Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

New Nintendo 3DS - większa szybkość, większy ekran, dłuższy czas działania baterii

26 postów w tym temacie

> Cieszę się, że Nintendo postanowiło w końcu wydać nową wersję 3DS, ale dodanie NEW do
> nazwy jest strasznie głupie. Co zrobią jak będą chcieli wydać kolejną wersję? Nazwą ją
> NEWER? :P

Patrząc na ich historię wydawniczą to nie będzie już kolejnej rewizji konosoli. Od teraz możemy czekać już tylko na następcę w przeciągu dwóch lat ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 09:44, Henrar napisał:

http://uk.ign.com/articles/2014/08/29/xenoblade-chronicles-coming-to-new-3ds
Za późno. Exclusive''y na nową konsolę już są. Nie będą działać na starszych modelach.

Pytanie tylko co to za gry. Jeśli tylko lub głównie porty z Wii lub innych konsolach nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy 3DS jest fajny i wygląda jak powinien wyglądać tylko ciekawi mnie co zrobi Nintendo w stosunku do posiadaczy starego 3DSa. Pewne jest to, że deweloperzy chętniej będą tworzyć gry na nową konsolę, głównie przez większą moc obliczeniową. Może N stworzy jakiś program typu trade-in? Robi się już tak z telefonami - przynosi się do sklepu stary aparat, dopłaca i wychodzi się z nowym. Co do samego hardware wmieszane uczucia wywołują u mnie tylko przyciski i ekran. C-stickiem się nie przejmuję, umiejscowiony jest nad przyciskami więc łatwo sięgnąć do niego kciukiem. Gorzej jest według mnie z przyciskami. Rozumiem, że kolory są takie jakie były w padzie do SNESa ale chyba Nintendo zapomniało, że stworzyło kiedyś coś takiego jak Gamecube. Niesamowicie wygodny pad, duże zielone A i mniejsze czerwone B. Ich wygląd odzwierciedlał się na ich funkcjonalności. To nie będzie tak wielkim problemem dla użytkowników, ale na początku może wprowadzać to w zakłopotanie. Drugą rzeczą to ekran. Gołym okiem widać, że różnica pomiędzy nowym a starym jest marginalna. Nie mówię tutaj o 3D, ponoć kamera ma obserwować ruch oczu i nie trzeba będzie patrzeć jednakowo żeby zobaczyć trójwymiar. Martwię się rozdzielczością. Najpewniej będzie taka sama. Myślałem, że wraz ze zwiększeniem mocy procesora łatwiej by było o lepszy obraz. Według mnie New 3DS to dobra zmiana, ale nie jestem pewien czy przypadkiem nie wprowadzona za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może N stworzy jakiś program typu trade-in?
Sądzę, że p prostu gry na 3dsie będą odpalane jakby przy ustawieniach low, a na nowym 3dsie na high (podobnie było z DS-em i DSi). Circle pad pro załatwia sprawię brakujących przycisków.
A co do wypuszczenia tej wersji minęły prawie 4 lata od wypuszczenia 3DSa na rynek, a jak na razie doczekaliśmy się zmiany wielkości ekranów i wersji bez bajerów. Według mnie to dobry pomysł by wypuścić taką wersje lekko zaktualizowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować