Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto zawartość Destiny na wyłączność PlayStation

10 postów w tym temacie

Szczerze to mi przypomina borderland 1/2 też jest takim fps z elementami rpg i świetnie,że myślą chociaż trochę o konsolach sony a nie tylko ciągle xbox to xbox tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zeby grac w te gre to musze miec abonament ?? gre zamowilem na PS4 i wlasnie sie boje ze musze placic abonament zeby grac :( prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie zeby grac w te gre to musze miec abonament ?? gre zamowilem na PS4 i wlasnie
> sie boje ze musze placic abonament zeby grac :( prosze o pomoc
Nie które elementy potrzebują abonamentu, ale chyba da się przejść grę bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie zeby grac w te gre to musze miec abonament ?? gre zamowilem na PS4 i wlasnie
> sie boje ze musze placic abonament zeby grac :( prosze o pomoc
Abonament Playstation Plus jest wymagany tylko do Strike czyli Dungeony (tu misje dla 3 graczy) Raidów (misje dla 6 graczy) i PvP. Reszta jest dostępna dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie ciekawi jak będzie z Destiny w praktyce. W wersję na Xboxa360 pewnie się zaopatrzę, jeżeli recenzje będa w miarę przychylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na bundla Destiny z biała konsola ps4 (z racji ze gram.pl poskapil informacji w swojej ofercie zamowilem na game'ie, zbieg losu ze akurat siedze w UK). A jak wrócę do Polszy to będę grał w gre :) miałem okazje zagrac w bete na pleju, gra wygląda cudnie, nie mogę się juz doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować