Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odwieczny pojedynek Subaru Impreza kontra Mitsubishi Lancer na zwiastunie World of Speed

6 postów w tym temacie

> W tej grze będzie otwarty świat? Ciekawe jak z modelem jazdy, może wreszcie wyjdzie coś
> co zastąpi TDU.
Najlepsze ze to będzie multiplayer i free to play, choć martwię sie by nie spotkał tej gry los taki jak NFS World gdzie lepsze samochody pokroju Pagani, Lamborghini itd są za rl kase tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W tej grze będzie otwarty świat? Ciekawe jak z modelem jazdy, może wreszcie wyjdzie coś
> co zastąpi TDU.

Wyścigi tylko po torach/trasach zamkniętych + Playground - taki otwarty plac zabaw z mapą na lotnisku. Model jazdy to 100% arcade, któremu raczej dużo bliżej do NFS niz TDU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się tylko po to, żeby wszystkim powiedzieć, że szykuje się mega Gówno. Tak nudnego trailera dawno nie widziałem - nudy, nudy i nudy. Założę się o wszystko że nie bd wgl czuć prędkości w tej grze jak np. w TDU 2...
Stawiam w ciemno, że nie dorówna to nawet w 1% GRIDowi 1... Chciałem dodać, że teraz robią tak słabe wyścigówki, że przestałem grać we wszystkie tytuły. Czasami odpalam tylko TDU 1 (bo dwójka to klapa) i NFS U2, który wygrywa o klasę np. z jednym z nowszych czyli Most Wanted... (w Rivals nie grałem, ale widząc gameplay to kopia nowego Hot Pursuit''a i Most Wandeta). Nawet NFS U1 przewyższał o klasę NOWEGO Most Wandeta...

ŻAL MI PRODUCENTÓW KTÓRZY TWORZĄ 60% GRY A RESZTĘ WYPUSZCZAJĄ W DLC ! CIESZE SIĘ ŻE O MIAŁEM OKAZJĘ GRAĆ W WYŚMIENITE GRY W LATACH NP. 2001-2008 A NIE TERAZ, DLATEGO ŻE MOGĘ PORÓWNAĆ JAKIE KIEDYŚ BYŁY ZAJEBISTE GRY, BO DZISIAJ TO JEST OKROJONE GÓWNO. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować