Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity i Assassin`s Creed Rogue - twórcy odpowiadają na pytania fanów

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Z okazji PAX, na Twitterze Assassin's Creed zorganizowano akcję, podczas której fani mogli zadać twórcom pytania związane z nadchodzącymi częściami serii. Choć nie brakuje informacji już znanych, pojawia się też nieco nowych ciekawostek.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Unity i Assassin's Creed Rogue - twórcy odpowiadają na pytania fanów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arno nie jest przodkiem Desmonda ? Czyli tj "Assassin''s Creed Chapter 2: Next Gen Series". Co oni kombinują to już szok, dadzą nowego bohatera, nie mniej jednak to jest ciekawe dlatego pewno ma taką sławę i popularność ta gra. Miejmy nadzieję, że nie odwalą kaszany graficznej jak z Watch_Dogs gdzie na targach gra pięknie wyglądała, a jak się okazało w rzeczywistości każdy sam wie. Bardziej jednak chcę się skupić na rozgrywce i mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo wygląda to na najlepszą część Asasyna jak na ten moment, chociaż do pełnego werdyktu poczekam aż zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc bardzo liczyłem, że Arno będzie mówił po angielsku z francuskim akcentem, w dokładnie takim stylu jak było to w grach z Ezio.
Co to za francuz, który mówi typowo po brytyjsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd u Francuza brytyjski akcent? Będzie to uzasadnione fabularnie? A co do Rouge to jestem ciekawa, czy polowanie na assassynów będzie wyglądało jak we wcześniejszych multiplayerach. Czekam na obie gry z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agusia jeżeli dobrze pamiętam, to chyba w serii było to jakoś wytłumaczone. Może nie o sam akcent chodzi, ale o język. Animus tłumaczył użytkownikowi język używany przez przodka, na ten, którego używa osoba podłączona do animusa. Czyli Ezio, który mówił po włosku był słyszany przez Desmonda po angielsku (zależy jaki kto język w grze miał ustawiony :) ), chociaż sam Ezio mówił po angielsku z akcentem włoskim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no... Rośnie nam epicka seria;) Całkiem jak ME, czy COD. Jednym słowem klasyka cyfrowej rozrywki i fajnie, bo fabuła daje dużo radości przy graniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka ode mnie: Shay nie jest pierwszym Asasynem (w pełni wyszkolonym i zaprzysiężonym, nie mówię o Haythamie), który zdradził Bractwo na rzecz Templi.

Spoiler

Był ten, który zdradził za czasów Altaira (potykamy go w AC:R we wspomnieniach z jednego z dysków) i Vali cel Tradat, w czasach Ezio w AC:R, ktroy zdradził, bo uznał, zę Asasyni zdradzili jego lud.


> Arno nie jest przodkiem Desmonda ? Czyli tj "Assassin''s Creed Chapter 2: Next Gen Series".
To było wiadomo od dawna. AC IV był końcem Desa. Choć może kiedyś do niego wrócą, bo Abstergo ma DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować