Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro Redux - recenzja

13 postów w tym temacie

Z tego co widzę to grafika przepiękna. Na screenie z wciąganiem za rękę i śniegiem wygląda niemal fotorealistycznie.

Mi jednak pozostają podstawowe wersje na konsole, bo mój komp to nawet pierwszego Metra nie uciągnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na powierzchni nie da się żyć w ogóle, a poruszanie się wymaga zakładania specjalnej maski tlenowej"
To chyba rzeczywiście sporo w tej edycji zmienili, bo w Metro 2033 były tylko maski filtrowe.

"albo, że któryś z NPC nagle stoi w krześle, zamiast na nim siedzieć (dosłownie stoi-w-krześle)"
Stare dzieje, widać, że mimo zmian, to nadal to samo Metro 2033;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale SSAA w tej grze zabija fpsy, ale da się grać na maksymalnych bez problemów, można grać z SSAA 2x ale to jakieś 10-15 fpsów mniej na GTX 760 podkręconej, ale optymalizacja i tak jest miodna porównując to zeszłej niedoróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 17:33, DragonSuspire napisał:

ale SSAA w tej grze zabija fpsy, ale da się grać na maksymalnych bez problemów, można
grać z SSAA 2x ale to jakieś 10-15 fpsów mniej na GTX 760 podkręconej, ale optymalizacja
i tak jest miodna porównując to zeszłej niedoróbki.

A co ma robić skoro jak ustawisz SSAA 2x to obraz jest generowany w 2 większej rozdzielczości niż ta ustawiona a przy SSAA 4x w 4 razy większej rozdzielczość(np full HD przy 4x to gra generuje obraz w 4K) więc logiczne jest ze fpsy spadają i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem wszystko na maska z poziomu trudności i dalej aż takim wyzwanie gra niebyła. Metro 2033 naprawdę pozmieniane, przechodziłem starą części i last light naprawdę pierdylion razy więc różnice można wyłapać na każdym kroku. Dla ludzi, którzy nie kupili metra 2033 i last light, naprawdę wydanie obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to, że posiadacze Metro 2033 lub Metro: Last Light mogą nabyć wersję Redux z 50-procentową zniżką, dzięki czemu, gdy ktoś posiada już drugą część serii Metro: Last Light Redux może nabyć w cenie samej przepustki sezonowej - a przecież oprócz DLC otrzyma także dostęp do odświeżonej wersji gry. Chciwe [m] z DEEP SILVER dały tylko znizkę w pre orderze... Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może czy poprawili w końcu brak napisów do wszystkich dialogów w grze? Pamiętam, że bardzo fajne dialogi prowadzili mieszkańcy stacji po rosyjsku, a napisów niestety do nich nie było przez co dużo się traci..

edit: chodzi mi o last light oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 23:04, Gmilin napisał:

A wie ktoś może czy poprawili w końcu brak napisów do wszystkich dialogów w grze? Pamiętam,
że bardzo fajne dialogi prowadzili mieszkańcy stacji po rosyjsku, a napisów niestety
do nich nie było przez co dużo się traci..

edit: chodzi mi o last light oczywiście

Też jestem ciekaw, wyglądało to po prostu jakby tłumaczom już się nie chciało dopisywac tych linijek tekstu. Im dalej w gre tym mniej przetłumaczonych dialogów - fuszerka czy błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować