Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w świecie GTA IV? To możliwe

26 postów w tym temacie

Prawda jest taka, że ani WD, ani SR nie osiągnęły (jeszcze?) poziomu produkcji Houserów. Stąd też taki mod mnie jakoś nie dziwi. Szkoda tylko, że Rockstar nie nauczył się... przychylności dla takich inicjatyw od Bethesdy - może wtedy stałyby się czymś więcej niż tylko ciekawostką. Pamiętam koszmar z dodawaniem samochodów do GTA III i od tamtego czasu nie-che-mi-sie bawić w modowanie GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeden z tych momentów, w których dochodzę do wniosku, że wcale nie było potrzeba zrobić Grand Theft Auto V - wystarczyło dobrze dopracować standalone na podstawie czwórki, w którą dzisiaj też mi się niezwykle przyjemnie gra. Poza tym jakoś w tej odsłonie serii najbardziej przypadł mi do gustu model jazdy. Już pomijam to, że tuż po kupieniu gra ciężko chodziła a z kolejnym patchem jakoś zaczęła działać na średnich :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak w WD bardziej naturalne są wypadki niż W GTA, tam jest wypadek i reszta się zatrzymuje nie pchają na siłę, mimo to po części niezły pomysł ale z drugiej strony nie jest to dobry pomysł, bo w pewnym stopniu odbiera on klientów Ubi softu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 12:20, M_Siwy napisał:

Jednak w WD bardziej naturalne są wypadki niż W GTA, tam jest wypadek i reszta się zatrzymuje
nie pchają na siłę, mimo to po części niezły pomysł ale z drugiej strony nie jest to
dobry pomysł, bo w pewnym stopniu odbiera on klientów Ubi softu.


A możesz po polsku?

Z tego co zrozumiałem, w WD wypadki są bardziej naturalne niż w GTA? Bo chyba graliśmy w inne tytuły. W GTA wszyscy uciekają, bo widzą szaleńca z bronią, który może wszystkich pozabijać, ew. już rozgląda się za fajną furą^^ Ot, co.

A dlaczego odbiera on klientów UBISOFT`owi. Mody do GTA zwykle są niestabilne, a poza tym Ci co już kupili WD to nagle nie zwrócą gry (bo i jak?). A Ci co kupili GTA, nie kupią WD jeżeli nie będą chcieli. Więc nie widzę związku. Ew. jeżeli powstanie konwersja moda na PC/PS4/X1 to można się zastanawiać nad skutkami, ale mod(nawet najbardziej udany) nigdy nie zastąpi nawet najbardziej udanej gry (kwestia patch`y, support`u, DLC etc). Pozostaje jeszcze kwestia reakcji działu prawnego Ubi. Jeżeli doszukają się kradzieży tektur, skryptów etc. może być ciekawie... Ponad to, Rockstar nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek oficjalne wsparcie projektu, z podobnych przyczyn jak wyżej wymienione (Dura Lex, Sed Lex).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jeden z tych momentów, w których dochodzę do wniosku, że wcale nie było potrzeba zrobić
> Grand Theft Auto V - wystarczyło dobrze dopracować standalone na podstawie czwórki, w
> którą dzisiaj też mi się niezwykle przyjemnie gra. Poza tym jakoś w tej odsłonie serii
> najbardziej przypadł mi do gustu model jazdy. Już pomijam to, że tuż po kupieniu gra
> ciężko chodziła a z kolejnym patchem jakoś zaczęła działać na średnich :>
Specjalnie się zalogowałem żeby dać odpowiedź... Kolejny "pokomuno" jak ja to nazywam Po co robić nowe kiedy coś już jest dobre, gdyby każdy miał takie podejście jak ty to dalej gralibysmy w doom''a i jeździlibyśmy maluchami, po co robić nowe? choćby dla postępu nie ważne czy wypali, ważne że ktoś próbuję, najlepiej siedzieć na dupie i tęsknić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... nie. Po prostu bardzo mi się podobała czwarta część i do dzisiaj moderzy pokazują, że można z gry wyciągnąć jeszcze całkiem sporo wiele lat po premierze. Fakt, że jest to niestabilne i potrafi się wysypać, ale nie zmienia to jednak tego, że np. GTA IV miało o wiele lepszy model jazdy niż takie Watch Dogs.

Sam czekam na GTA V na PC, a jakbym miał być prawdziwie "pokomuno" jak to określiłeś to powinienem napisać "Najlepsze to było GTA Vice City, po co zmieniali grafikę? Była dobra" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 16:09, Muradin_07 napisał:

Eeee... nie. Po prostu bardzo mi się podobała czwarta część i

Przy całym szacunku do czwartej częsci dla mnie mimo początkowego zachwytu po jakimś czasie stawała się bardzo nudna. Dlatego patrząc całościowo Watch Dogs podobało mi się dużo bardziej bo nie znudziło mnie do samego końca a i główny wątek wydawał mi się bardziej ciekawy . W V jeszcze nie grałem więc nie wiem jak to będzie w tym przypadku ale liczę na to że będzie trzymała dobry poziom od początku do końca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego i przy czym innym dobrze się bawi ;)

Ja spędziłem przy GTA IV sporo czasu głównie ze względu na ten nieco cięższy niż w innych częściach model jazdy. Nie wiem ile razy dokładnie przeszedłem samą grę, niedawno zainstalowałem ją ponownie i tak samo świetnie się bawiłem. Więc to zależy od gracza. Dla porównania Saint''s Row III ograłem do końca pod kątem fabularnym i nie chciało mi się bardziej gry "maksować", bo po prostu nie czułem większej potrzeby. A w GTA nawet bzdurne jeżdżenie z własnym radiem, ganianie się z policją dawało mi niesamowitą frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Saint''s Row się nie wypowiem . Grałem tylko w IV która odrzuciła mnie już po 1 godzinię swoim bezsensownym założeniem , i infantylnym humorem . A co do modelu jazdy w GTA IV ten był genialny i szkoda że w V jest już inny ;P Dla mnie był on najlepszym elementem całej gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym żeby zrobili takiego moda do saints rowa ;_; bo na WD mam za słabego pc-ta,a co do GTA IV to odrzuca mnie ten Windows Live,a nie będę pobierał gier z np. torrenta : raz pobrałem Spore,żeby zobaczyć czy będzie mi działać (parę lat temu nie sprawdzałem na necie wymagań) ale na następny dzień usunąłem bo byłem już w fazie kosmosu i to mi wystarczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 16:19, Muradin_07 napisał:

A w GTA nawet bzdurne jeżdżenie z własnym radiem, ganianie się z policją dawało mi niesamowitą frajdę.

Ja w ten sposób męczę każde GTA tak długo, dopóki nie wyjdzie nowa część. Nie znam drugiej serii z taką żywotnością. A mówię tu o wersji na konsole, bez żadnych modów i dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować