SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

jedziemy dalej z auntetykami z RM:


słuchaczka: – Pojechałam na pielgrzymkę na Węgry i widziałam, że księża, co byli z nami, kupowali w dużych ilościach winiaki...
o. Jacek: – Mówi pani nie na temat dzisiejszej katechezy


Słuchaczka: – Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja.
o. Jerzy: – To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?


rozmowa na antenie RM: – Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
– Już pan jest na antenie.
– A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
– Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
– Aha...


dobranocka w RM: – Masz na imię Wojtuś? Jak pięknie i bardzo ładnie zaśpiewałeś piosenkę, więc mamy dla ciebie nagrodę. Mam w ręku kasetę o podwórkowych kółkach różańcowych. Chcesz taką kasetę?
– Nie!


ekspert na antenie RM: – Wezmy słowo „komputer”. Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła. ;P


CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Dla tych, którzy słuchają progresywnej muzyki (Pink Floyd, Genesis etc.) uważajcie!1 Poniższy filmik może wywołać wstrząs mózgu oraz niedotlenienie wszystkich kończyn ciała!!
A zresztą, niech reszta też uważa... Najlepiej mieć kogoś pod ręką, kto by zadzwonił po pogotowie! :D

http://www.youtube.com/watch?v=BxKdsfVwvlE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... Chyba będę się powtarzał ale skąd się tacy ludzie biorą?! Ależ gość musi mieć wysoką samoocene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowcipy:

- Tylko eksplozja dobra może odmienić świat - zaapelował papież Benedykt XVI.
- Eksplozja? Dobra! - odpowiedzieli islamiści.
********************************************************************************************
Skróty nazw lini lotniczych:
LOT - Late Or Tomorrow, Last One There, Luggage On Tarmac, Lands Often on Tempelhof.
SABENA - Such A Bloody Experience, Never Again!
KLM - Killing Lazy Machines
DELTA - Don''t Ever Leave The Airport
TWA - The Worst Airline, Take Walk Across
TAP - Take Another Plane
*********************************************************************************************
Pilot: "Temperatura w naszym porcie docelowym wynosi 10 stopni C, mamy trochę poszarpanych chmur, ale może zdążą je obrębić do naszego przybycia. Dziękujemy, i pamiętajcie, nikt nie kocha was i waszych pieniędzy tak jak Southwest Airlines."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, zobaczcie co dalej wyprawia w tym wątku. xD
Oszczędzę go i nie odpowiem, ale co dla siebie zachowam - to moje :)

Jeśli to przeczyta (tego posta) to radzę mu nauczyć się wykrywać sarkazm w postach. Czasem robię to zupełnie nieświadomie, że ktoś może mnie nie zrozumieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu kilka zaje fajnych filmików. Naprawdę polecam ;) :
1. http://video.google.pl/videoplay?docid=-7111306862708428052&q=w%C5%82adca+pier%C5%9Bcieni&total=252&start=0&num=10&so=0& type=search&plindex=1

2. Tu "troszeczkę" przeklinają, ale co tam....obejrzeć na pewno warto xD według mnie jest to najlepsza przeróbka:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-7111306862708428052&q=w%C5%82adca+pier%C5%9Bcieni&total=252&start=0&num=10&so=0& type=search&plindex=1
http://video.google.pl/videoplay?docid=8538707297187683396&q=rozprawa+s%C4%85dowa&total=7&start=0&num=10&so=0&type=sea rch&plindex=0

Miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się