Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 dni z Xbox One - drużyna Microsoftu

22 postów w tym temacie

Co do Perfect Dark to musze posypać głowę popiołem, bo wy zapewne piszecie o grze na N64 a ja jedynie znam tego szrota co się zowie Perfect Dark Zero. W tego Oryginalnego nie grałem wiec cofam slowo.

Natomiast nie zmienię zdania na temat pośmiewiska jakim byl Killer Instinct na N64. Tak się składa, że nie tylko widziałem ale i mialem okazje pograć. W dobie gdy rzadzily takie tytułu jak Mortal kombat Trilogy, tekken2, Battle arena toshinden czy wychodzący wtedy Soul Blade, Nintendo wyskakując z "kultową" parodią bijatyk, zwyczajnie zażenowało. I mam gdzieś, ze jakaś hipsterska grupka osób uważa, ze to gra kultowa. Dla mnie kupa.

I do twojej wiadomości rozgniewany dziubku wyzywający mnie od fanboyów, nigdy nie ograniczalem sie do jednego sprzetu, do grania. Nie ominela mnie żadna generacja i żadna z konsol poza PSVita na którą leje. Obecnie mam X1 i 3DSa, ale zamierzam niedługo dokupić PS4 i WiiU.

Bronie Xboxa, i Microsoftu bo tak jak Ninny i Sony również dostarczył i Dostarcza mi wciąż wiele zajebistych gier.
W tym roku nic od Sony mnie nie grzeje natomiast Microsoft wypuszcza 4 tytuły, które chce mieć.
Nie heytuje PS4 bo zamierzam je kupic dla Rime, Abzu, Wild czy DriveCLUB. Meczy mnie ta nagonka na Microsoft, który obecnie stara się bardziej niż kiedykolwiek. Wasz upór i krucjata przeciwko xboxowi jest zwyczajnie dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2014 o 20:32, Rafalinda_san napisał:

Natomiast nie zmienię zdania na temat pośmiewiska jakim byl Killer Instinct na N64.


Killer Instinct nie było na N64, był tylko mniej ciepło przyjęty sequel. Choć i tak "pośmiewiskiem" nie był. W każdym bądź razie wciąż nie wiem co chciałeś udowodnić.

Dnia 03.09.2014 o 20:32, Rafalinda_san napisał:

I do twojej wiadomości rozgniewany dziubku wyzywający mnie od fanboyów, nigdy nie ograniczalem
sie do jednego sprzetu, do grania.


To ty zarzucałeś innym, że ograniczają się pod tym względem. Gdybyś odniósł się do przedstawionych argumentów, a nie zaczął wydziwiać ze sprzedażą na PC i swoimi poglądami na temat klasyków, to rozmowa przebiegłaby inaczej, rozgniewany dziubku. ;)

Dnia 03.09.2014 o 20:32, Rafalinda_san napisał:

Bronie Xboxa, i Microsoftu bo tak jak Ninny i Sony również dostarczył i Dostarcza mi
wciąż wiele zajebistych gier. [...]


Zarzucasz innym skrajność, kiedy sam w niejednym wątku wypowiadasz się dokładnie takim tonem. Nie, nie ma krucjaty i spisku fanbojów przeciwko Xboksowi, najzwyczajniej w świecie tyle już nawywijali że mnóstwo ludzi wyrobiło sobie mało przychylną opinię na jego temat. Takie "starania" Microsoftu jak wykupienie nowego Tomb Raider jako czasowego exclusiva na Xboksy też dolewają oliwy do ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować