SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Zróbmy kawał Włochom ....Prześlij to dalej po sieci. Na włoskiej stronie prestiżowej gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boją się najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu! Głosujcie na Polskę, niech się Włosi zdziwią http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp
Przekaż dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:29, piero92 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=WrZZTFSHRn8&feature=related "Bimbru na święta nie będzie" :P

Jak to drzewiej było? ^^ Z tego wynika ze dawniej ludzie zajmowali się tym na masowa skale i do tego jeszcze się tłumaczyli xD No ładnie ładnie, chyba spytam się babci co ona w młodości robiła xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z wp "Prawie 300 więźniów uciekło podczas obiadu" to tytuł artykułu ;-)

"...Strażnicy próbowali powstrzymać uciekinierów strzelając z broni palnej. W strzelaninie rannych zostało trzech strażników i dwóch więźniów..."

Snajperzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:53, sodolis napisał:

Cytat z wp "Prawie 300 więźniów uciekło podczas obiadu" to tytuł artykułu ;-)

"...Strażnicy próbowali powstrzymać uciekinierów strzelając z broni palnej. W strzelaninie
rannych zostało trzech strażników i dwóch więźniów..."

Snajperzy xD

Rotfl....

A i jeszcze tutaj kolejny snajper: http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/kierowca-zatankowal-benzyne-przez-okno,1028156
W sumie, to może jakieś bum się wydarzy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 21:57, Gol Galad napisał:

W sumie, to może jakieś bum się wydarzy... :P

Ja tam obstawiam że przelał po prostu do beczki która była w samochodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku to bardziej mi się z ciebie chciało śmiać, że dajesz takie daremne i ograne filmiki. Ale po kilkunastu sekundach wysiadłem... Zacząłem się śmiać jak głupek, pokazałem to wujkowi-graczowi, przyrównał tego chłopaczka do mnie :D Normalnie LOL. I to do tego taki mały szwabek xP Dawajcie więcej takich filmików!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 21:53, sodolis napisał:

Snajperzy xD


Hehehe, wiesz tacy strażnicy siedzą na tyłkach, co jakiś czas kogoś pałą pomasują i tyle... a tu nagle strzelać trzeba było, zonk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasio pyta tatę:
- tato co to jest polityka?
- a więc jasiu to jest tak:
ja przynoszę pieniądze do domu więc jestem kapitalistą, twoja mama rządzi tymi pieniędzmi więc jest rządem, nasz dziadek to związki zawodowe, nasz pokojówka jest klasą robotniczą, ty jesteś narodem a twój młodszy brat który leży jeszcze w pieluchach jest przyszłością. Rozumiesz synku?
Jasio nie pojął za bardzo i poszedł spać. W nocy obudził go płacz młodszego brata który narobił w pieluchy, poszedł więc do pokoju rodziców gdzie była tylko mama ale spała tak mocno że nie mógł jej obudzić, poszedł więc do pokoju pokojówki gdzie akurat zabawiał się z nią tata a dziadek podglądał ich przez okno, wszyscy byli tak sobą zajęci że nie zauważyli Jasia. Następnego dnia tata mówi do jasia:
- no synku to teraz mi powiedz co to jest polityka.
- a więc tato to jest tak:
kapitalizm wykorzystuje klasę robotniczą, związki zawodowe się temu przyglądają podczas gdy rząd śpi naród jest całkowicie ignorowany a przyszłość leży w gównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ten kawał mnie rozwalił:

W szpitalu psychiatrycznym postanowiono zbudowac basen. Jak pomyśleli - tak zrobili i niedługo później basen był gotowy. Po kilku miesiącach przyszła kontrola. Dyrektor wychodzi im na spotkanie, wprowadza ich do budynku i mówi:
- Widzicie? To był świetny pomysł - pacjenci sobie pływają, skaczą ze słupków, z trampoliny, zjeżdzają po zjeżdżalni, niedługo ma postac wieża do skoków. A jak będą grzeczni to może nawet im wodę wpuścimy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:32, Mr Red napisał:

Jasio pyta tatę:
- tato co to jest polityka?
- a więc jasiu to jest tak:
ja przynoszę pieniądze do domu więc jestem kapitalistą, twoja mama rządzi tymi pieniędzmi więc
jest rządem, nasz dziadek to związki zawodowe, nasz pokojówka jest klasą robotniczą, ty jesteś
narodem a twój młodszy brat który leży jeszcze w pieluchach jest przyszłością. Rozumiesz synku?
Jasio nie pojął za bardzo i poszedł spać. W nocy obudził go płacz młodszego brata który narobił
w pieluchy, poszedł więc do pokoju rodziców gdzie była tylko mama ale spała tak mocno że nie
mógł jej obudzić, poszedł więc do pokoju pokojówki gdzie akurat zabawiał się z nią tata a dziadek
podglądał ich przez okno, wszyscy byli tak sobą zajęci że nie zauważyli Jasia. Następnego dnia
tata mówi do jasia:
- no synku to teraz mi powiedz co to jest polityka.
- a więc tato to jest tak:
kapitalizm wykorzystuje klasę robotniczą, związki zawodowe się temu przyglądają podczas gdy
rząd śpi naród jest całkowicie ignorowany a przyszłość leży w gównie.

genialne... ;)
od siebie dam to: http://www.pcw.gr/uploads/phantom/lol%20keyboard.jpg -w sam raz do gry w tibie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się