Zaloguj się, aby obserwować  
zywymur

Diablo I - Temat ogólny [M]

311 postów w tym temacie

Zdaje mi sie, ze battle.net dla D1 juz nie funkcjonuje. Sprobojcie przez direct connect. Moge sie jednak mylic, sprawdzcie czy macie obaj patch 1.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:55, Astmatyk napisał:

Zdaje mi sie, ze battle.net dla D1 juz nie funkcjonuje. Sprobojcie przez direct connect. Moge
sie jednak mylic, sprawdzcie czy macie obaj patch 1.9

mamy obaj ten patch. co do battle netu to jest caly czas.

sprawa jest taka ze do niektorych serwerow moge sie polaczyc a do niektorych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 23:07, Mistiq napisał:


sprawa jest taka ze do niektorych serwerow moge sie polaczyc a do niektorych nie.


A to nie wiem, mnie w ogole nie chce polaczyc z b.netem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o juz mnie laczy i nawet na b.necie gram :D Nie laczy mnie z grami, ktore maja czerwony pasek. jak pasek zielonym jest, laczy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:20, Astmatyk napisał:

o juz mnie laczy i nawet na b.necie gram :D Nie laczy mnie z grami, ktore maja czerwony pasek.
jak pasek zielonym jest, laczy bez problemu.

tylko sie zastanawiam co zrobic aby byly same zielone paski (od czego to zalezy???) wlasnie jak probuje grac z kumplem to on albo ja mamy czerwone paski i sie nie mozemy do siebie skonektowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grałeś w diablo 2, to nie powinieneś mieć żadnych trudości. Wszystko jest tak samo, tylko o wiele prościej ;)
A poza tym - od czego instrukcja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 20:31, grand10pelu napisał:

Mam pytanko. Gra jest tylko w angielskiej wersji językowej i czy przeszkadza to w grze osobie
która ten język zna słabo? Chętnie bym kupił, a tak mam wątpliwości.


Nie wazne co ci mowia, po prostu idz i morduj wszystko co stanie ci na drodze. Sa w grze chyba tylko 2 questy, do ktorych wymagana jest jakas znajomosc jezyka. Nie bedziesz wiedzial co i jak-pomozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 03:54, Mistiq napisał:

> i cheaterzy

ile mozna cheatowac?? :) mysle ze juz im sie to znudzilo ^_^


Niestety. 98% obecnych graczy cheatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Stworzyłem se ostatnio wariora i walczyłem z magiem o 3 lv niższym nawalając go, aż mu sie zbroja zniszczyła, a on po 15 minutach walki powiedział, że cheatuje i że jego klan pozwala na to... Ale co to za zabawa... Z cheatami to nawet nie ma tego pięknego uczucia po wygranej walce z 3hp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ida na latwizne. Standardowo mamy postacie zalozmy na 17 levelu doswiadczenia i oczywisce kazdy ma komplecik king''s sword of haste, godply plate of the whale, obsidian ring of zodiac, stormshield itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:47, Astmatyk napisał:

Ida na latwizne. Standardowo mamy postacie zalozmy na 17 levelu doswiadczenia i oczywisce kazdy
ma komplecik king''s sword of haste, godply plate of the whale, obsidian ring of zodiac, stormshield
itp.


a np. te co lepsze przedmioty to sam znjadujesz czy dokonujesz wymian z innymi graczami?? na czym polega w Diablo "Magic Find"??... czy zalezy on od poziomu??
ja niedawno zaczalem grac w Battle necie i mialem juz wyskoko poziomowa postac i nie za duzo mi przedmiotow wypadalo..
w ktorych miejscach jest najwieksza szansa na zdobycia czegokolwiek?? (mam na mysli jakies unikalne przedmioty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diablo 1 nie ma czegos takiego jak magic find. Tam unikat moze poleciec ze wszystkiego ( oczywiscie wiadomo, ze jest wieksze prawdopodobienstwo, ze taki messerschmidt reaver poleci z lazarusa niz ze zwyklego szkieletu, chociaz ja znalazlem go ostatnio w beczce- nie ma reguly). Cos takiego jak wymiana z innymi graczami praktycznie nie funkcjonuje, bo albo kazdy uzywa trainera i moze miec w kazdej chwili co dusza zapragnie albo po prostu mowi, ze potrzebuje itemy i ktos robi ci duplikaty swoich. Bo jak pewnie wiesz, w Diablo 1 mozna kopiowac przedmioty uzywajac do tego bledu w grze a nie zadnych cheatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym. jak kiedys gralem w singlu to korzytalem z czegos takiego ale doszedlem do wniosku ze to psuje zabawe.
a co do duplikowania w Battle necie to juz sie tego nie da zrobic. przy kazdej probie traci sie dany przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 23:18, Mistiq napisał:

wiem o tym. jak kiedys gralem w singlu to korzytalem z czegos takiego ale doszedlem do wniosku
ze to psuje zabawe.
a co do duplikowania w Battle necie to juz sie tego nie da zrobic. przy kazdej probie traci
sie dany przedmiot.


jestes w bledzie, da sie to robic z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować