SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 17:47, Mr.M napisał:

Nie refleks, a to zwykły błąd gadu gadu, jakiś jest, niestety, wiele... :) Dajmy na to, czarne
słoneczko, zamiast żółtego... Błąd, a może oznacza, że gadu gadu właśnie zlikwidowało poprzez
porażenie prądem takiego delikwenta? -_- Chwała, że ja z tego shitu nie korzystam :)

Już nie przesadzaj, dużo błędów na gg nie ma ;), chociaż kilka nowych funkcji mogliby dodać. Czarne słoneczko... nie spotkałem się z tym ;P <joke> Rozumiem, że korzystasz z tlena, czy czegoś tam jeszcze ?
I jeszcze jeden obrazek związany z latem, czyli jak się opalamy. Najlepsze jest to, jak siedzimy przy komputerze ;) Mam nadzieję, że chociaż to się spodoba ^^

20070711180034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:31, czarek.k napisał:

To strona z kreskowkami. Lista kreskówek zawsze byla uporządkowana alfabetycznie. ciągle jest
z jednym wyjątkiem...


Wyjątków to ja tam widzę przynajmniej kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:34, Fumiko napisał:

> To strona z kreskowkami. Lista kreskówek zawsze byla uporządkowana alfabetycznie. ciągle
jest
> z jednym wyjątkiem...

Wyjątków to ja tam widzę przynajmniej kilka...

Możliwe ala szukałem akurat dragon ball i zobaczyłem ze GT jest dalej a powinien być obok Z(gragon bal GT i dragon ball z).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. dla ludzi (troche na inteligencje, troche na spostrzegawczość)
2. dla poligotów
3. dla masochistów
4. dla fanów googla
5. dla kierowców

20070711235450

20070711235548

20070711235626

20070711235704

20070711235743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:00, Gryczka napisał:

/ciach/

Hehe, ciekawie pomyślane xD
Moja oplenizna jst podobna do tej od gościa który "programuje komputerowo" (:D) choć nieco w ciemniejszych barawach ;pp
com5---> <lol2> "dla masochistów" (choć nie jestem) mnie rozwaliło xD i jeszcze ''''dla poliglotów" (choć również nie jestem ale akurat to przetłumaczyć dałem radę :P Niestety nie potrafiłem odgadnąć o co chodzi w pierwszym (głupi jestem..) zauważyłem tylko że czerwone tło z napisem "durex" jest "poprzewracane"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj takie fajne trzy zdjęcia znalazlem :)
1. Czerwona kiecka pasuje do jej maści,
2. Ciekawe jakiej marki papierosków jest zwolennikiem ten krab?
3. To jest prawdziwy pies ochroniarza :)))

20070712082014

20070712082049

20070712082123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:58, com5 napisał:

1. dla ludzi (troche na inteligencje, troche na spostrzegawczość)
2. dla poligotów


^^ Te dwa pierwsze mnie rozwaliły xD Fajne obrazki , ogolnie, wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W starożytnej Grecji Sokrates był szeroko znany ze swojej mądrości. Pewnego razu ten wielki filozof spotkał swojego znajomego, który biegł właśnie do niego by mu coś powiedzieć:
- Sokratesie czy ty wiesz, co właśnie usłyszałem o jednym z twoich studentów?
- Zaczekaj chwilę - przerwał mu Sokrates - zanim mi to powiesz chciałbym, byś przeszedł pewien test. Nazywa się testem "Potrójnego filtru"
- Potrójny filtr?
- Dokładnie - kontynuował Sokrates - Zanim powiesz coś o moim studencie, spróbujmy przefiltrować to, co chcesz moi powiedzieć. 1-Pierwszy filtr to prawda. Czy upewniłeś się, że to co słyszałeś o moim studencie jest w 100% prawdziwe?
- No nie, właściwie to tylko to słyszałem...
- Dobrze, czyli właściwie nie wiesz czy to jest prawda czy fałsz...Przejdźmy do filtru drugiego, filtr dobroci. Czy to, co chcesz mi powiedzieć jest czymś dobrym?
- Raczej nie, właściwie to coś przeciwnego
- Czyli chcesz mi powiedzieć o nim cos złego, nie wiedząc nawet czy to jest prawda.
Mężczyzna potrząsnął ramionami z zawstydzeniem a Sokrates kontynuował:
- Nadal możesz pomyślnie zdać ten test, bo mamy trzeci filtr: użyteczności. Czy to co chcesz mi powiedzieć o moim studencie jest dla mnie użyteczne?
- Niespecjalnie.
- Zatem - podsumował Sokrates - jeżeli chcesz mi powiedzieć coś, o czym nie wiesz czy jest prawdziwe, ani dobre ani też użyteczne dla mnie... To po co mi to w ogóle mówić?
Mężczyzna poczuł porażkę i był zawstydzony.
To jest powód, dla którego Sokrates był uważany za najwybitniejszego filozofa i darzony takim wielkim szacunkiem.
To również wyjaśnia, dlaczego nigdy się nie dowiedział, że Platon posuwał jego żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 09:23, Wodzasty napisał:

To jest powód, dla którego Sokrates był uważany za najwybitniejszego filozofa i darzony takim
wielkim szacunkiem.


^^ Heh, prawda ^^ Tutaj jeszcze poziom opanowania był ok... :>

Dnia 12.07.2007 o 09:23, Wodzasty napisał:

To również wyjaśnia, dlaczego nigdy się nie dowiedział, że Platon posuwał jego żonę


xD Ale tutaj to mało co z krzesła nie zleciałem :D Niezłe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:42, Jarys napisał:

Warto zobaczyć choćby dla pierwszej scenki (dla mnie powalająca)


I zobaczyłem tylko pierwszą xD Niezły koleś, widać nowicjusz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:23, Wodzasty napisał:

To również wyjaśnia, dlaczego nigdy się nie dowiedział, że Platon posuwał jego żonę

Na początku myślę sobie co w tym śmiesznego, ale jak przeczytałem końcówkę to tak się zacząłem śmiać, że cała rodzina się zleciała, zobaczyć czy wszystko ze mną w porządku (znaczy czy nie jestem ten tego- szurnięty znaczy sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:23, Wodzasty napisał:

To również wyjaśnia, dlaczego nigdy się nie dowiedział, że Platon posuwał jego żonę

A wiesz, dlaczego Sokrates został filozofem? Bo jego żona, Ksantypa, była tak wredna, że Sokrates uciekał z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:10, AgayKhan napisał:

A wiesz, dlaczego Sokrates został filozofem? Bo jego żona, Ksantypa, była tak wredna, że Sokrates uciekał z domu.


Słyszałem, ponoć kiedyś po jakiejś kłótni nawet opróżniła nocnik na jego głowę... Sokrates później mawiał: Żenić się, czy nie żenić, co nie zrobisz to będziesz żałować...:)))


Barman opieprza kelnera:
- Kiedy wreszcie przestaniesz wyrzucać pijanych klientów na zewnątrz??
- Przecież nawalonych się wyrzuca z lokalu
- Ale nie w "WARSIE"!!!

Obok siebie w autobusie stoją dwie osoby: Ona i On. Ona spojrzała, na niego, on na nią.
- Informatyk - pomyślała studentka
- Studentka - pomyślał bezdomny

W kinie siedzą chłopak z dziewczyną. Film trwa, chłopak się nagle odzywa:
- Mineła już godzina, a ty mnie nawet nie pocałowałaś...
- Przecież zrobiłam ci loda!
- Mi???

Para zakochanych spaceruje po parku:
- Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię...
- A jak to się robi?
- Hmm... a może przytul jak Abelard swą Heloizę...
- A to jak?
- Jak?! Srak! Czytałeś ty coś w ogóle?
- Tak, ''Naszą szkapę''. Ugryźć cię może w dupę?

Wiejskie wesele w remizie w Siemianowie (za Dziekanowicami). Zabawa na całego. Koło północy na salę wpada wodzirej.:
- Koniec wesela - krzyczy do mikrofonu - Pan młody złapał komendanta OSP jak zabawiał się z panną młodą..
Goście weselni wolno zaczynają w ciszy opuszczać salę balową Nagle wodzirej, który gdzieś na chwilę zniknął, znowu łapie mikrofon :
- Ludzie, wracajta i bawta się. Wesele trwa. Komendant przeprosił.

Jest piękny, słoneczny dzień. Na trawce opala się naga panna. Nagle między jej nogami wykopuje się krecik, rozgląda sie i pyta:
- Jeżyk?
Cisza, więc podchodzi bliżej i pyta:
- Jeżyk?
Cisza wiec podchodzi jeszcze bliżej wącha i pyta:
- Jeżyk żyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się