.in. w grach Jrpg. Wcale. W ogóle. Tylko jedyni najprawdziwsi, zbawcy branży gracze PeCtowi, to hardkorzy, którzy są w stanie spędzić przy swoim najlepszym miejscu do grania w całej galaktyce więcej niż jedną typową dla konsolowca godzinę(przybliżony czas: przejścia kilku misji w nowiutkim CoD + zjedzeniu paczki Doritos+wypiciu MD/ ewentualnie Monster + wpisaniu kodów na "double XP").

zadymek - Masz sto procent racji. Dymają tych konsolaków, że aż miło. Nie to co nas oświeconych władców planety, Bóstwom kroczącym nad szarym konsolowym ludem, którym Blizzard nie dość, że dał rok grania przy najlepszym loocie w historii gier wideo(z najlepszym wynalazkiem wśród h''n''s - Auction House), to jeszcze dostarczył wyzwoloną od bugów i konsolowych uproszczeń(brak DRM pff co za konsolowy plebs) wersję gry na premierę. Warto też wspomnieć o wzorowej dostępności gry w sklepach oraz o jakże atrakcyjnej cenie produktu. Żyć nie umierać i pamiętać o #bece#z#konsolaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3 na konsole jest bardzo fajne. Jak to ktoś napisał - konsolowcy są w stanie grać setki godzin ;) Przykładem jest mój dobry kumpel, fan Dark Souls, który przy samej jedynce spędził 500 godzin.

Ja w D3 UEE na X360 pogrywam sobie i jest całkiem fajnie. Crusader to postać typowo w moim stylu. Do tego ogólne dopracowanie gry i zmiana trybów + przygodowy = zabawa na setki godzin. Że też nie wspomnę o lokalnym trybie multiplayer ;)

Po sprzedaniu podstawki D3 UEE wyniosło mnie jakieś 70zł - to chyba nie tak źle ;) Na PC dodatek wychodzi drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 10:20, Pajonk78 napisał:

Poziom trudności "Tormentum" - smiechłem: U make my day!! Po polsku w takim razie byłby
to poziom trudności "Udrękum"? :D


Fakt... Mój błąd. Już poprawione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować