Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alone in the Dark: Illumination i Haunted House na pierwszych screenach i z mrocznymi trailerami

8 postów w tym temacie

Alone in the Dark z kałasznikowem i miotaczem ognia? To ja podziękuję.
AitD z 2008 może i pod względem technicznym było katastrofalne, ale miało ciekawe pomysły i interesującą mechanikę. To jest ewidentnie bardzo nisko budżetowa strzelanina ze znanym tytułem. Aż dziw bierze, że to nie jest gra na telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Alone in the Dark z kałasznikowem i miotaczem ognia? To ja podziękuję.
> AitD z 2008 może i pod względem technicznym było katastrofalne, ale miało ciekawe pomysły
> i interesującą mechanikę. To jest ewidentnie bardzo nisko budżetowa strzelanina ze znanym
> tytułem. Aż dziw bierze, że to nie jest gra na telefony.
Dokładnie, a miałem nadzieję na udany powrót. Wygląda na to że z ciekawej przygodówki z elementami strzelanki zrobią strzelankę z elementami przygodówki (albo i bez). :(
Mam nadzieję że się mylę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy AitD prezentuje się... raczej fatalnie (czy tak ciężko powrócić do pomysłów, które doskonale sprawdziły się w przypadku cudownej "jedynki"?), Haunted House natomiast wzbudził moje zainteresowanie. Jest ładnie, nastrojowo, mają pojawić się zagadki... Cóż, czekamy na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Alone in the Dark™ reinvents the series’ game style into a terrifying, new survival-action horror experience." (z oficjalnej strony)

No i nici z godnego powrotu AitD. Jaki multiplayer, jakie cztery postacie? Brzmi jak kopia Resident Evil 5 również zbudowana wokół co-opa. Screeny tym bardziej odpychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja podziękował, nie jestem jakimś fanem Alone In The Dark.
Jakbym chciał sobie postrzelać z podajnika ołowiu w zombie i potworki, to zainstalował bym l4d2 albo Painkillera.

Nie chce zapeszać ale wydaje mi się że to może być wynik ingerencji gier indie w rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh... To AitD wygląda słabo... Bardzo słabo.
Tak jak koledzy powyżej obawiam się, że będzie to po prostu strzelanka TPP niczym RE.
Szkoda.

Ale Haunted House wygląda całkiem interesująco, choć widać, że zbyt dużego budżetu tu nie ma.
Czekam na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować