SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Ceny* biletów na basen.
Bilet normalny
6 zł (do godz. 16.00) od osoby za 60 min.
8 zł (po godz. 16.00 oraz w dni wolne od pracy)
od osoby za 60 min.
Bilet ulgowy (przysługuje młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia oraz osobom niepełnosprawnym)
4 zł (do godz. 16.00) od osoby za 60 min.
5 zł (po godz. 16.00 oraz w dni wolne od pracy) od osoby za 60 min.
20 zł od osoby za 90 min. pływania z możliwością korzystania z sauny
65 zł od osoby – abonament uprawniający do dziesięciu wejść w wybranych dniach i godzinach

Ciekawy jest abonament za 65 zł. Obowiązuje on każdego, więc zobaczmy co się stanie, jeżeli z takiego rozwiązania skorzysta młodzież szkolna, lub student (takich osób jest na basenach najwięcej) 65/10 = 6,5 zł za wejście, czyli o 1,5 zł drożej niż po 16.00 i 2,5 zł drożej niż do 16.00. Teraz dorośli – trochę lepiej, bo drożej o 0,50 zł. Pomnóżmy tę różnice przez 10 (wejść) i otrzymamy 5 zł, dodamy 1 zł i już możemy wejść jedenasty raz, oczywiście jeżeli pieniądze przeznaczone na abonament wydamy na pojedyncze bilety. W przypadku młodzieży jest jeszcze gorzej – 2,5*10 = 25zł – gość chodziłby do 16.00. 25/4 = 6,25. Kupując abonament u chodząc na basen do godz. 16.00 młodzież traci 6,25 wejścia. Aby było jeszcze ciekawiej, to 0,25 z 4zł to 1zł, a tyle kosztuje w moim mieście bilet MPK dla młodzieży i studentów.
---------
* http://www.mosir.radom.pl/baseny.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Politycy doprowadzili do tego, ze kiedy czytam, ze "Prezydent był na Premierze" to juz nie wiem czy to relacja z wydarzenia kulturalnego czy kolejny skandal seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 00:13, Xantus napisał:

Politycy doprowadzili do tego, ze kiedy czytam, ze "Prezydent był na Premierze" to juz nie
wiem czy to relacja z wydarzenia kulturalnego czy kolejny skandal seksualny.

Haha - dobre, nie słyszałem jeszcze tego. Muszę to puścić w świat.
BTW - dobrze, że nie mam bujnej wyobraźni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intensywnie szukam miejsca gdzie mógłbym spędzić wczasy. Natrafiłem przed chwilą na ofertę, którą wrzucam do załącznika :)

Muszę jedynie zadzwonić do biura podróży z zapytaniem:
1. Dlaczego moje dziecko na wczasach ma mieć gorzej niż mój np. chomik, kot itp.
2. Co w ramach tych 200 PLN`ów przysługuje chomikowi,
3. Czy moje dziecko (jeśli zapłaci tylko te ustawowe 175 PLN`ów) będzie mogło korzystać z łazienki - bo jak wiadomo kot nie będzie z niej korzystał, a zapłaci aż dwie stówy,
4. Czy to aby nie jest dyskryminacja mojego dziecka ?
5. Czy mogę ewentualnie zapłacić za dziecko trochę więcej niż za kota (żeby znajomi nie myśleli, że go traktuje gorzej niż zwierzaka).

20070221112948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kawały są raczej dla starszych dzieci,chociaż niekoniecznie

Wysoko w górach,w lodowej jaskini siedzą dwa straszliwe Yeti i obgryzają kosteczki.Mniejszy przerywając ciszę pyta większego:
-Tato,a powiedz mi dlaczego napadamy ludzi od tyłu i z zaskoczenia?
-Bo widzisz synku-odpowiada ojciec dokładnie oblizując palce-oni lepiej smakują nie obesrani
******

Co powiedział huragan do palmy kokosowej?
-To nie będzie zwyczajne dmuchanie

******
Czym się rożni motorynka od brzydkiej dziewczyny?
-Niczym.Fajnie się jeździ,dopóki kumple nie zobaczą.

*******

Wraca mąż do domu i patrzy a tu żona pochylana szoruje podłogę.Długo nie myśląc,podbieg,łapie żonę za tyłek,podwija spódnicę,majtki w dół i atakuje.
Po sprawie żona odwraca się do niego i mówi:
-Jesteś taki sam jak koledzy u mnie w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.pasjans.pl/tanczymy_do_konca..html akurat od 1 filmiku z pijakami do drugiego przechodzę, ale ten klient jest dobry, nawet leżąc na glebie próbuje tańczyć... może by go tak do tańca z gwiazdami :D

http://www.youtube.com/watch?v=zUyoQGGEmE4 ten filmik natomiast taki sobie jest, ale w polaczeniu z muzyka "wiginam śmieło ciało" ma zabawne fragmenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się