Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony wydało open-source`owe narzędzie dla twórców - Level Editor

10 postów w tym temacie

Coś więcej o tym? Bo szczerze powiedziawszy niewiele się dowiedziałem co to w końcu jest, po co to, czym to jeść itd. Takie o: "Sony coś tam wydało". To jest silnik czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś więcej o tym? Bo szczerze powiedziawszy niewiele się dowiedziałem co to w końcu jest,
> po co to, czym to jeść itd. Takie o: "Sony coś tam wydało". To jest silnik czy co?

+1

Nie rozumiem, czy to jest jakiś silnik ot tak wydany za darmo dla wszystkich czy edytor do jakiejś gry czy kij wie co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś więcej o tym? Bo szczerze powiedziawszy niewiele się dowiedziałem co to w końcu jest,
> po co to, czym to jeść itd. Takie o: "Sony coś tam wydało". To jest silnik czy co?
narzędzie dla twórców - Level Editor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś więcej o tym? Bo szczerze powiedziawszy niewiele się dowiedziałem co to w końcu jest,
> po co to, czym to jeść itd. Takie o: "Sony coś tam wydało". To jest silnik czy co?

"The editor purports to be compatible with any game engine via its API suite"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "The editor purports to be compatible with any game engine via its API suite"

Zdecydowaliby się.
Każdy silnik graficzny to nie to samo co silnik graficzny z odpowiednim API które jest w stanie odczytać dane z tego edytora.
Albo każdy, albo tylko te z odpowiednimi API, w tym drugim wypadku wypadałoby coś napomknąć chociaż i wymienić konkretnie jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 12:03, Shoonay napisał:

Zdecydowaliby się.
Każdy silnik graficzny to nie to samo co silnik graficzny z odpowiednim API które jest
w stanie odczytać dane z tego edytora.
Albo każdy, albo tylko te z odpowiednimi API, w tym drugim wypadku wypadałoby coś napomknąć
chociaż i wymienić konkretnie jakie.


Pewnie w docsach tego toola jest coś więcej. Zagraniczne serwisy też dość lakonicznie zapodały tego newsa więc nie oczekujmy, że specmani z Gramu podrążą temat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować