SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

/.../

Hehe, moge ja też?

**ogłoszenie**
Jestem ekspertem w dziedzinie regulaminu na forum, czytałem go 2000 razy i wiem o nim wszystko, nawet to co nie jest w nim zapisane! Moje gg xxx walcie smiało!
**koniec ogłoszenia**

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:32, spam to ja napisał:

hmm... wpisuje w GG te 3 gwiazdki i nic, chyba podałeś zły numer. xD



Bo to są "iksy" =P, spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:32, spam to ja napisał:

hmm... wpisuje w GG te 3 gwiazdki i nic, chyba podałeś zły numer. xD

Bo nie powinieneś wpisywac gwiazdek, tylko krzyżyki ;) Mnie bez problemu połączyło i właśnie rozmawiam z Budo o filozofii wyższej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:59, Andrij napisał:

> hmm... wpisuje w GG te 3 gwiazdki i nic, chyba podałeś zły numer. xD


Bo to są "iksy" =P, spróbuj jeszcze raz.


Dzięki okulary muszę sobie kupić(zaraz spróbuję jeszcze raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciupinkę wulgarne:) rozbawiło mie to dlatego, że zawse jak wchodziłem na fora o kulinariach, tobyły pełne kultury, nie obrazali się ludzi itd. podobnie jak w wypadku komentarzy pod przepisami:) dziś dziewczyna wymyśliła, że można by zrobić na obiad sos pieczarkowy, zacząłem przeglądać różne przepisy, aby znaleźć ten najlepszy...
rozbawiło mnie jakie emocje wywołuje u ludzi sos pieczarkowy :D
smakosz pią 29 gru 2006 18:57:53 CETwsadzcie sobue w d**e te przepisy
marcin pon 15 sty 2007 19:55:44 CETty pier...lony "smakoszu" sam sie w du.. wsadz i niewchudz wiecej na takie strony zaloze sie ze nawet nieumial bys wody na cherbate zagotowac!!!!!!!!! ha! ha!

Cóż, porażająca prócz kultury świetna ortografia:) Ale widać troll internetowy i do kuchni ci się wciśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge... świetne trolle są wszędzie :P nawet na stronach kulinarnych
ps: ciekawe czy ten troll "marcin" potrafi zagotować wodę w czajniku elektrycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:31, kordzio1 napisał:

Cóż, porażająca prócz kultury świetna ortografia:) Ale widać troll internetowy i do kuchni
ci się wciśnie:)

Hehe - dziwisz się, że chłop (smakosz) bluzgał, jak mu podali przepis na sos grzybowy z muchomorów sromotnikowych ?;))
Ale faktycznie, te fora kulinarne raczej kojarzą się z kulturą pisania - jak widać wyjątek potwierdza regułę.
Apropos sosu pieczarkowego - pieczarki normalnie przesmaż (z przyprawami) dodaj do tego ser żółty i ser pleśniowy (jakiś rokpol typu lazur itp) i śmietanę, poduś to wszystko jakieś 5 min i VOILA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:25, Budo napisał:

**ogłoszenie**
Jestem ekspertem w dziedzinie regulaminu na forum, czytałem go 2000 razy i wiem o nim wszystko,
nawet to co nie jest w nim zapisane! Moje gg xxx walcie smiało!
**koniec ogłoszenia**
xD

Weź mnie nie rozwalaj ^_^...

To i ja się dołącze:

**ogłoszenie**
Jestem ekspertem w pasaniu owiec. Pasłem ich tyle, że nawet jak jakiejś nie pasałem to, i tak ją pasałem. Jeżeli nie wiesz czegoś o pasaniu (owiec), pisz na GG (0700666) mojego men(ela)adżera Mirka. Będzie on baaardzo wznecony, nie zawiedźcie Mirka!
**koniec ogłoszenia**

^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak ostatnio pisałem to myślałem że jakoś nikt mine dawno ni ezaczepiał:)
10337600 15:22:33
siemanko
10337600 15:22:37
poklikamy
kordas 15:29:58
no ja sobie kliknalem w myszke 2 razy nawet fajnei bylo
kordas 15:30:07
to ile mamy tak klikac??:)
10337600 15:30:27
czekaj zaraz wracam
kordas 15:44:29
już dalej nie klikam, bo mnie ręka boli, tak z 150 żem kliknął... tylko jakoś nie czuje specjalnej satysfakcji:P

I ine wiem chyba mnie za idiotę uznał/uznała bo nie che ze man poklikać:D ale jak wróce ze skepu to możę spróbuje jeszcze raz sobie poklikać, naprawdę fajny dzwięk jak się tą myszką klika:)

Jarys

Kurde zepsułeś mi moją koncepcję:) bo miałem zrobić bez sera, ale z cebulką, tylko nie wiem teraz który sposób wybrać, jak będę w sklepie to zobaczę co mi się bardziej rzuci w oczy:) tak czy siak powinno być smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się