Zaloguj się, aby obserwować  
zywymur

Diablo I - Temat ogólny [M]

311 postów w tym temacie

ja osobiscie jedynke przeszedlem kilka razy, w singla i z kumplem przez LAN, gra mimo ze ciut klaustrofobiczna miala swietny klimat i swietna muzyke. a brak skrzyni dawal sie niemile odczuc po kilku godzinach grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie docenić takiej gry?
Kiepska muzyka, brak klimatu? - NIGDY się z tym nie zgodzę.
To, że się nie biega cały czas jak w D2 to wcale nie znaczy, że brak akcji.
Przynajmniej raz na pół roku wracam do tego tytułu i nigdy się nie nudzi.
Ma po prostu w sobie to coś, co sprawia że współczesne gry wydają się śmieszne.
(Ja preferuję miodność nad wodotryski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegami:) Diablo 1 naprawde potrafiło wciągnąc i dalej wciąga (leży u mnie od pół roku w cd może dlatego ze cd nie używam ostatnio (gram na gitarce etc nie gram prawie w ogóle) a po częsci dlatego, że wciąż do niej wracam) Tylko od grafiki lekko bolą już oczy (nie narzekam na oprawe mnie faktycznie bolą po 1 oczęta;):P
No ale nie zgodzę się, że współczesne gry wydają się śmieszne;) Dla mnie i tak lepszy jest diablo 2 gdybym nie oddał kumplowi pożyczonego egzemplarza albo miał swój własny to pewnie on by leżał w cd-ku a nie 1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D1 - pierwszy h&s z jakim miałem doczynienia. Jeez, ile godzin przy tym przesiedziałem.... Ale gra miała to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diabeełek. Ja gram caly czas w jedyneczke (+hellfire). Kurde to byl jeden z moich pierwszych oryginalow. KLasyka i to jaka! W to ciagle da sie grac z wieeelka przyjemnoscia. Ta gra nie znika z mojego twardziela. Jest chyba pierwsza rzecza jaka instaluje po formacie dysku. Zasada nr1- Diablo i fallouty na dysku musza byc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 09:51, Astmatyk napisał:

Diabeełek. Ja gram caly czas w jedyneczke (+hellfire). Kurde to byl jeden z moich pierwszych
oryginalow. KLasyka i to jaka! W to ciagle da sie grac z wieeelka przyjemnoscia. Ta gra nie
znika z mojego twardziela. Jest chyba pierwsza rzecza jaka instaluje po formacie dysku. Zasada
nr1- Diablo i fallouty na dysku musza byc :D.

niestety hellfire nie mam:( jak zaczela nie ta gra interesowac udalo mi sie tylko podstawowa wersje kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 09:10, tosz napisał:

nic nie jest mnie w stanie przekonać że diablo 1 jest lepszy niż diablo 2


Tak jak wspominałem już wcześniej - masz prawo do takiego zdania, bo wszystko jest kwestią gustu. Tobie mogło się D1 nie podobać, bo zaczynałeś swoją przygodę od 2. Rozumiem, że brak biegania, gorsza grafika, brak skrzynki itp. mogą wkurzać.

Ok, Ty nie przekonasz mnie (a raczej nas ;) ), ja nie przekonam Ciebie, więc dajmy już spokój temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie zgodze z Abim. Pewnie, gdybys jak my- bawil sie w jedynke od dnia jej premiery (khy khy 1996 toooo byl rok), teraz mowil bys inaczej. Ale, ze zaczales od "dwojeczki", "jedyneczka" jest dla ciebie tylko krokiem wstecz bo nie czujesz do niej sentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z racji tego ze komputera wczesniej nie mialem poznalem jedynke cos w okolicach roku 2001, i gra i tak mnie niesamowicie wciagnela, do tej pory uwazam ja za bardzo dobra i ponadczasowa produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 09:10, tosz napisał:

nic nie jest mnie w stanie przekonać że diablo 1 jest lepszy niż diablo 2
a jeżeli chodzi o klimat w 1 to naprawdę nie wiem o czym mówisz , ja tam żadnego klimatu nie
czuję - jedynie zmęczenie , takie jest moje zdanie

Jak juz ktoś wyżej wspomniał, wszystko dlatego że zaczynałeś grę od Diablo 2. Z Twojego pkunktu widzenia 1 musi być duzo gorsza. Ale dla ludzi którzy od 1 zaczynali swoja przygodę z Diablo, to zawsze pierwsza część będzie tą najlepszą. A klimat miała ta gra niesamowity, jakbyś grał od początku w 1, to byś wiedział o czym mówimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, ze grałem w D1 jeszcze jako demo.... i wiecie co był w demie skill blood rituals zamieniający życie w mana. Posiadanie tych dwóch skilów >2 dawało to, ze mozna bylo mniędzy walkami zawsze się napompować mana i zyciem prawie na ful :0

Oczywiście można grac w SP ale znacznie lepiej gra się na MP nawet bez netu... zakłada się po prostu grę przez kabelek i chajda... mamy wtedy różne poziomy trudności.. ( ale tracimy savy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego mam Hellfire. 3 poziomy trudnosci. Mozliwosc od razu wejscia do katakumb/jaskini/piekla, jezeli postac spelnia wymagany poziom doswiadczenia. Poza tym nowe itemy, postacie i ofcoz 2 ''realmy'', czyli katedra i ten caly glut. Niestety obok tych zalet mamy jedna, jedyna karygodna pomylke- brak multiplayera. Nie zeby mi to przeszkadzalo, bo w d1 i tak juz pewnie malo kto gra ale w dniu premiery bardzo to bolalo. Wszystek dlatego, ze helfajera nie ciosali ludzie z blizzarda lecz ze sierry (dziwaczne, ze taka firma jak blizzard dala sobie grzebac przy swojej flagowej --a ktora gra blizzarda nie jest/byla flagowa-- produkcj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spędziłem około 300 godzin na Diablo jeden. Po ukończeniu gry wszystkimi postaciami i na wszystkich poziomach trudności stwierdzam że osoba która stwożyła pomysł na tą grę jest po prostu geniuszem.


(Gra nie do zdarcia - nawet w erze nowych gier z wypas grafiką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, D1 jesli sie nie myle bylo pierwsza gra typu hack''n slash. (jesli sie myle to sora). A Grafa (mooze tam jakies tekstury nie robia juz takiego wrazenia jak kiedys) w tej grze nadal wymiata :). Swietne ilustrowane przedmioty (zwlaszcza unikaty), i bardo fajne modele postaci. Nigdzie nie widzialem, zeby w grze bohater glowny tak fajnie wygladal w plytowce jak warior z D1. W d2 np przeszkadzalo mi, ze znajdywalem jakas super zbroje, po zalozeniu ktorej, moja postac robila sie fioletowa. Moim zdaniem nalezy sie za te kolory blizzardowi LOL sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legalna jedyneczka za free? Hyhy, nie uwierze dopuki nie zobacze. A przydaloby sie, bo moja leciwa plytka moze juz dlugo nie pociagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka. mam pytanko

wlasnie proboje zagrac z kumplem (pierwszy raz w zyciu) przez battle.net ale kiedy proboje sie polaczyc z nim na serwerze (zalozonym przez nas) to wyswietla sie komunikat "Too were unable to join. The game you have selected is not responding. The latency to the game creator is to high"
kiedy ja zakladam serwer i on probuje na niego wejsc to jemu pokazuje sie to samo :(
co moge zrobic aby sie z nim polaczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować