Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świat Lords of the Fallen w nowym zwiastunie gry

17 postów w tym temacie

ciekawe czy bedzie nowa jakośc od CI czy jak zwykle, zwiastuny, screeny itd cud-miód a potem jak zwykle.., dobrze by było żeby ta gra była porzadna, zooptymalizowana i przetestowana. Może by pozbyli sie tej łatki studia robiacego średnio dopracowane gry, które 2 miesiace po premierze są za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcająco to nie wygląda... wszędzie pusto (gdzie są jakieś postacie?! to historia o Harkinie, który jest kim?! wygląda na to, że nikim ciekawym!), jakieś banały w patetycznym opakowaniu... Zło złem zwyciężaj? Żeby zwyciężyło... zło? Gdzie tu logika? Przy trailerach z Witchera 3 wygląda to biednie. Pan Gop chyba zamienił siekierkę na kijek :-/ Sorry, ale ja tego nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 11:39, Xelnager napisał:

Zachęcająco to nie wygląda... wszędzie pusto (gdzie są jakieś postacie?!


Takie było założenie tego trailera jak mniemam - pochwalili się lokacjami i stylem graficznym. Całkiem nieźle im to wyszło.

Dnia 29.08.2014 o 11:39, Xelnager napisał:

to historia o Harkinie, który jest kim?! wygląda na to, że nikim ciekawym!),


Będzie tym kim chcesz żeby był, człowiekiem z mroczną przeszłością i równie zachęcającą przyszłością.

Dnia 29.08.2014 o 11:39, Xelnager napisał:

jakieś banały w patetycznym opakowaniu... Zło złem zwyciężaj? Żeby zwyciężyło... zło? Gdzie tu logika?


Niczego innego od tej gry nie oczekiwałem, historia i zbawienie (bądź zniszczenie - w zależności od wyboru - bo tyle wynika z materiału) zależy od Ciebie. W grach tego typu trudno dopatrywać się żelaznej logiki. Tak już po prostu jest.

Dnia 29.08.2014 o 11:39, Xelnager napisał:

Przy trailerach z Witchera 3 wygląda to biednie. Pan Gop chyba zamienił siekierkę na kijek :-/ Sorry, ale ja tego nie kupuję.


Przecież nikt nie upatruje w tej grze konkurenta dla Wiedźmina (niektórym się w głowach poprzewracało) - jakiś czas temu ukazało się coś takiego jak Bound by Flame - to raczej tak klasa gier. Choć mam nadzieję, że w tym przypadku doczekamy się czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zło nie może walczyć ze złem aby przejąć stanowisko najbardziej złego? Czy to zawsze musi dobro ze złem walczyć w grach? Pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 11:39, Xelnager napisał:

Zachęcająco to nie wygląda... wszędzie pusto (gdzie są jakieś postacie?!


Ale jak już coś oglądamy to czytamy o tym co oglądamy, tak?
Jak wół napisane "World trailer" czyli prezentacja świata...

Dnia 29.08.2014 o 11:39, Xelnager napisał:

to historia o Harkinie, który jest kim?! wygląda na to, że nikim ciekawym!), jakieś banały w patetycznym opakowaniu...


O Harkynie było już dużo powiedziane wcześniej. Jest złoczyńcą i skazańcem. A wszystkie jego przestępstwa ma wypisane na twarzy (dosłownie). Wystarczy się rozejrzeć i ma się wszystkie wiadomości.

Dnia 29.08.2014 o 11:39, Xelnager napisał:

Zło złem zwyciężaj? Żeby zwyciężyło... zło? Gdzie tu logika?


A znasz takie powiedzenie "ogień zwalczaj ogniem"? Serio, chwila zastanowienia i wszystko jest jasne.

Dnia 29.08.2014 o 11:39, Xelnager napisał:

Przy trailerach z Witchera 3 wygląda to biednie. Pan Gop chyba zamienił siekierkę na kijek :-/ Sorry,
ale ja tego nie kupuję.


Trailery Wiedźmina pokazywały trochę co innego. Obejrzyj choćby ten zwiastun i zobaczysz postacie http://youtu.be/AeZYF22_Dww
Al nie zapomnij, że Wiedźmin i LotF to jednak trochę inne gatunki i inny poziom gry.

Edit: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko przełknąć, że komuś coś się nie podoba? Że ma własne zdanie i oczekiwania? Widziałem różne trailery i nie zachwycam się tym. Nic mnie nie obchodzi, jakiej klasy jest ta gra - shit to shit, mniejszy, większy, średni, wszystko jedno... jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym shitem a drugim, to wolę nie wybierać wcale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 14:52, Xelnager napisał:

Tak ciężko przełknąć, że komuś coś się nie podoba? Że ma własne zdanie i oczekiwania?


Gdzie tam, za to ciężko pominąć braki w logice i zupełnie bezsensowne argumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie za tępy jesteś, jeśli nie widzisz sensu w takich argumentach. Trailer jest słaby, gra będzie przeciętna, a Twoje "sensowne" [m] tego nie zmieni. Jak ci nadal ciężko, to idź się zwal na kupę z innymi fanboyami - dzielnymi obrońcami tandety.

(teraz kolega moderator może usunąć cały wątek, chyba że ma inne sensowne argumenty? buhahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 17:06, Xelnager napisał:

Widocznie za tępy jesteś, jeśli nie widzisz sensu w takich argumentach.


:D

Przeczytaj to co napisałeś, potem jeszcze raz, później ze trzy razy odpowiedzi do tego co stworzyłeś w pierwszym poście (nie tylko moje) - i kup maść bo chyba zabolało :)

Bym zapomniał - do gry żywię ambiwalentne uczucia - pewnie zakupię kiedyś w jakiejś promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 17:06, Xelnager napisał:

Widocznie za tępy jesteś, jeśli nie widzisz sensu w takich argumentach. Trailer jest
słaby, gra będzie przeciętna, a Twoje "sensowne" [m] tego nie zmieni. Jak ci nadal ciężko,
to idź się zwal na kupę z innymi fanboyami - dzielnymi obrońcami tandety.

(teraz kolega moderator może usunąć cały wątek, chyba że ma inne sensowne argumenty?
buhahaha)


Teraz "kolega" moderator wlepi Degrada -1 za słownictwo oraz obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat pokazany w trailerze wygląda bardzo interesująco. Nie jest za ciemny ale ma też swój klimat. Według mnie bardzo fajny trailer nie tylko pokazujący świat gry ale także opowiadający o historii jak to się wszystko zaczęło i dlaczego mamy wcielać sie właśnie w Harkyna. Jak to powiedzieli wybrali najgorszego z najgorszych, bardzo fajny pomysł z tą historią że akurat tatuaże wypapali na twarzy na znak grzechów i nieprawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wyszedł taki jaki miał wyjść już dawno - lokacje. Twego szczerze mówiąc mi brakowało w ostatnich trailerach, a same zajawki z walki jakoś mało mnie satysfakcjonowały, aczkolwiek podobały się, gdyż dostarczały cały czas nowych informacji. Tutaj prezentują się te lokacje solidnie i napawają ochotą grania. Jakieś dwie postacie tam migają, ale to nie na nich się miał filmik koncentrować. Na chwilę obecną duży plus za ten trailer i czekam na kolejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO nareszcie, Już myślałem że zapomnieli o tym iż lokalizacje są także istotne w grze. Teraz śmiało mogę powiedzieć że gra wygląda dokładnie tak jak sobie ją wyobrażałem:) Mocno mroczna, z ciekawymi lokalizacjami i rozbudowanym elementem wybierania oprzyrządowania. Ciekawe co następne pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer świata znakomity. Zło zwyciężamy złem, to jedna z pierwszych gier, która tak przykuła moją uwagę. Klimat gry pełen mroku, lecz przyjazny dla oka. Bardzo ciekawy pomysł na bohatera gry. Czekam na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować