Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #106 - Najświeższe wieści o nowych Gramsajtach!

9 postów w tym temacie

Michał Grabowski

Ubiegły tydzień pod względem aktywności na Gramsajtach był naprawdę gorący! Chętnie dzieliliście się swoimi wrażeniami z gier, pisaliście opinie na temat niektórych zjawisk w branży, a także znalazło się miejsce dla prac plastycznych. Wczoraj pojawiły się także nowe informacje na temat nowych Gramsajtów. Nie przedłużajmy więc – zapraszam na kolejne podsumowanie tygodnia na blogach serwisu gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #106 - Najświeższe wieści o nowych Gramsajtach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisy zbierałem z dni 25 sierpnia - 31 sierpnia. Tak trochę nietypowo, bo wczoraj jeszcze musiałem załatwić kilka spraw po przeprowadzce :)

A że wpis Martivara akurat się pojawił to nie było sensu czekać z nim do następnego tygodnia. Zapewne w następnym tygodniu spokojnie recenzja by się pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nadal mam jednak nadzieję, że z czasem ponownie pojawiać się będą gameplaye, videorecenzje czy przemyślenia w postaci vlogów. "
U mnie od czasu do czasu pojawiają się gameplay''e - w osobnym dziale, odchudzonym ździebko przez upadek dotychczasowego hosta, wegame. Pojawiają się jako ew. uzupełnienie tekstu, a nie osobno "promowane": ogólnie wolę nie marnować sekcji Hotter na takie sprawy, bo znowu przestanie się mieścić na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I super! Akurat jako uzupełnienie wpisu takie krótsze materiały to dobra rzecz, choć ja ostatnio spróbowałem czegoś takiego z gifem we wpisie o Hitmanie. Powiedzmy, że zdało to egzamin :)

Natomiast chodzi mi także o to, że kiedyś było takich rzeczy o wiele więcej i niektóre z nich były naprawdę ciekawe. Dziś zostało tylko kilku Gramowiczów, którzy takie materiały przygotowują. Cóż - może coś ruszy w następnych tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak zwykle fajne podsumowanie, przeczytałem o paru interesujących wpisach, nieznalezionych własnoręcznie :)
Jedna mała prośba - link do mojej recenzji nie działa, dałoby radę coś z tym zrobić? Dzięki!
Czekam na wydanie #107 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 15:13, Muradin_07 napisał:

Już poprawione. Jak zwykle nie załapało hiperłącza tak, jak powinno. Dzięki za czujność!
:)


Dzięki! Żeby nie było, że dbam tylko o siebie - inne linki też sprawdziłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować