SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 21:45, Net.com napisał:

normalnie mistrz parkoura


tytuł powinien być "evan freestyle''owiec the best parkour''owiec" albo coś w ten deseń ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:09, 143872 napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=Mcjtt3b-zN8

Lol jaka kolejka do głosowania ! Że im się jeszcze chce stać :D

Żeby zbytnio nie spamować dorzucam klilkaset obrazków.
1. Kilka śmiesznych niektórych dobrych nazw miast :D
2. Śmieszne nazwiska z uczelni :D
3. Hmm ... Zjadź x :D

1 Super - ,, Zimna wódka ,, ,, Sucha psina ,, :)
2 Już widziałem :P
3 No tu się ubawiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:06, Mr Red napisał:

Miny Stevena Seagal''a


w sumie racja ; )
i od razu mi się przypomina taka tabelka z M. Jacksonem co na końcu jest yoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:48, Mr. Cin napisał:

z cyklu "kartkówki"
:P


No cóż, jak zabraknie weny można zawsze wymyśleć słonia na drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojj... można jeszcze dużo wymyślać ; ) ja zwykłem swoje klasówki z niemca upiększać we wszelaki sposób, bo nic innego nie umiałem. jak znajde to wrzuce tu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypatrzone na bashu. Wymiękłem :]
<Adam50000> Czy w czasie sexu robicie jakieś udziwnienia czy może kochcacie się konwencjonalnie? Jeśli jakies udziwnienia to jakie?
<Deepdelver> recytacja "Iliady" się kwalifikuje?
<Adam50000> Podczas sexu recytujesz? Szacun
<Deepdelver> Ja nie, ona. Ja w tym czasie gram na okarynie i okładam się porem po pośladkach.

************

<riko> Hey. We''re talking bout 2 hours but I still don''t know where are you from. ;)
<ogarevitsh> Poland. What about you?
<riko> qrwa!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 22:52, Budo napisał:

No cóż, jak zabraknie weny można zawsze wymyśleć słonia na drodze :P


Co do klasówek to nic nie przebije moich dwóch kumpli z LO. Pisaliśmy klasowe wypracowanie z Polaka jakoś tak ze 2 dni po ogłoszeniu operacji wojskowej w Iraku. A że panowie weny nie mieli to wysmażyli następujące pismo:

My, niżej podpisani, w proteście przeciwko bezsensownej wojnie na którą się nie zgadzamy, odmawiamy pisania pracy klasowej z języka polskiego w dniu [data]. Liczymy na to, że nasz protest nie pozostanie bezowocny i zostanie skierowany do odnośnych władz, uprawnionych do wycofania sił wojskowych z Iraku.

[Podpisy]


Najlepszą klasą jednak się wykazała kobieta z polaka :D Oddała im te "petycje" z poprawionymi błędami i ślicznymi jedynkami z dopiskiem: 2 błędy ortograficzne, 3 stylistyczne, 10 interpunkcyjnych.
Po czym skomentowała, że niestety protestów w tym stanie przekazać odnośnym władzom nie może, ale jeśli poprawią błędy to z chęcią to uczyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porcja humoru:
Organizator konferencji prowadzi rozmowę na temat zdrady: na pierwszym miejscu w zdradzie są muzycy rockowi na koncertach te wszystkie laski piszczą wrzeszczą rzucają sie na tych rockmenów i zaraz dochodzi do zdrady. Na drugim miejscu są lekarze pacjenci leżą na łóżkach, a lekarze maja ich krótko mówiąc na tacy wystarczy wskoczyć i już. Natomiast trzecie miejsce zajmują uczestnicy konferencji takich jak ta. Nagle oburzony w ostatnim rzędzie mężczyzna wstaje i mówi: wypraszam sobie ja od dwudziestu lat jeżdżę na konferencje i jeszcze ani razu nie zdradziłem żony! Po tych słowach wstaje w drugim rzędzie facet i mówi: to właśnie przez takich jak ty jesteśmy dopiero na trzecim miejscu !!
*************************************************************************************************
Mąż został wezwany do szpitala, bo jego zona miała wypadek samochodowy. Zdenerwowany czeka na lekarza, wreszcie lekarz sie pojawia ze współczujacą mina. - I co?! Co z nią, panie doktorze. - Cóż...Żyje. I to jest dobra wiadomość. Ale są i złe: zona, niestety będzie musiała przejść skomplikowany zabieg, którego NFZ nie refunduje. Koszt: 25 tys. złotych. - Oczywiście, oczywiście - na to mąż. - Potem potrzebna jej będzie rehabilitacja. NFZ nie refunduje. Koszt ok. 5 tys. miesięcznie. - Tak, tak... - kiwa głowa mąż. - Konieczne będzie pobyt w sanatorium, które zajmuje sie tego typu urazami, plus ta rehabilitacja cały czas. NFZ nie refunduje...Koszt sanatorium - 10 tysięcy... - Boże... - Tak mi przykro...To nie koniec złych wiadomości. NFZ nie refunduje również leków, które przepiszemy pańskiej żonie, a to bardzo drogie leki.. - Ile? - blednie mąż. - Miesięcznie 12 - 15 tysięcy złotych. - Jezu... - Plus pielęgniarka całą dobę. Na pana koszt. Tu już sie może pan dogadać. Myślę, ze znajdzie pan kogoś za 10 zł za godzinę... Cisza. Mąż chowa twarz w dłoniach. Nagle lekarz wybucha serdecznym śmiechem, klepie męża po ramieniu: - Żartowałem! Nie żyje!!!!!!!
************************************************************************************************
Maż zwraca się do żony: -Zrób mi herbatę. Żona na to: -A magiczny zwrot? Na co odpowiada mąż: - Hokus Pokus Stara Ruro!!!
************************************************************************************************
Do drogiej restauracji przychodzi damulka, siada przy stole, zamawia kawę, po czym woła kelnera i mówi: - ta kawa cuchnie brudnym ch**em kelner podnosi filiżankę patrzy, wącha po czy mówi: - Proponuję chwycić drugą ręką... (sorry za wulgaryzm, ale tworzy on w dużym stopniu sens kawału).
*************************************************************************************************
Po kilku nocach panna młoda skarży sie matce: - Wiesz mamo już kilka nocy śpimy razem i nic, jeszcze sie nie kochaliśmy . - Ależ córeczko, może jest zestresowany - Ale mamo on tylko książki czyta i wcale nie zwraca na mnie uwagi. - Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi to może ja sie położę zamiast ciebie i sprawdzę o co chodzi . I tak zrobiły. Mąż w łóżku czyta książkę, teściowa sie kładzie, zakrywa kołdrę i leży, nagle mąż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać . Wyskoczyła teściowa z łózka i do córeczki: - Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczął sie do mnie dobierać - Tak, tak..., palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ateista po śmierci trafił do piekła. Puka do bram, otwiera diabeł w gajerze od Armaniego, woń Hugo Bossa...dzień dobry, zapraszam Pana, oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, tu natryski, sauna, solarium, jackuzzi, można korzystać do woli.
Ateista zdziwiony, nie wie, o co chodzi.
Wchodzą do następnego pomieszczenia. Długi stół, najlepsze alkohole, fura żarcia, chętne [...] się kręcą, ludzie balują.....ateista czuje, ze musi być jakiś hak.
Następne pomieszczenie - biblioteka ze wszystkimi książkami, jakie na świecie wydano, diabły pilnują ciszy, ludzie w skupieniu czytają. Ateista nie wie, o co chodzi.
Kolejny lokal - kotły, ludzie w smole się prażą, nieludzkie wycie, diabły widłami popychają tych, którzy chcą uciec. Ateista nie wytrzymał - Panie Diable, ale o co chodzi, tu impreza, tu czytelnia, a tu kotły, smoła...
- A nie, na tych niech Pan nie zwraca uwagi, to katolicy, jak wymyślili, tak mają.

