Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Stomping Land wycofane z Steam Early Access

29 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2014 o 22:16, Numenpl napisał:

Jako posiadacz X:Rebirth oraz fakt w jakim stanie zostały wydane inne gry większych wydawców
pozwolę sobie powiedzieć, że nie masz za cholerę racji.


Zgadzam się z tym co piszesz. Dołożę do tego AE od Ubisoftu: Might@MagicX. I ich podejście ich do polskiego tłumaczenia, dalej jest syfiaste i ma pełno błędów, bo w czasie EA nie było admina od polskiej wersji pomimo sprzedawania gry jako "polska wersja językowa" i dostępem do forum gdzie można było zgłaszać błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2014 o 16:06, Kafar napisał:

Jakoś tyle lat gry zostają wydawane i nie ma takich problemów. Co jakiś czas trafi się
gra niedopracowana i wielkie ALe, od kiedy tacy czuli się wszyscy zrobili. A BF4 nie
wszędzie miał takie problemy jak np. na PC po drugie kontent jest zdecydowanie szerszy
a i odpowiedzialność jest po stronie znanej firmyi. W niektórych Early Access to nawet
nie wiadomo kogo ścigać, część film zarejestrowana na bahamach ;) więc piszesz o czymś
o czym nie masz pojęcia.

gier które były crapem i udawały pełniaki były tony. BF4, Skyrim, WD, DA2, FIFA która na PC długo udawała nextgenową.. to można wymieniać setkami. Zauważ że nieprzypadkiem dużą część gier jakie wymieniłem to gry (nomen omen) EA. Coś im się stało? Trzy razy z rzędu złota kupa za najgorszą firmę, zarżnięcie niezliczonych marek a karawana jedzie dalej i ciągle są numerem 2 zaraz po activision. I też spróbuj dostać od nich kasę.
coś więc czuję, że to ty nie bardzo wiesz o czym piszesz :)

Dnia 03.09.2014 o 16:06, Kafar napisał:

Są uczciwe firmy i może sam pomysł nie jest zły, ale brak jakichkolwiek regulacji i odpowiedzialności
to taka żenada że aż szok.

bo przy dużych grach masz tyle sprawiedliwych regulacji oraz odpowiedzialności, że szok. Daleko nie szukając, sprawa Aliensów CM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2014 o 14:58, dark_master napisał:

gier które były crapem i udawały pełniaki były tony. BF4, Skyrim, WD, DA2, FIFA która
na PC długo udawała nextgenową.. to można wymieniać setkami.


ahahahahahahha aleś pojechał. Zmień komputer jak miałeś problemy ze Skyrimem lub WD. Gry był grywalne i pełne w dniu premiery. Ty mylisz pojęcia, early access to są produkty niedokończone, niepełne. A tobie się to myl iz grami które mają jakieś bugi. WD W dniu premiery ukonczyłem całe. Jeden problem miałem i jakoś sobie z nim poradziłem ale PRODUKT dostałem PEŁNY. Mylisz ostro pojęcia.

Early Access to też coś innego niż gry które wyglądają gorzej lub są poprawiane pod względem grafiki. Co z tego że FIFA udawała nextgenową ale BYŁA pełnym PRODUKTEM :)

Przy duzych produkcjach wiadomo gdzie jest twórca i wydawca. Zauważ że gry Early Access nie mają wydawców lub wydawcami są Ci co grę robią. Czyli PAn X na Kubie może robić i zbierać kasę będąc w UK i nikt Ci tego nie sprawdzi.

Znów mylisz pojęcie gdyż to że możesz kogoś scigać a CHCE Ci się to są odrębne rzeczy. Mozna by było spokojnie za każde kłamstwo w reklamie pozywać i wygrywać, tylko KOMU SIĘ CHCE ?:D parę miesięcy czy lat użerać się za grę o wartości 200zł. Więc pomyśl co piszesz ;) bo zupełnie w temacie się pogubiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile Skyrim przemilczę bo nie wiem o co z tą grą chodzi w tym wątku. Ale WD sorry UBI obiecywało next gen grafikę a dostaliśmy coś na porównanie GTA4, Sleeping Dogs, Just Cause 2(ile ta gra ma lat). Dopiero po walnięciu moda graficznie zrobiło się jak należy. Oraz problemy techniczne były i to nie tylko z wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2014 o 15:36, Kafar napisał:

ahahahahahahha aleś pojechał. Zmień komputer jak miałeś problemy ze Skyrimem lub WD.

zdejmij różowe klapki z oczu i poczytaj co internet mówi o twoim braku problemów ze skyrimem chociażby. Damn, odpal głupiego steama i historię aktualizacji tej gry, pooglądaj video na YT z glitchami (uroczy jest latający do tyłu smok. Nie było go w dwóch pierwszych wersjach, wprowadził to patch. Stronk Programink). Odpal sobie Vampire the Masquarade Bloodlines bez fanowskich patchy i spróbuj go przejść. Albo gothica 3. Zagraj sobie W Prince of Persia 2008 i dokup sobie zakończenie w DLC. Mnożyć można w nieskończoność, uważasz za normalne, a sraczki dostajesz bo ktoś ci daje możliwość uczestniczenia w becie. Tak jakby pierwsze nie wymyśliło tego (nomen omen) EA każąc kupowac MoHa w preorderze by dostać dostęp do bety nowego BFa.

A w ogóle to się dokształć, bo jakby pozwanie firmy było takie proste to jakoś ludzie zarabialiby miliony na odszkodowaniach, a jakoś nie dostają. Zwłaszcza że mówimy o USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 21:24, dark_master napisał:

Odpal sobie Vampire the Masquarade
Bloodlines bez fanowskich patchy i spróbuj go przejść.


Grę ukończyłem kilkukrotnie na patchu v1.2. Ani razu nie napotkałem błędów, które by to uniemożliwiły. Nie przesadzajmy, aż TAK zabugowana to ona nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 16:01, Numenpl napisał:

O ile Skyrim przemilczę bo nie wiem o co z tą grą chodzi w tym wątku. Ale WD sorry UBI
obiecywało next gen grafikę a dostaliśmy coś na porównanie GTA4, Sleeping Dogs, Just
Cause 2(ile ta gra ma lat). Dopiero po walnięciu moda graficznie zrobiło się jak należy.
Oraz problemy techniczne były i to nie tylko z wydajnością.


Aha czyli gra ma gorszą grafikę to znaczy że gra jest early access ? bo o tym mowa. Ja miałem jeden problem z W_D i żadnych problemów z wydajnością nie miałem. Był to problem związany ze zmieną foldera do instalacji.

Jak chcesz się wtrącić do dyskusji przeczytaj parę postów wyżej aby wiedzieć o czym jest rozmowa i błagam nie pisz bzdur typu "jakaś gra miała 5 bugów też nam wpychają early access" albo "gra miała troszkę gorszą grafikę niż obeicywali to znaczy że gra niedokończona".

Nie schodz do poziomu niewiedzy dark_mastera bo on myli pojęcia early access a gra w której jest kilka błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 21:24, dark_master napisał:

zdejmij różowe klapki z oczu i poczytaj co internet mówi o twoim braku problemów ze skyrimem
chociażby. Damn, odpal głupiego steama i historię aktualizacji tej gry, pooglądaj video


Ja nie mówie że nie było patchy. Ja mówie że produkt był pełny i mi działał.

Nie miałem takich problemów z Bloodlines. Fakt miałem jak ktoś wyżej napisał chyba miałem 1.2 czy jakiś inny ale nie fanowską wersje, nigdy nie instaluje patchy robionych przez fanów itp.

Dnia 06.09.2014 o 21:24, dark_master napisał:

Prince of Persia 2008 i dokup sobie zakończenie w DLC. Mnożyć można w nieskończoność,


DLC to coś zupełnie innego (polityka dlc). Znów mylisz pojęcia i to nie ten temat.

Dnia 06.09.2014 o 21:24, dark_master napisał:

uważasz za normalne, a sraczki dostajesz bo ktoś ci daje możliwość uczestniczenia w becie.


Nigdy takiego uczucia przy becie nie miałem, wręcz nie gram w bety już od dawna.

Dnia 06.09.2014 o 21:24, dark_master napisał:

Tak jakby pierwsze nie wymyśliło tego (nomen omen) EA każąc kupowac MoHa w preorderze
by dostać dostęp do bety nowego BFa.


Ja nie mówie że np. EA czy inny duzy wydawca nie stosuje takich myków. I co do EA i przypadku że większość gier to od EA jest niedorobionych to się zgadzam. To raczej wina nieuczciwego traktowania klienta bądź niechlujstwa.

Dnia 06.09.2014 o 21:24, dark_master napisał:

A w ogóle to się dokształć, bo jakby pozwanie firmy było takie proste to jakoś ludzie
zarabialiby miliony na odszkodowaniach, a jakoś nie dostają. Zwłaszcza że mówimy o USA.


Bo ludzie nie pozywają ;) Mam dziewczynę adwokata. Mało kiedy sprawy za 200zł kto kolwiek chce prowadzić albo ciągną się serio miesiącami. Inaczej sprawy które są jako pozew zbiorowy ale gracze takich nie robią. Czasami trafi sie przypadek ale nie jest to praktyka za bardzo stosowana a szkoda bo powinna być by nauczyć bydło aby uczciwie traktować klienta. Ale to temat też na inną rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2014 o 22:45, Principes napisał:

Grę ukończyłem kilkukrotnie na patchu v1.2. Ani razu nie napotkałem błędów, które by
to uniemożliwiły. Nie przesadzajmy, aż TAK zabugowana to ona nie była.

no ja pamiętam słynne kanały których nie dało się ukończyć i że rozwiązano troikę więc nie bardzo było komu to naprawiać. Większośc do kupy złożyli fani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować