Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy we wrześniu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

23 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z tradycją, we wrześniu zadebiutuje nowa FIFA. Oprócz niej ukaże się intrygująca przygodówka The Vanishing of Ethan Carter, druga część Forza Horizon, świetnie zapowiadająca się strzelanka Destiny, czwarta odsłona The Sims oraz nowe DLC do Dark Souls II. Wielu fanów klimatów postapo czeka z pewnością na debiut Wasteland 2. A to i tak nie wszystko!

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy we wrześniu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Sherlock Holmes może się okazać prawdziwym czarnym koniem w wyścigu po tytuł gry roku. Serio. Poprzednia część była niesamowita - wszystko wskazuje na to, że Crimes and Punishments będzie jeszcze lepsze. Szkoda tylko że tak niewielu jest zainteresowanych tą grą. Polecam się jej przyjrzeć, to będzie kawał bardzo dobrej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 12:23, Kadaj napisał:

FIFA - może się skuszę, rozwojowi The SIms 4 będę się przyglądał, reszty bym nie brał
nawet na wyprzedaży. ;p


No i prawidłowo. Przedszkolakom nie wolno grać gry z oznaczeniami Pegi wyższymi niż 7 : P

A co do samych premier to ja czekam na swoje pudełko Wasteland 2, Zaginięcie Ethana Cartera, a z czasem usiądę także do Sherlocka Holmesa i DLC do Dark Souls 2. Może skuszę się kiedyś na Destiny ale to jak nabędę PS4 a to za szybko nie nastąpi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy recenzji Destiny, po becie jakby ktoś wylał mi wiadro zimnej wody na głowę. Na chwilę obecną myślałem, że to będzie coś więcej niż Borderlandsy na innej tapecie. Ciekawi mnie też Cień Mordoru, ale coś nie chce mi się wierzyć, że to będzie dobry tytuł. No dobra może będzie dobry, ale osobiście oczekuję czegoś więcej... powtarzalność na tyle daje mi się we znaki, że zwyczajnie usypiam grając w tytuły bez jakiegoś powiewu świeżości. Najciekawszym elementem z tej listy wydaje mi się DLC do DS :p. Przy czy obecnie ogrywam sobie dopiero pierwszą część, na drugą przyjdzie jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destiny i Ethan Carter dla mie. Destiny już zamówione na PS4 z Carterem waham się czy czekać na konsolę czy wziąć na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Forza Horizon 2 na Xboxa One. Cała reszta to meh. No może poza Carterem, który ma całkiem fajny klimat.
Cień Morodroru to copycat Assassin''s Creed, do tego w tym beznadziejny Tokienowskim uniwersum BLEH.
Piłka nożna ssie, nie gorzej niż Simsy, a Destiny to najnudniejszy FPS w jaki grałem (mówię o becie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 12:23, Kadaj napisał:

FIFA - może się skuszę, rozwojowi The SIms 4 będę się przyglądał, reszty bym nie brał
nawet na wyprzedaży. ;p

Dla mnie FIFA obowiązkowo, mam zamiar kupić sobie preordera i od razu jak będzie to możliwe, buduje skład do FUTa :) nowy silnik na PC mnie przekonał. Oczywiście wcześniej odpalę sobie demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować