SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 19:47, lancuch napisał:

haltuja nas miśki



Hehe, cały autentyk niezły, ale To wyrażenie spowodowało u mnie kompletnego rotfla :D Haltują nas miśki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The best ! Niezłe :PJa opowiem też taki autentyk, może mniej śmieszny ale też niezly :P

Kolega na historii (ma średniącoś koło 2.4 i problemy troche z czytaniem, nie to że jakiś dys- tak poprostu) i czyta coś o Rzymie. Doszedłdo słowa "organizacja" i duka cos powoli.
- Org...Or...Orrgaa...Orrygaa...

I w końcu, z wyraźną ulgą w glosie odczytuje:
- Orgazm

Całą klasa mega ROTFL a pani tłumiąc obiema rękami śmiech wyszłą z sali. Wróciłą po jakiejś poł minuty prawie upłakana ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
No cóż... spoko. Dziwny troche funkcjonariusz się wam trafił, ale teraz wiem jak się ubierać w dłuższe trasy ;)

@mtobi
Ciekawe dlaczego wyszła z klasy? Czyżby trafił w sedno? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porcja kawałów :

Na pogrzeb policjanta przychodzi jego kolega z pracy. Gdy się z nim żegna, wsuwa mu coś pod poduszkę. Zaciekawiona wdowa pyta:
- Co mu tam włożyłeś?
A on na to:
- Kwiaciarnia była zamknięta, to kupiłem czekoladę.

Seryjny morderca ciągnie kobietę do lasu. Kobieta krzyczy przerażona:
- Ale ponuro i ciemno w tym lesie. Bardzo się boję!
Na to morderca:
- No, a ja co mam powiedzieć? Będę wracał sam...

Szkot wysłał żonę na wakacje na Karaiby. Po tygodniu otrzymuje depeszę z hotelu:
- "Pańska żona się utopiła STOP. Jej zwłoki oklejone krewetkami wyłowiła straż przybrzeżna STOP. Co robić? STOP".
Szkot idzie na pocztę i nadaje telegram:
- "Krewetki sprzedać STOP. Pieniądze przelać na moje konto STOP. Przynętę zarzucić ponownie STOP".

i na koniec cytat z kretyn.com

<misiu85> a moze zrobimy to u mnie?
<młoda90> dobra zróbmy to w końcu, bo juz mi sie klikanie znudziło...
<misiu85> tylko ubierz cos sexownego....
<młoda90> to gdzie mam przyjechac?
<misiu85> na Rydygiera wiesz gdzie to?
<młoda90> ...mieszkam na Rydygiera zaraz u Ciebie bede miśku tylko podaj mi dokładny adres
<misiu85> czekaj powiem córce, zeby pojechala do babci...zostaniemy sami
<młoda90> ok
<młoda90> z/w stary cos chce ode mnie
<młoda90> ej...sorry, ale ojciec powiedział mi przed chwilą, że babcia zrobiła konfitury i mam po nie jechac:/
<misiu85> yyyyy a jak masz na imię w ogóle?
<młoda90> Agnieszka
<misiu85> (NO SIGNAL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:01, Laska-z-Polski napisał:

PS. http://pl.youtube.com/watch?v=xE7esVpDjHE

Musiałem dorzucić :P


Strasznie nie lubie amerykanskiego idola głównie przez totalnie moim zdaniem beznadziejne Jury chociażby te które jest na tym filmiku. Niby facet śpiewa khym.. no może nie do końca śpiewa a ci tylko by sie chamsko śmiali i tak w praktycznie każdym przypadku gdy sie trafia taka tzw. Mandaryna xD. Ogólnie nasze jury te które było na początku bardzo mi sie podobało szczególnie Kuba wojewódzki :) co do tego rudego faceta z filmiku to zostawie to bez komentarza xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach(o!)/
Wiesz, rotfle rotflami, ale ja też bym się przestraszył. Scena jak z ojca chrzestnego, kiedy mafiozi pilnują szpitalu;)
Bez giwer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:45, Sith66 napisał:

- Tato, a kto to jest alkoholik?
- Widzisz synu te cztery brzozy? Alkoholik widzi osiem.
- Tato, ale tam są dwie...


Ten obrazek genialny xD. Sam sobie w zeszycie coś tego typu narysowałem. Tak to jest z religą w szkole chociaż umnie klasie odziwo na etyce jest zdecydowanie wiecej osób no i bardzo dobrze bo nie moge słuchać tego piedzielenia głupot przez księdza czy katechete/ke.

Laska-z-Polski - dobra nie musisz mi tego pokazywac bo kazdy już to zna :P a tak naprawde mi sie wydaje że to nie jest idol tylko jakaś parodia albo skecz kabaretu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się