Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odświeżone GTA V zadebiutuje na rynku zgodnie z zapowiedziami

21 postów w tym temacie

@Vertson
Rockstar mówił, że na stare konsole będzie "Spring 2013" a wyszło "Fall 2013". Więc wcale te ich daty nie są takie oczywiste. Chociaż z drugiej strony mieli mnóstwo czasu na konwersję, więc gra powinna już śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 09:53, XywkaToy napisał:

Po co ktoś w ogóle rozsyła takie głupie plotki?


Dla narobienia szumu. Wyobrażasz sobie te shitstormy gdyby portale to podchwyciły i rozpuściły dalej? Nie wiem jak na zachodzie, ale tym razem chociazż raz polskie serwisy wytrzymały ciśnienie i poczekały na oficjalne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 12:11, BS15 napisał:

poczekam jak bedze za 130 zl na ps4 napewno nie wydam 240 zl za odświeżonego prawie
2 letniego kotleta

Jeżeli nie grałeś to będzie to dla Ciebie świeży kotlet :)
A skąd wiesz że będzie kosztować 240 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu.Jak poprzekładali te wszystkie Wiedzminy, Batmany itd, to mi zostało jedynie GTA, bo gier UBI nie ruszam w dniu premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pismakom co bredzili o przełożeniu... ba nawet anulowaniu gry Rockstar znów dał pstryczka w nos i uciszył ich trolling.

Kajmal A czemu nie ruszysz w dniu premiery? Przecież Ubi pod względem fabularnym i gameplayowym ma akurat dobre gry, gorzej z ich wykonaniem technicznym ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gorzej z ich wykonaniem technicznym ;p.
Właśnie dlatego ? Lepiej poczekać na kilka patchy które to naprawią a potem w pełni cieszyć się grą ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar zazwyczaj dotrzymuję słowa, więc nigdy nie martwiłem się, że nie zagram w tym roku^^ Teraz tylko czekam na wymagania, żeby zrobić upgrade i nie czekać jak z czwórką ponad rok z uruchomieniem produkcji:)

Oby tylko zdążyli z rabunkami na bank przed premierą wersji PC i będę przeszczęśliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 14:22, Morrdin napisał:

Właśnie dlatego ? Lepiej poczekać na kilka patchy które to naprawią a potem w pełni cieszyć
się grą ;d

W sumie to racja, ciekawe jak tym razem spełnią się obeitnice Ubisoftu względem lepszego traktowania PC''towców ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie ja tu bzdety czytam! Najpierw myślałem że San Andreas odświeżają potem że odświeżają GTA V co wyszło na Xboxa 360 i ps3 ... bo jakiś tłuk w gram.pl napisał odświeżona wersja GTA!!! To żadna odświeżona wersja tylko nowa gra na pc, ps4, xboaona jeszcze na nich nie zadebiutowała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna nowa gra, tylko taki sam remaster jak Metro, TLoU i tym podobne.

"Nowa gra" byłaby wtedy, gdyby nagle silnik wymienili na nowy i dodaliby nowe elementy (inne niż muzyka), których nie było w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować