SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 19:53, SlimPole napisał:

Dokładniej to były takie kartkówki i jeszcze jedną ciekawą kiedyś widziałem :D

Jeszcze to ^^:

20070703200617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:06, BadBoY93 napisał:

> Dokładniej to były takie kartkówki i jeszcze jedną ciekawą kiedyś widziałem :D
>
Jeszcze to ^^:


Hhaha tego nie widziałem, dobre :D A z tą jeszcze jedną, to chodziło mi o tą, którą zamieściłem jako trzecią w poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:53, SlimPole napisał:

Dokładniej to były takie kartkówki i jeszcze jedną ciekawą kiedyś widziałem :D


Dla mnie to Kwas miesiąca! Aż się popłakałem ze śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:06, BadBoY93 napisał:

> Dokładniej to były takie kartkówki i jeszcze jedną ciekawą kiedyś widziałem :D
>
Jeszcze to ^^:


Ciekawe co na to nauczyciel xD Swoją drogą to ja w klasie też mam takich "geniuszy" ;)
legenda27----> Dla każdego coś miłego :) Na Ciebie akurat ten "kwasik" tak wpłyną, niektórych w ogółe nie rozbawi. To zależy od chumoru i od gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe:D
Szczerze mówiąc, to można założyć temat "Głową w monitor - zabawa" i pisać, ile kawałków szkła było, obrażenia głowy itd. Ewentualnie można "Myszką w podłogę - zabawa" i napisać, jakich obrażeń doznała myszka:)
Ale temat śmieszny, nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:59, paweldomar1 napisał:

hehe:D
Szczerze mówiąc, to można założyć temat "Głową w monitor - zabawa" i pisać, ile kawałków szkła
było, obrażenia głowy itd. Ewentualnie można "Myszką w podłogę - zabawa" i napisać, jakich
obrażeń doznała myszka:)
Ale temat śmieszny, nie powiem:)


Tja, albo "kopnij się w (_!_) i napisz jak krzyczałeś- zabawa" ledwo się powstrzymałem przed założeniem takiego wątku po zobaczeniu "Klawiaturą w głowę- zabawa" (doceńcie ironię sformułowania "zabawa" w tym tytule). Te wszystkie gry forumowe robią się coraz głupsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:49, pizmak666 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24968&u=48 ---> bardzo interesujący temat ; )


lol, niezły temat xD Autor musi być nieźle zakręcony ;D

Dnia 03.07.2007 o 20:49, pizmak666 napisał:

niby gra jakaś głupia, a jednak inna, niecodzienna...


No właśnie ^^
Auć... Głowa mnie boli po tej zabawie xD

---
RRohen - znam, ale nie widziałem tłumaczenia na pl ^^ Nie ma co, koleś "lekko" walnięty... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:53, SlimPole napisał:

Dokładniej to były takie kartkówki i jeszcze jedną ciekawą kiedyś widziałem :D

O NIE! Tą drugą fotke pokazała mi ostatnio nauczycielka od polaka chyba w maju albo kiedy. Tak sie wtedy brechtałem że zwolnili mnie do domu! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zawsze zastanawiałem się kim był szpiegu z bazy, bo na zwykłego usera mi nie wyglądał, zawsze był "dobrze poinformowany" hehe ..., co do szyfru to kiedyś gadałem nim przez skype czy gg, fajny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że tego tu jeszcze nie było, jeśli powtórzyłem to wybaczcie, jestem tu od niedawna, wszystkich 1050 stron czytać nie będę ;)
Mam nadzieje że się wam spodoba :)

20070703230152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:04, Bodasz napisał:

Mam nadzieje że tego tu jeszcze nie było, jeśli powtórzyłem to wybaczcie, jestem tu od niedawna,
wszystkich 1050 stron czytać nie będę ;)
Mam nadzieje że się wam spodoba :)


fajne, było akurat. zwiększ do 50 postów na stronę, to będzie mniej stron do czytania (420) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:04, Bodasz napisał:

Mam nadzieje że tego tu jeszcze nie było, jeśli powtórzyłem to wybaczcie, jestem tu od niedawna,
wszystkich 1050 stron czytać nie będę ;)
Mam nadzieje że się wam spodoba :)


Znam to ;) Widać koleś neizły, na początku można by powiedzieć, że dizecko się starało,ale to "lis postanowił go ..." to przegięcie... Koleś co to pisał nawalony i to mocno, ciekawe, z której on klasy jest... No bo "Pinokio" to lektura której klasy? :s
Widać, jakiego języka używa nasze młode społeczeństwo... Strach się bać normalnie :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak było to przepraszam, ale wyszukiwarka mi nie działała :(
A Pinokia to chyba miałem w podstawówce w klasie od 4 do 6 (nie pamiętam dobrze) - odnośnie wieku tego gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się