Zaloguj się, aby obserwować  
zywymur

Diablo I - Temat ogólny [M]

311 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 00:08, Mistiq napisał:

ok.. moze masz racje.. ale i tak nie jestem tym zainteresowany (ta wiedza) bo nie znosze cheaterstwa..
tylko psuje to zabawe. ^_^


Zgadzam sie :) Tez nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistiq zgadzam się z Tobą co do tego cheaterstwa. A napomniałeś wcześniej, że nie wiesz jak zrobić, żeby wszystkie paski gier były zielone. Zmień sobie neta. Ja mam łącze 2 megabity i nie mam żadnych czerwonych :). A to, czy jest to zielone czy czerwone zależy od Twojego neta oraz od neta gospodarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:27, haderQ napisał:

Mistiq zgadzam się z Tobą co do tego cheaterstwa. A napomniałeś wcześniej, że nie wiesz jak
zrobić, żeby wszystkie paski gier były zielone. Zmień sobie neta. Ja mam łącze 2 megabity i
nie mam żadnych czerwonych :). A to, czy jest to zielone czy czerwone zależy od Twojego neta
oraz od neta gospodarza...


aha :) generalnie to tego wlasnie chcialem sie dowiedziec.... ^_^ od czego to wszystko zalezy .. wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:12, Mistiq napisał:

aha :) generalnie to tego wlasnie chcialem sie dowiedziec.... ^_^ od czego to wszystko zalezy
.. wielkie dzieki :)


Nie ma za co. Miłego grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pecha mam oryginalną płytę z Diablo jeden z roku pierwszego wydania więc płyta ma sporo laty niestety płyta nie jest zdatna do urzytku przez rysy czy ta płyta jest coś warta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 23:52, Pediator napisał:

mam pecha mam oryginalną płytę z Diablo jeden z roku pierwszego wydania więc płyta ma sporo
laty niestety płyta nie jest zdatna do urzytku przez rysy czy ta płyta jest coś warta ?


Jeżeli napęd CD nie potrafi jej przeczytać, to możesz w ostateczności próbować ją wypolerować. Są do tego specjalne środki i jak trochę poszperasz w necie to na pewno opis tej czynności i niezbędne narzędzia znajdziesz. JAk to się nie powiedzie, to niestety możesz co najwyżej powiesić sobie płytkę na lusterku w samochodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 00:16, Klimos napisał:

> mam pecha mam oryginalną płytę z Diablo jeden z roku pierwszego wydania więc płyta ma
sporo
> laty niestety płyta nie jest zdatna do urzytku przez rysy czy ta płyta jest coś warta
?

Jeżeli napęd CD nie potrafi jej przeczytać, to możesz w ostateczności próbować ją wypolerować.
Są do tego specjalne środki i jak trochę poszperasz w necie to na pewno opis tej czynności
i niezbędne narzędzia znajdziesz. JAk to się nie powiedzie, to niestety możesz co najwyżej
powiesić sobie płytkę na lusterku w samochodzie :/

są w Polsce chyba takie maszyny które naprawiają takie płyty to kosztuje chyba 12zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 00:28, Pediator napisał:

są w Polsce chyba takie maszyny które naprawiają takie płyty to kosztuje chyba 12zł ;)


Nie orientowałem się prawdę mówiąc, bo jakoś nie miałem potrzeby. Wiem że taka naprawa przez polerowanie jest możliwa, ale nie wiem na ile skuteczna. Jeżeli jest to tylko 12 zł i dają jakąś gwarancję, że to zadziała, to czemu nie spróbować. Nowego diablo za tyle nie kupisz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 00:36, Klimos napisał:

> są w Polsce chyba takie maszyny które naprawiają takie płyty to kosztuje chyba 12zł ;)


Nie orientowałem się prawdę mówiąc, bo jakoś nie miałem potrzeby. Wiem że taka naprawa przez
polerowanie jest możliwa, ale nie wiem na ile skuteczna. Jeżeli jest to tylko 12 zł i dają
jakąś gwarancję, że to zadziała, to czemu nie spróbować. Nowego diablo za tyle nie kupisz na
pewno.

najtaniej to kupię za 60 zł razem z 3 innymi grami blizarda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 00:38, Pediator napisał:

najtaniej to kupię za 60 zł razem z 3 innymi grami blizarda ;)


Za 30 złotych jest na allegro. Ktoś kupił chyba zestaw i samego Diabełka się pozbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie natury technicznej.

Chciałem pograć z kumplami przez BN w diabełka. Gramy w 3 osoby. Dziwne jest to iż ja widę jednego kumpla który gra łuczniczką a nie widze maga. Mag widzi łuczniczkę a nie widzi mnie. Nie możemy też się wymieniać przedmiotami.

Czy może wie ktoś o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
dostałam diablo 1 w prezencie bo powiedziano mi ze to cos typu baldurs gate
do baldurs gate byl opis gdzie chodzic i co robic, czy do diablo tez jest ?
jesli tak to moglby ktos dac linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
dostałam diablo 1 w prezencie bo powiedziano mi ze to cos typu baldurs gate
do baldurs gate byl opis gdzie chodzic i co robic, czy do diablo tez jest ?
jesli tak to moglby ktos dac linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 17:04, ulalublin napisał:

witam
dostałam diablo 1 w prezencie bo powiedziano mi ze to cos typu baldurs gate
do baldurs gate byl opis gdzie chodzic i co robic, czy do diablo tez jest ?
jesli tak to moglby ktos dac linka ?

Ale tu nie ma co opowiadać... Wybijasz wszystkie potworki i schodzisz poziom niżej. I tak w kółko aż dojdziesz do diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sobie z Ciebie zażartował. Poza grafiką (rzut izometryczny) i śladowymi elementami RPG (rozwój postaci, zbieranie sprzętu) Diablo nie ma nic wspólnego z BG. Po prostu radosna sieczka - rozbudowanej fabuły, questów lub dialogów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 13:56, Blackhand napisał:

Ktoś sobie z Ciebie zażartował. Poza grafiką (rzut izometryczny) i śladowymi elementami RPG
(rozwój postaci, zbieranie sprzętu) Diablo nie ma nic wspólnego z BG. Po prostu radosna sieczka
- rozbudowanej fabuły, questów lub dialogów brak.

hm ok, a jak sie wchodzi do domkow ? mozna do nich wejsc jakos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Możesz jedynie "pogadać" (tzn. one mówią, a Ty słuchasz :)) z postaciami (jak dobrze pamiętam, to coś koło 8 sztuk) znajdującymi się w wiosce. Poza tym, z niektórymi można pohandlować lub otrzymać od nich questa (typu "zabij X", "przynieś Y" lub "zabij A, przynieś B"). Jedyne miejsce, do którego da się wejść, to katedra, w miarę postępu w grze (czyli schodzenia na kolejne poziomy podziemi) otwierają się też skróty do konkretnych miejsc (tj. poziomów - katakumb, jaskiń i piekła), poza tym możesz też wejść (o ile sobie go otworzysz) w Town Portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już pisał, bo przeczytałem tylko tą stronę tamatu, ale ja robiłem coś takiego, że zaczynałem nową grę i szedłem pod katedrę żeby sprawdzić czy jest tam ten facet umierający. Jeżeli był to zaczynałem grę od nowa, a jeżeli nie było, to grałem dalej ;) A robiłem to dlatego, żeby nie walczyć z tym potworem co mówił "Aaaaa... fresh meat!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:03, Robek 009 napisał:

Nie wiem czy to już pisał, bo przeczytałem tylko tą stronę tamatu, ale ja robiłem coś takiego,
że zaczynałem nową grę i szedłem pod katedrę żeby sprawdzić czy jest tam ten facet umierający.
Jeżeli był to zaczynałem grę od nowa, a jeżeli nie było, to grałem dalej ;) A robiłem to dlatego,
żeby nie walczyć z tym potworem co mówił "Aaaaa... fresh meat!" ;)

A mnie nie przerażał jakoś Rzeźnik, nie otwierałem drzwi za którymi był i wracałem do niego po kilku poziomach postaci wyżej:) BTW daaaawno nie grałem w jedynkę, kurzy się jedynie na półce, ale chyba za jakiś czas się skuszę i zejdę do podziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować