Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II: Crown of the Old Iron King - recenzja DLC

19 postów w tym temacie

Mam takie małe pytanko do tych co grali.Da się normalnie grać w DS2 na klawiaturze i myszce, bo pad nie jest dla mnie.Próbowałem grać w pierwszego DS na padzie, ale jakoś nie mogę tego strawić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie małe pytanko do tych co grali.Da się normalnie grać w DS2 na klawiaturze i
> myszce, bo pad nie jest dla mnie.Próbowałem grać w pierwszego DS na padzie, ale jakoś
> nie mogę tego strawić. :/

to powodzenia z klawa i myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie małe pytanko do tych co grali.Da się normalnie grać w DS2 na klawiaturze i
> myszce, bo pad nie jest dla mnie.Próbowałem grać w pierwszego DS na padzie, ale jakoś
> nie mogę tego strawić. :/

Mi o wiele lepiej gra się na klawiaturze, na padzie nie mam takiej dokładności w unikach. To na pewno kwestia przyzwyczajenia, ale DA SIĘ, szczególnie jeśli do tej pory grasz w większość gier na klawiaturze i myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie małe pytanko do tych co grali.Da się normalnie grać w DS2 na klawiaturze i
> myszce, bo pad nie jest dla mnie.Próbowałem grać w pierwszego DS na padzie, ale jakoś
> nie mogę tego strawić. :/

Ja grałem na padzie począwszy od Demon''s Souls i nie jestem w stanie przestawić się na klawiaturę. Ale z tego co próbowałem, to klawisze są sensownie rozplanowane. Jak pisał kolega wyżej, pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 17:59, Kajmal napisał:

Próbowałem grać w pierwszego DS na padzie, ale jakoś nie mogę tego strawić. :/


Gry czy sterowania? :D

Tak poważnie to sam sobie odpowiedziałeś, pad ma zapewne tylu zwolenników co przeciwników więc to kwestia indywidualna. W większość gier gram zdecydowanie na K+M - jednak w przypadku DS, AC, Batmanów i innych podobnych zdecydowanie wygodniej gra się na padzie. Z kompem podłączonym do TV czy innego projektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do myszki i klawiatury jedna ważna uwaga- bez zmodowania nie ma możliwości wykonania dwóch niezwykle istotnych ataków w PvP - ataku z wyskoku i wybicia tarczy. Chyba że po ostatnim patchu się to zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet mniej innowacyjny niż zjechany z góry na dół przez Berlina "...Sunken King" (a on przecież dał podstawce 10/10!)? Znowu "ganksquad" i boss z odzysku. I może jeszcze ponownie poziomy "przygotowane przez stażystów"? Zaczynam żałować, że czekałem z zakupem DS2 na te DLC,

PS SL1 sux ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC są o klasę słabszę niż Artorias of The Abyss tak samo jak DS 2 od jedynki . Widać po prostu że nie chciało im się tego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale wolę zaufać w sprawie oceny Metacritic, gdzie oceny obydwu DLCków oscylują w granicy 80% więc pokrywają się znacznie bardziej z oceną gramu, niż z oceną Berlina mającego bardzo specyficzny gust growy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opieram się tylko dla recenzji Berlina . Ale słysząć że w tym DLC znajduję się " boss z odzysku " zaś w poprzednim bodaj aż 2 z 3 są także niemalże kopią lub walką bardzo słabą ( A akurat Bossowie W DS to dla mnie rzecz najważniejsza ) i pod tym względem jest nawet słabiej niż w DS 2 to jestem sobie w stanie wyobrazić jak to wygląda . Zresztą widzialem te walki z poprzedniego DLC . Krótko mówiąc beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DLC są o klasę słabszę niż Artorias of The Abyss tak samo jak DS 2 od jedynki . Widać
> po prostu że nie chciało im się tego robić

Ogólnie gra pod kilkoma względami jest słabsza od jedynki, głównie fabularnie ale nie zmienia to faktu że jest mega grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy oglądałeś jakieś video z tego DLC, ale dla mnie jeden z tychże bossów jest powodem do kupna ;p. No cóż, w końcu co kto lubi, ja również ocenię pełnoprawnie dopiero po zakupie, jednakże wierzę w statystyki a te są wystarczająco wysokie aby mnie zachęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 21:11, garczesjan22 napisał:

Nie wiem, czy oglądałeś jakieś video z tego DLC, ale dla mnie jeden z tychże bossów jest
powodem do kupna ;p.

Starcia nie mają porównania do DS 1 czy Aota . Co więcej wydają się słabsze niż w DS 2 . A jeden solidnie wykonany boss to zdecydowanie za mało na 6 ( bo jeśli dobrze kojarzę to i w tym i poprzednim jest po 3 bossów więc to razem 6 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować