SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 23:32, konrad16061990 napisał:

> Dobra mamy pierwsze TGV od jutra bierzemy się za coś większego co powiecie o czymś z NASA
może
> jakiś wahadłowiec... ;)

Łatwiej będzie jakiś samolot tanich linii lotniczych..skoro się pchają do nas, to będą mieli
za swoje :D


Nie lepiej nie bo nasi spanikują i pomyślą że to Alkaida (jak to się pisze) ;) Mówię ci lepiej jeden nie lepiej dwa w końcu jest ich dwoje + 1dla papy Rydza nie skapną się w NASA tyle ich mają ;) A dobrze im tak jakby dali wizy to by się na transatlantykach skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym temacie? ;]

Żeby nie było spamu:
Autentyk z JoeMonster.org

Lublin, wracałem koło 22:00 od kolegi. Wsiadłem na końcowym, a że kioski już były zamknięte, musiałem kupić bilet u kierowcy. Podchodzę do jego ciemnej kabiny i mówię "poproszę bilet" a on na to: "Aleś mnie pan przestraszył!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 23:41, skaybay napisał:

Nie lepiej nie bo nasi spanikują i pomyślą że to Alkaida (jak to się pisze) ;) Mówię ci lepiej
jeden nie lepiej dwa w końcu jest ich dwoje + 1dla papy Rydza nie skapną się w NASA tyle ich
mają ;) A dobrze im tak jakby dali wizy to by się na transatlantykach skończyło ;)


Ale okradać sojuszników z USA?W końcu dali nam parę przestarzałych F-16...a może rozpocząc zimną wojnę i ukrasć coś matuszce Rosji? Znalazło by się trochę tego np .gaz..jakto ostatnio mówią, Polska i Rosja to dwie butelki mineralnej..tylko że nasza jest bez gazu..BTW..zwrot "zimna wojna" z Rosją nabiera teraz nowego znaczenia..no bo przecież mogą zakręcić kurek XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu kilka tematów założonych przez użytkownika maniek r. Ostatni temat jest na razie najlepszy, szczególnie druga wypowiedź skaybaya..ten post mnie rozwalił XD.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17342&u=3
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17343&u=4
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17341&u=6
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17347&u=4
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17346&u=17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To że chłopak założył pare dubli to jeszcze nie powód żeby się z niego wyśmiewać ;) Uczy się chłopak trochę cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:55, SC0RP napisał:


To że chłopak założył pare dubli to jeszcze nie powód żeby się z niego wyśmiewać ;) Uczy się
chłopak trochę cierpliwości :D


On jest prawidziwym Włatcom Much!!!! A tak na serio to chyba już dostał ostrzeżenie od modka. Zdolny chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:51, konrad16061990 napisał:

A tu kilka tematów założonych przez użytkownika maniek r. Ostatni temat jest na razie najlepszy,
szczególnie druga wypowiedź skaybaya..ten post mnie rozwalił XD.


Dzięki :) Ale sza! to podchodzi pod trzy paragrafy z regulaminu chyba :) Najlepsze jest to że on chyba nie zrozumiał tego do końca chociaż to ja mogę mieć takie mylne wrażenie.
Tak przy okazji jak już mówiłem to jest syndrom dziecka neo "mamusia założyła mi neta to się powygłupiam na jakimś forum bo nie mam co o 1 w nocy robić" i żeby mi się ktoś nie obrażał - tu nie chodzi czy masz neo czy chello tylko ogólnie o postawe :) a ta jest tragiczna no ale przynajmniej jest się z czego pośmiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:55, SC0RP napisał:


To że chłopak założył pare dubli to jeszcze nie powód żeby się z niego wyśmiewać ;) Uczy się
chłopak trochę cierpliwości :D


No ja rozumiem 2, 3 duble w jakimś rozsądnym czasie..każdemu nowemu może się zdarzyć..ale nie 5 tematów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:57, konrad16061990 napisał:

No ja rozumiem 2, 3 duble w jakimś rozsądnym czasie..każdemu nowemu może się zdarzyć..ale nie
5 tematów XD


Ma chłopak zapał do robienia kariery na forum :D Trzeba się cieszyć że tylko 5 topiców zawsze mogło ich być więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szperam sobie po mojej kolekcji plakatów bo chciałem znaleźć jakiś z Metallici i znalazłem plakat, na który pisze: Don''t worry, don''t cry. Take extasy and fly... Nagle do mojego pokoju wszedł ojciec i zobaczył to dzieło sztuki. Dobrze, że nie zna angielskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnej propagandowej trasie przez Amerykę, prezydent Bush odwiedził pewną szkołę w celu wyjaśnienia swojej polityki. Potem poprosił dzieci o zadanie pytań.
Mały Bob zabrał głos:
- Panie prezydencie, mam trzy pytania:
1. Jak się pan czuje po sfingowanych wyborach, które pan wygrał?
2. Dlaczego pragnie pan bezpodstawnie zaatakować Irak?
3. Czy nie myśli pan, że bomba w Hiroshimie była największym atakiem terrorystycznym wszechczasów?
W pewnym momencie zadzwonił dzwonek i wszyscy wyszli z klasy.
Po przyjściu z przerwy prezydentowi Bushowi dalej stawiano pytania, lecz tym razem zabrał głos Joey:
- Panie prezydencie, mam pięć pytań:
1. Jak się pan czuje po sfingowanych wyborach, które pan wygrał?
2. Dlaczego pragnie pan bezpodstawnie zaatakować Irak?
3. Czy nie myśli pan, że bomba w Hiroshimie była największym atakiem terrorystycznym wszechczasów?
4. Dlaczego dzwonek na przerwę był 20 minut wcześniej?
5. Gdzie jest Bob?
***********************
Idzie pogrzeb. Tragarze niosą trumnę przekręconą na bok.
- Kogo chowają? - pyta przechodzień.
- Teściową - odpowiada jeden z żałobników.
- A czemu trumnę niesiecie bokiem?
- Bo jak ją przekręcić na plecy, to zaczyna chrapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się