Zaloguj się, aby obserwować  
zywymur

Diablo I - Temat ogólny [M]

311 postów w tym temacie

zakupilem ostatnio d1... chcialem se zagrac na multi ... (klika wyszukuje serwerka nagle wyskakuje komunikat... ze cos z polonczeniem... (sprawdzlem nic nie blokuje co do polonczenia mam 1mb ) i tam zakonczyla sie moja przygoda czy ktos wie co mam zrobic... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zailstaluj patha 1.08 chyba i spróbój się połączyć.
Na przyszłośc sprawdzaj czy nie istnieje już temat o dane grze i dopisuj się do już istnjeącego, żeby się nie powiększał bałagan który i tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze tematu o Diablo 1 - ten jest pierwszy :P

Co do gry, ostatnio pogrywam w tego leciwego już klasyka. Gra ma swoje lata, ale urok właściwie ten sam co Diablo 2 - klepać kreatury, zabić bosa, wziąć item i fru do przodu. Polecam wgrać dodatek Hellfire, który jest swego rodzaju "powiększeniem" podstawki, coś w rodzaju Opowieści z Wybrzeża Mieczy do Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do tego Na''Krull, czar Apokalipsa (nawet fajnie wygląda jak kilkanaście "buraków" biegnie do Ciebie a Ty wciskasz PPM) i muzyka, która do tej pory oddaje klimat tej gry i wciąga na godziny...Jeden z lepszych dodatków wydanych do "podstawki" w tym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 06:55, Harmegidon napisał:

> dobra juz dziala thx :D a co do bałagantu to szukalem takiego tematu
To szukaj lepiej ! Cymbale :P


Szukał dobrze jedyne tematy o diablo1 są zamknięte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 07:04, Harmegidon napisał:

> Szukał dobrze jedyne tematy o diablo1 są zamknięte :P

To szukaj lepiej ! Cymbale :P

>

Dnia 13.07.2006 o 07:04, Harmegidon napisał:

Bo takie tłumoki jak on - własnie nabałaganili ;].


...1...

Może dzisiaj już lepiej odpuść sobie. OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można zainstalować od razu łatki 1.9 z autoupdate. Najlepiej zainstalować ręcznie ściągniętą z gram.pl

Ja też czasem pogrywam w Diabełka 1 - sam juz nie wiem czy z sentymentu, czy dlatego, że mimo upływu lat jest wciąż dobra. A może troszkę jednego i drugiego :). Polecam stworzyć sobie plik tekstowy w hellfire. Plik command.txt(z tego co pamiętam) i wpisać sobie w nim, co następuje:

bardtest; barbariantest; theoquest; cowquest; multitest;

Daje nam to dostęp do dwóch ukrytych postaci, i dwóch ukrytych questów. Z misiem, za co dostaniemy pierścień oraz świetny quest z gościem, który zgubił w podziemiach swój garnitur ;) Dostaniemy za niego zaszetkę, pozwalajacą na trzymanie 10 tyś. gold w jednej kratce backpacka.

Polecenie multitest daje możliwość uruchomienia gry po lanie, ale bez możliwości wejścia do Hive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta do questa. Przy normalnym dostaniemy tą zaszetkę, z poleceniem cowquest(albo cowtest-sam juz nie wiem ;)) dostaniemy świetną krowią zbroję z topowym wzorkiem w krowie łatki i zwisajacymi wymionami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale plik z postacią jest na Twoim dysku, a nie serwerze Bnetu. Więc teraz nasuwa się pytanie czy dałoby radę jakoś mniach przemycić do podstawki. Battle.net Diablo jest trochę taki dopinany do tej gry, aby był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale server sprawdza wielkosc plikow i jakies inne pewnie parametry :) wiec jesli blizzard nie umozliwi gry na bn w hellfire to samemu tego nie masz jak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować