SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Nie no! Zero, panie kolego, ZERO! Chamskie zachowanie powinno być karalne i takie moje zdanie. A może tobie trzeba bana załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i kolega In The End zachował się po chamsku. Ale wina leży głównie po stronie jego kolegi. Ciekawym jest ze nikt nie nauczył go usuwać cookies, albo chociaż się wylogowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wkurzyłem się. Wysmarowałem mu taki ładny komentarz, a tu zdążyli go zbanować i zlikwidować jego blog. Eeeech.... Za szybko działają. ;P
Kwasem roku jest fakt, że kolega In The End zapomniał najprawdopodobniej, że teksty zamieszczane na gramsajcie także są kontrolowane przez moderatorstwo. :D Potem próbował się nawet jeszcze bronić, ale... eeeech, nie ma, co gadać, brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:23, In The End napisał:

Kwas roku. Ludzie Kwas roku!...będzie się działo;] a to jeszcze nie koniec!
http://ja.gram.pl/In%20The%20End

Z czego się tu śmiać?
Aha... czyżby usunięto ci gramsajta? Sam się o to prosiłeś.

P.S Moderatorzy wiedzą czy dany użytkownik był banowany,czy też nie. Najwyraźniej twoje tłumaczenia że całą historyjkę zmyśliłeś wkurzyły ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:54, glizda101 napisał:

Ej, wkurzyłem się. Wysmarowałem mu taki ładny komentarz, a tu zdążyli go zbanować i zlikwidować
jego blog. Eeeech.... Za szybko działają. ;P


Prawda, ale ja jakoś się powstrzymałem i troszeczkę go tylko opie... przypomniałem mu, że nie wolno.

Dnia 05.03.2007 o 21:54, glizda101 napisał:

Kwasem roku jest fakt, że kolega In The End zapomniał najprawdopodobniej, że teksty zamieszczane
na gramsajcie także są kontrolowane przez moderatorstwo. :D Potem próbował się nawet jeszcze
bronić, ale... eeeech, nie ma, co gadać, brak mi słów...


Wstyd, że skończył z avatarem Viva la Resistance, no ale my się do niego nie przyznajemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to był zwyczajny buntownik- dezerter. Nadużył naszego "resistance". To my jesteśmy od tego, żeby zmieniać na lepsze, a on tu takie gafy strzela... nie przyznajemy się do niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 23:45, Amistan napisał:

Dobra, chłopaki - niech mi któryś napisze o co chodzi z tym avatarem Viva la Resistance.
To manifest jakiś?


Wejdź na gramsajta Malikowo, ProChaoSa lub mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka historyjka średnio śmieszna ale aktualna bo sprzed chiwli... nie wiem czy kojarzycie taka gierkę "przeglądarkową" sokker, mam tam drużyne i jako, że awansowałem wyżej postanowiłem zrobic jakieś zakupy, jak nie wzmacniające to choćby na późniejszą sprzedaż z zyskiem, napisał do mnie pewien jegomość wiad. na początku tekst po polsku i niżej takie coś "can you translate this in english for me?
somewhone from poland said this to me but i don`t understand... thanks!!!!!! "
przejrzałem to z grubsza i źle przeczytałem to na dole i odpisałem po polsku, bo myślałem, że o coś innego chodzi, dostałem prośbe o napisanie po angielsku, więc zacząłem pisać... okazało się, że jak skończyłem pisać licytacja na której koniec czekałem jakiś czas się zakończyła, a przed rozpoczęciem odpisywania, cena była barrdzo niska więc przegapiłem w głupi sposób dobrą okazję... do tego teraz nie z tego ni z owego wylogowało mnie z gg i pokazuje się hasło do serwera nieprawdiłowe:) i oczywiście przy każdym włączeniu tak sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 23:35, patrYX93 napisał:

Bo to był zwyczajny buntownik- dezerter. Nadużył naszego "resistance". To my jesteśmy od tego,
żeby zmieniać na lepsze, a on tu takie gafy strzela... nie przyznajemy się do niego :/


Wydaje mi się, że nawet nie wiedział o co chodziło, poprostu zmienił avatarek, bo taka była ''moda''. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 23:59, kordzio1 napisał:

Taka historyjka średnio śmieszna ale aktualna bo sprzed chiwli... nie wiem czy kojarzycie taka
gierkę "przeglądarkową" sokker, mam tam drużyne i jako, że awansowałem wyżej postanowiłem zrobic
jakieś zakupy, jak nie wzmacniające to choćby na późniejszą sprzedaż z zyskiem, napisał do
mnie pewien jegomość wiad. na początku tekst po polsku i niżej takie coś "can you translate
this in english for me?


Mój kolega miał podobnia, ale się mnie pytał. Nie w Sokker.

Dnia 05.03.2007 o 23:59, kordzio1 napisał:

do tego teraz nie z tego ni z owego wylogowało mnie z gg i pokazuje się hasło do
serwera nieprawdiłowe:) i oczywiście przy każdym włączeniu tak sie pojawia


Wszystkich wywala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 23:55, Markus89 napisał:

Wejdź na gramsajta Malikowo, ProChaoSa lub mojego.


Już wiem... jak widać zresztą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może by tak spam skończyć?
Bo ja od dłuższego czasu nie widziałem tu posta na temat i cierpliwość mi zaczyna szwankować...
Koniec offtopu zatem, a prywatne pogaduszki poza forum.
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 07:51, Unreal11 napisał:

No to ja coś wrzucem przed wyjściem do szkoły ;)



2 jest najlepsze ;)Stuknąć Ci ??

(Ach,szkoła.Ja idę w czwartek,bo teraz lekcji nie mamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się