Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity zaliczy dwutygodniowy poślizg

16 postów w tym temacie

Nie tak lepiej bo tydzień później wychodzi Far Cry 4. A w 3 tyg. myślę, że ACU dałoby się skończyć na 100% i w moim przypadku kiedy to mam w planach kupić obydwie gry muszę jedną odłożyć na później bo Ubi jak zawsze premierę AC zlewa z premierą FC. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby gra na PC zbyt dobrze wyglądała i trzeba wyłączyć parę opcji? A później dać sie ośmieszyć moderom, mam nadzieję że się mylę i jest to spowodowane czymś innym.

Niko888

A co ja mam powiedzieć? GTA V PC, FC 4, DA INQ, The Crew, Pillars of Eternity, Project CARS, pod koniec września Emergency 5, CoD''a nowego trzeba obczaić sporo tytułów a będzie trzeba wcisnąć jeszcze AC U. Czarne chmury się zbierają nad moim portfelem :D.

Tak swoją drogą czy 13 listopada nie wychodzi The Crew? Oni chcą 2 gry wydać w tym samym czasie? Oby nie przesunęli The Crew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tarasada
Co do GTA V to sam czekam ale raczej wcześniej jak na początku grudnia się nie spodziewam premiery. A jeśli chodzi o DA to poczekam na pierwsze recenzje i let''s playe bo po dwójce w ciemno nie kupię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdy zbliżaliśmy się do końca, zrozumieliśmy, że choć cel jest blisko, potrzebujemy nieco więcej czasu, by dopracować szczegóły i mieć pewność, że Assassin’s Creed Unity będzie grą wyjątkową." - Watch Dogs anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj szykuje się wysyp gier na jesień. Podobny problem co u poprzedników, ale rozwiąże to nie kupowaniem ich w dniu premiery - inwestycja w używki jedna po drugiej (PS4). Nie popełnię już tego błędu, że kupię kilka gier naraz i będą leżeć, czekać na swoją kolej i tracić na wartości. Jedna po drugiej, max 2 naraz by nie popaść w monotonię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ci niespodzianka. Ktoś w ogóle zaskoczony tym? A parę dni przed premierą wyjadą z tekstem, że premiera PC przesunięta na przyszły miesiąc.
Sanders-sama, to samo pomyślałem. Przy WD chyba podobną gadką strzelali, a wyszła gra co najwyżej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 20:41, Sanders-sama napisał:

"Gdy zbliżaliśmy się do końca, zrozumieliśmy, że choć cel jest blisko, potrzebujemy
nieco więcej czasu, by dopracować szczegóły i mieć pewność, że Assassin''s Creed Unity
będzie grą wyjątkową."
- Watch Dogs anyone?

Jak ktoś nie wierzył w 100% w marketingową papkę i nie oczekiwał cudów z kosmosu to Watch Dogs było dobrą grą . Wręcz bardzo dobrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica, tydzień w tą czy w tamtą... Gdyby powiedzieli że mają rok opóźnienia to można by się denerwować, a tak to tylko kosmetyczne zmiana daty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oglądałem ostatnio gameplay Unity natężenie bugów na metr kwadratowy było większe niż w jakiejkolwiek nieskończonej produkcji którą dane mi było ostatnio zobaczyć. Może to dlatego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować