SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 20:42, 143872 napisał:

Może to niezbyt kwasowe ale mnie rozśmieszyło to, że lekarz napisał zwolnienie na recepcie
zamiast na tej specjalnej kartce :P
(zwolnienie kumpla :P)


A jest jakaś specjalna karteczka? mam rodziców lekarzy i oni zawsze wystawiają zwolnienia na receptach, więc to nie jest nic nienormalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka tekstów:
Wróbelek na gałęzi siedzi czy kuca?
Kuca, bo jakby siedział to by mu nóżki zwisały.

Jaka jest różnica miedzy narzeczeństwem a małżeństwem?
Jak miedzy polowaniem, a świniobiciem.

Czym się różni początek XX od początku XXI wieku?
Tym mianowicie, ze na początku XX trzeba było rozchylić pantalony, żeby zobaczyć pośladki, a na początku XXI trzeba rozchylić pośladki żeby zobaczyć majtki

Co to jest: białe i, jak spadnie na głowę, to boli?
Sufit

Jak nazywa się zona Herkulesa?
Frau Kules

Jak Królewna Śnieżka budzi krasnoludki?
Seven Up!

Jaka jest największa anomalia fizjologiczno-polityczna?
Członek z ramienia wysunięty na czoło

Co oznacza skrót mgr inż.?
Można Gówno Robić I Nieźle Żyć

Czym się rożni Teściowa od Fiata 126p?
Tez niczym. Jak nie trzaśniesz, to się nie zamknie

Czym się różni węgiel kamienny od kamienia węgielnego..?
Tym samym co picie w Szczawnicy od szczania w piwnicy

Jak długo można patrzeć na teściowa z przymrużeniem oka?
Dopóki się nie pociągnie za spust

I nagrody Darwina:
We wrześniu Paul Stiller, lat 47, został hospitalizowany w New Jersey, gdzie trafił razem ze swoją żoną. Trafili tam, bo zostali ranni podczas wybuch ćwiartki laski dynamitu w ich samochodzie. Jadąc samochodem ok. 2 nad ranem, postanowili odpalić dynamit i wyrzucić przez okno, żeby zobaczyć, co się stanie. Nie zauważyli, że okno było zamknięte.

Angielski nałogowiec który szczycił się tym, że nigdy nie przestaje palić. Zaczynał po przebudzeniu i do zaśnięcia odpalał jednego papierosa od drugiego. Niezbyt higieniczny tryb życia sprawił, że doczekał się hemoroidów. Leczył je, siadając w misce pełnej spirytusu, nie wypuszczając oczywiście papierosa z ust. Opary alkoholu zapaliły się, nastąpił wybuch i nieszczęśnik rzucił palenie już na wieki.

M. A .Goldwin spędził kilka lat oczekując na wykonanie wyroku śmierci na krześle elektrycznym za morderstwo, kiedy jego wyrok został zredukowany do dożywocia. Kiedy siedząc na metalowej toalecie w swojej celi, próbował naprawić mały telewizor, przegryzł drut i pokopało go prądem na śmierć.

Pewien dżentelmen z Korei, zginął podczas swojej zwyczajowej rozmowy przez telefon komórkowy w czasie spaceru. Podczas rozmowy ten pan niespodziewanie... wszedł w drzewo i w jakiś sposób skręcił sobie kark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:42, 143872 napisał:

Może to niezbyt kwasowe ale mnie rozśmieszyło to, że lekarz napisał zwolnienie na recepcie
zamiast na tej specjalnej kartce :P
(zwolnienie kumpla :P)


Dla mnie to nic takiego. Bo to raz miało się zwolnienia na recepcie albo na kartce z notatnika? Ale takie to tylko na góra 3 dni. Dłuższe już na drukach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:10, dominikańczyk napisał:

Czym różni się gołąb od zwłaszcza? Gołąb siedzi na oknie a zwłaszcza na parapecie (:

Dobre zdjęcia, ale i tak najlepsze jest to pierwsze. (zaznaczony obszar jest pusty). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:00, Laska-z-Polski napisał:

wczoraj to dodałem ;]

A ja jakieś dwa miesiące temu :D Z angielskimi napisami w dodatku <dumny jak nie wiem co>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam dzisiaj kwas, który dopiero trzeba zrobić.Wczoraj mój brat dostał taki łańcuszek na GG:
Prześlij dalej. Zróbmy kawał Włochom .... Na włoskiej stronie
prestiżowej gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju
Włosi boją się najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była
na końcu! Głosujcie na Polskę, niech się Włosi zdziwią
http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp

No więc zachęcam do klikania i wysyłania znajomym. Jesteśmy już na czwartym miejscu (11,2%), także Włosi trzęsą portkami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30287&tpage=1 - już nawet temat do tego mamy ;)


Żeby nie offtopowac:

Wytoczyli Grecy pod mury oblężonej Troi gigantycznego drewnianego konia, w którym ukrył się cały oddział napastników.
Trojanie przepchnęli go przez bramę miasta i natychmiast rozpalili wokół niego wielkie ognisko.
Grekom w środu zrobiło się gorąco.
- Pali się! Pali się! - wykrzyknęli uradowani obrońcy.
Tak pojawił się pierwszy w świecie Firewall przeciw trojańskim koniom...

Pewnego dnia Bóg postanowił uzdrowić Amerykę i wyleczyć jej mieszkańców z wszechobecnej nadwagi. Za pstryknięciem palców w jednej chwili w całych Stanach przestały działać wszystkie piloty od telewizorów. Teraz aby zmienić kanał grubas musiał ruszyć dupsko z kanapy, podejść do odbiornika i schylając się ręcznie przerzucić kanał.
Od tej chwili Amerykanin włącza telewizor i ogląda jeden program przez cały dzień...

Spotyka się dwóch kumpli, jeden zauważa:
- O, masz nowy gajer, a jeszcze niedawno mówiłeś, że nie masz co do gara włożyć. Pracę zmieniłeś? Czym się zajmujesz?
- Handluję meblami.
- I jak ci idzie?
- No, w domu został mi już tylko taboret.

20071208124902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:33, pieknykot napisał:

ciach


Możemy także postraszyć Niemców:

artykuł z instrukcją obsługi dla nieszprechających: http://www.joemonster.org/art/8269/Psychologiczna-akcja-patriotyczna-UPDATE

Bezpośrednio do ankiety http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/2007/12/03/em-auslosung-pressestimmen/italien-frankreich,geo=3143930.html

PS: Mamy już 8% przewagi nad Niemacami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się