SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 21:47, Budo napisał:

poza tym co kogoś obchodzi kto miał ile %
;]

No jak to? Lecha i Jarosława na pewno interesuje, czy lud ich odróżnia...
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:36, M-Pac napisał:

Nie znam sie na komputerach,ale czy to jest normalne??

Czasami się zdarza :) Ja pod 98 czasami miałem w tym miejscu dwa głośniczki windowsowskie do zmiany głośności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam xD
Ale mam lola. W załączniku do posta daje Wam skana, z podręcznika do języka polskiego wydawnictwa WSiP, autorstwa Krystyna Orłowa i Helena Synowiec. Podręcznik jest do gramatyki dla klasy 3 gimnazjum. Wspomniany przeze mnie skan jest na stronie 143 (gdyby ktoś miał tą książkę)

Pozdrawiam,
rozbawiony sferis

20070307071421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 07:15, sferis napisał:

Witam xD
Ale mam lola. W załączniku do posta daje Wam skana, z podręcznika do języka polskiego wydawnictwa
WSiP, autorstwa Krystyna Orłowa i Helena Synowiec. Podręcznik jest do gramatyki dla klasy 3
gimnazjum. Wspomniany przeze mnie skan jest na stronie 143 (gdyby ktoś miał tą książkę)

Pozdrawiam,
rozbawiony sferis


eheh to żart? :D:D:D:D:D mnie najbardziej rozwaliło "mam 10 lat" i "wyniesienie śmieci i odrobienie lekcji załatwiam w 15 minut"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 07:18, PREDATOR X napisał:

> Witam xD
> Ale mam lola. W załączniku do posta daje Wam skana, z podręcznika do języka polskiego
wydawnictwa
> WSiP, autorstwa Krystyna Orłowa i Helena Synowiec. Podręcznik jest do gramatyki dla klasy
3
> gimnazjum. Wspomniany przeze mnie skan jest na stronie 143 (gdyby ktoś miał tą książkę)

>
> Pozdrawiam,
> rozbawiony sferis

eheh to żart? :D:D:D:D:D mnie najbardziej rozwaliło "mam 10 lat" i "wyniesienie śmieci i odrobienie
lekcji załatwiam w 15 minut"


Jak nie wierzysz to sprawdź sobie w tej książce :-) Jak zobaczyłem na lekcji to się udławiłem :D

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 07:15, sferis napisał:

Ale mam lola. W załączniku do posta daje Wam skana, z podręcznika do języka polskiego wydawnictwa
WSiP, autorstwa Krystyna Orłowa i Helena Synowiec. Podręcznik jest do gramatyki dla klasy 3
gimnazjum. Wspomniany przeze mnie skan jest na stronie 143 (gdyby ktoś miał tą książkę)


Nieźle - ciekawe czy taki list faktycznie trafił do CDPROJEKT. Chyba tylko oni mogą to zweryfikować.
Choć list jest z 2000 roku to na pewno by go zapamiętali ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś przychodzi do panny. Wchodzi, całusy, ble ble ble... Ona mu mówi, że musi się wykąpać i prosi, żeby usiadł na kanapie i poczekał na nią. No więc tak się stało. Po 10 min pech chciał, chłopakowi się zachciało kupy. Ale tak, że nie mógł już wytrzymać. No a łazienka zajęta...
Zobaczył psa siedzącego obok łóżka, długo nie myśląc zesrał się obok niego i pomyślał że zwali na psa. Panna wychodzi z kąpieli patrzy się....SZOK!

Panna: - Co to jest ?!
Koleś: - Pies się zesrał
Panna: - Pluszowy!?

________________________________________

Po kilka smiesznych tekstów zapraszam na mojego GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, te texty na Twoim gramsajcie są przerąbane :D. Głupota ludzka nie zna granic. Najabrdziej dobił mnei text Korola (18) :D.

Ja również zapraszam na swojego gramsajta. Znajdują się tam rózne parodie w wykonaniu Weirda Al Yankovica.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz czas na Top Gearową rozmówkę:
RH-Richard Hammond
JC-Jeremy Clarckson:
K:Kobieta w studio

RH:Oto Ferrari 612 Scallietti.Smukły czteroosobowy bolid,następca 456.Jak widać(unosi zdjęcie)jest dość ładny.
JC:Jest tylko jedno ale.Zaprojektował go facet o imieniu Ken.
RH:I co z tego?
JC:Czy znasz jakiegoś fajnego faceta o imieniu Ken?
RH:(Zastanawia się)
JC:A wy?(do publiczności)
K:Barbie Ken?
JC:(IRONICZNIE)Ale ten Ken nie ma nawet penisa!(śmiech)

P.S:Jeśli coś przeoczyłem to sorry,bo oglądałem to 2 tygodnie temu.
P.S 2:Mam nadzieję,że nie dostanę degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 16:53, spam to ja napisał:

Dawno nic tu nie zamieszczałem, więc łapcie kilka fotek:


Nie złapałem, wymsknęły mi się ;) A tak na serio spam, fajne fotki dałeś. Co do ostatniej, mój sąsiad ma takie coś na bramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się