SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 11:34, micaa napisał:

LOL, takie teksty jak mi się spodobają czasami je wysyłam to moich znajomych na GG. Oto jedna
rozmowa. No normalnie cały czas mam rotfla xDDD


Bash quality po prostu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:00, Zgłębiczart napisał:

Dzieci neo kontratakują xD

Ale jak im podskoczyło miejsce w rankingu. Szczególnie temu drugiemu ;P Ale patrzeć się na to nie da! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:11, ko?nik napisał:

> Dzieci neo kontratakują xD
Ale jak im podskoczyło miejsce w rankingu. Szczególnie temu drugiemu ;P Ale patrzeć się na
to nie da! xD

OMFG!! To niewiarygodne... Apeluje żeby przestać wchodzić na jego sajta bo jeszcze wejdzie do pierwszej piątki :P I musze z przykrością przyznać że to ja jestem winien tak wysokiej pozycji wieloosobowego ... :/
przepraszam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:35, tykus napisał:

Czart, słaby jesteś, wieloosobowego już z miesiąc temu znalazłem :P Ale polecam ten, bo chyba
ja to pierwszy znalazłem a linka dałem tylko dwóm osobom :P http://ja.gram.pl/kodek12


Po prostu wielki LOL :)
Najlepsze jest to ogłoszenie "Szukam kolegi" i komentarz Lucasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:35, tykus napisał:

Czart, słaby jesteś, wieloosobowego już z miesiąc temu znalazłem :P Ale polecam ten, bo chyba
ja to pierwszy znalazłem a linka dałem tylko dwóm osobom :P http://ja.gram.pl/kodek12

No, i zrobiła nam się noobowa trójca :) Ja tez wieloosobowego znalazłem dość dawno ale dopiero teraz o nim wspomniałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawnik wraca do swojego zaparkowanego BMW, patrzy, a auto ma zbite reflektory i znacznie wgniecioną maskę. Nie ma śladu po samochodzie, który w niego wjechał, ale wyluzowuje, kiedy spostrzega kartkę pod wycieraczką: "Przepraszam. Właśnie wjechałem w twoją Beemkę. Świadkowie, którzy to widzieli, kiwają głowami i uśmiechają się do mnie, bo myślą, że zostawiam swoje nazwisko, adres i inne szczegóły. Ale nie! Pa!"


Siostra Maria Katarzyna mieszkała w klasztorze niedaleko sklepu monopolowego Jacka. Pewnego dnia weszła do sklepu i powiedziała:
- Jacek, daj mi ćwiartkę brandy.
- Siostro Mario Katarzyno! - wykrzyknął Jacek - Nigdy bym tego nie zrobił! Nigdy nie sprzedałem alkoholu zakonnicy!
- Jacku - powiedziała siostra - To dla matki przełożonej - zniżyła głos - Ma zatwardzenie, no wiesz...
Jacek sprzedał więc jej brandy. Później zamknął sklep i poszedł do domu. Kiedy mijał klasztor i zobaczył siostrę Marię Katarzynę. Śpiewała i tańczyła na chodniku, wirowała, machała rękami jak ptak. Zbliżał się tłum, więc Jacek przepchnął ja dalej i krzyknął:
- Siostro Mario Katarzyno! Na litość boską! Powiedziała mi siostra, że to na zatwardzenie siostry przełożonej!
Niezbita z tropu siostra Maria Katarzyna odpowiedziała:
- Bo tak jest, mój młodzieńcze, tak jest! Kiedy mnie zobaczy, to się zesra!


Policjant zatrzymuje blondynkę jadącą pod prąd ulicy jednokierunkowej.
Policjant: "Czy pani wie, GDZIE pani jedzie?"
Blondynka: "Nie wiem, ale gdziekolwiek by to nie było, to muszę być solidnie spóźniona, bo wszyscy już wracają!"


Blondynka idzie ulicą ze świnią pod pachą. Przechodzień pyta:
- Skąd to masz? Świnia odpowiada:
- Wygrałam na loterii.


Jak nazywa się intelekt blondynki?
- Intelektumanizm.


Rozmawiają dwie kobiety:
- W tym roku wyprawię urodziny po angielsku. Zapalę tyle świec, ile mam lat.
- Ale kto wytrzyma taki blask?

Środek nocy. Pod rozgwieżdżonym niebem na środku hali stoi bacówka. W pewnym momencie otwierają się drzwi i jak z procy wybiega stamtąd owieczka. W drzwiach staje juhas i dopinając rozporek mówi:
- Ach, żebyś ty jeszcze gotować umiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:43, pawlo131 napisał:

Policjant zatrzymuje blondynkę jadącą pod prąd ulicy jednokierunkowej.
Policjant: "Czy pani wie, GDZIE pani jedzie?"
Blondynka: "Nie wiem, ale gdziekolwiek by to nie było, to muszę być solidnie spóźniona, bo
wszyscy już wracają!"


Lol :D Turlam się po podłodze ze śmiechu xD Dobre! :D

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to już było ale dam:

Na ławce siedzi sobie pijak, obok niego przechodzą DWAJ policjanci jeden mówi
-Dokumenty proszę..
-Alę..czk..ja nie mam zładnych dłokumentów..czk..- powidział mocno nachlany pijak.
-No to idziemy-odpowiedział policjant
-No to idzcie - podsumował piajak XD

***

Dwóch "ziomków" ogląda mecz. W pewniej chwili jeden wychodzi do kuchni poszukać czegoś do żarcia ,nagle słyszy głos kolegi.
-Goool
-Drugi gool
-Kto szczelił?
-Jednego jakiś rudy a drugiego replay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna historia - rozmawiamy z koleżanką jakie to ona ma pirackie wersje. Ona mówi, że ma podróbkę Windowsa [chciała powiedzieć pirackiego], a my z kolegą śmiejemy się i mówimy, że ma fajną podróbkę Windowsa - "Windoors xD" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:06, edeń napisał:

Inna historia - rozmawiamy z koleżanką jakie to ona ma pirackie wersje. Ona mówi, że ma podróbkę
Windowsa [chciała powiedzieć pirackiego], a my z kolegą śmiejemy się i mówimy, że ma fajną
podróbkę Windowsa - "Windoors xD" :)



Nie chciał bym mieć "podróbki" Windowsa:D Ciekawe czy też by się tak często wieszała jak oryginał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem świetną dyskusję:
http://www.youtube.com/watch?v=OEt50_BdIpQ&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=S9qbVhHruS4&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=zdJl_9hi8Ho&mode=related&search=

Obejrzyjcie po kolei bo nie będzie efektu :)
Uwaga: Wymagana znajomość języka angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się