SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 13:30, Bartek 93 napisał:

piero92: E... dziecko neo?? coś cie boli?? Chłopak se jaja robi a ty go od debili wyzywasz:/


Nie wyzywam go od debili tylko chodzi mi o to, że tacy ludzie już z nudów nie wiedzą co robić i tylko się ośmieszają.
PS A dlaczego każdy gadał na tych dwóch kolesi co tańczyli do Crazy Froga- dzieci neo?? Mogę też stwierdzić, że chcieli się troche rozerwać i poderwać do zabawy innych użytkowników internetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 12:02, Mixon1988 napisał:

Widzieliście tyle zamkniętych tematów na jednej stronie bo ja nie ;)

Najlepszy przykład, że dla niektórych osób dostęp do internetu powinien być prawnie zabroniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 12:02, Mixon1988 napisał:

Widzieliście tyle zamkniętych tematów na jednej stronie bo ja nie ;)

A i jeszcze coś dla ucha, trochę stare ale cóż.

http://video.google.pl/videoplay?docid=-1693843681820864126&q=Bardzo+lubi%C4%99+cie&total=9&start=0&num=10&so=0&type=s
earch&plindex=1

I to wszystkie tematy stworzone przez tą samą osobę, wejdę na kilka i se poczytam:D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś słucham radia i akurat były wiadomości. Coś tam powiedzieli o 1 listopada i internautach " internautów wciąż przybywa", no nie wiedziałem:). I że ludzie wysyłają coraz więcej maili i że korzystają z więcej niż 3 kont. A ja niedawno wziąłem udział w ankiecie "z ilu kont korzystacie" Wiecie taka mała ramka na boku strony. Zaznaczyłem, że korzystam z 3. Pokazały mi się wyniki i najwięcej ludzi korzysta z 2 kont. Może w radiu z innych info korzystali albo tak tylko na swoich przypadkach powiedzieli to w wiadomościach. Tak czy inaczej to raczej nie jest takie ważne aby to mówić w wiadomościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowieku rozbawiłeś mnie tym do łez !!! cow tym miało być śmiesznego ??

żeby nie było że spam :

Przychodzi pijaczek do sklepu:
- Poproszę cztery wina.
- Sprzedawczyni pakuje do siatki cztery butelki, facet zabiera i idzie do wyjścia, a ona krzyczy za nim:
- Panie, a zapłacić, to kto!
Facet odwraca się, ściąga spodnie, wypina tyłek i mówi:
- Kto wypina, tego wina!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:29, Gelink napisał:

człowieku rozbawiłeś mnie tym do łez !!! cow tym miało być śmiesznego ??

żeby nie było że spam :

Przychodzi pijaczek do sklepu:
- Poproszę cztery wina.
- Sprzedawczyni pakuje do siatki cztery butelki, facet zabiera i idzie do wyjścia, a ona krzyczy
za nim:
- Panie, a zapłacić, to kto!
Facet odwraca się, ściąga spodnie, wypina tyłek i mówi:
- Kto wypina, tego wina!!!!

Przecież wiadomo, że internautów przybywa. Niepotrzebnie to mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale w tym nie ma nic śmiesznego. zresztą sporo wrzucasz tu rzeczy które nie są wcale śmieszne czy kwasowe w jakiś sposób dla ogółu. to tak z mojej strony, uważam to za jeden wielki kwas...

i coś ode mnie. wkręcające ; ) http://j-klimek.ovh.org/ (dla lubiących matematykę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 19:40, pizmak666 napisał:

i coś ode mnie. wkręcające ; ) http://j-klimek.ovh.org/ (dla lubiących matematykę :P)


buahah xD Padłem ^^ Mocne i uzależniające xD

@Dominik000 - kwasem to właśnie jest to, że to dodajesz... >< W ogóle, nei rozumiem dla kogo to może być śmieszne i w jaki sposób ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się