*******
Podczas wojny do piekła trafia o wiele więcej dusz niż zwykle i bieżąca infrastruktura nie jest w stanie ich obsłużyć. Dlatego organizuje się prowizoryczne kotły i paleniska a przy każdym stoi diabeł i widłami spycha dusze próbujące się wydostać. Pewnego dnia Lucyfer wybrał się na inspekcję i stwierdził, że przy kotle z napisem Polska nie ma dyżurnego diabła. Wezwany natychmiast Belzebub wyjaśnił: Dostojny Panie, tam siedzą Polacy. Jak się któryś wdrapie na brzeg, to go reszta ściąga na dół.

I dwa rewelacyjne filmy:
Akademik w Warszawie
http://pl.youtube.com/watch?v=EippebAGoFc
O czym będzie "Piła 4"?
http://www.smog.pl/wideo/6757/o_czym_bedzie_pila_4/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne. Genialni xD

A to ode mnie xD
Scena jak z "Vinci", albo "Italian Job" xD
Ale myślę że tu zamiast dynamitu wystarczyli Polscy drogowcy xD
No i kilka cytatów nonsopedycznych;)
Najpierw Andrzej L.
Ależ wielu polityków, no przywódców znaczy, tak robi: prezydent Bush, premier Blair, Jacques Chirac, kanclerz Schröder.
Another one
Wystąpiliście tutaj w pięciu i zatańczyliście bredgensa. Taniec na głowie, jak ktoś nie wie.
a teraz: Radio Maryja
Człowiek, który nie modli się i nie słucha Radio Maryja, jest jak to bydle...
Dzisiaj w Polsce nie produkuje się już nic polskiego.
Filmy rysunkowe są narzędziem dewastacji psychiki dziecka.
Telewizja i gry komputerowe mogą być przyczyną masturbacji.
To tylko ateiści szukają wszędzie spisków, że wszędzie jest spisek, węszą, że wszystko przez ten spisek.

To wszystko, pozdrawiam
olo

20071025213713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowcip:
Jedzie facet irem do Warszawy i słyszu komunikat w radiu:" Uwaga ! W okolicach Warszawy rozbił się statek UFO. Są oni nastawieni pokojowo. Wyglądają jak zgarbieni ludzie z opdniętymi rękoma. Rozumieja nasz język ale tylko jak mówi sie powoli." Nagle kierowcy zachciało sie siku. Zatrzymał TIR-a i poszedł w las. Nagle zobaczył coś w krzakach.
- Ja pier**** UFO - powiedział do siebie.
Podszedł do niego i powiedział bardzo powoli:
- Jestem kierowcą i jadę do Warszawy a ty kim jesteś ?
Istota mu odpowiedziała bardzo powoli:
- A jestem gajowym i tu sram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dziś w Parzymiechach przed dyskoteką, przy tym samochodzie będzie tłum,
2. Temperówka Marilyna Mansona,
3. Przypomina mi pewnego bohatera filmowego ;)))

20071026082914

20071026083021

20071026083025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się