SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 11:13, Head Master napisał:

Rok 1497. Płynie sobie statek piracki straszliwego kapitana ''Rudobrodego''. Nagle na
horyzoncie pojawia się statek towarowy. Majtek z bocianiego gniazda woła:
- Kapitanie statek towarowy na horyzoncie!
- Dobra jest! Podajcie moją czerwoną koszulę!!!
Kapitan założył koszulę, dokonali abordażu, straszliwej rzezi i statek był ich. Płyną
dalej. Nagle na horyzoncie pojawia się drugi statek towarowy. Majtek z bocianiego gniazda
woła:
- Kapitanie statek towarowy na horyzoncie!
- Dobra jest! Podajcie moją czerwoną koszulą!!!
Znów założył koszulę, dokonali abordażu, straszliwej rzezi i statek był ich. Po kilku
takich "akcjach", jeden z marynarzy pyta:
- Kapitanie! Dlaczego na "akcje" zawsze zakłada pan czerwoną koszulę?
- Bo jak napadamy na statek, to mogą mnie przecież ranić, a na czerwonej koszuli nie
widać plam krwi. A gdy nie widać, że kapitan jest ranny, to duch załogi nie upada i wszyscy
walczą jak lwy!!!
W tym momencie majtek z bocianiego gniazda woła:
- Kapitanie 12 brytyjskich statków wojennych!!!
- Dobra jest!!! Podajcie moje brązowe spodnie...

To jest dobre ale na początku można się ni skapnąć.



hahah śmieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:17, gordonsumner napisał:

hah włączam sobie ten filmik, i myślę co ten Owca ciekawego tu dał, i nagle brech xD
genialny filmik! to z jakiejś kreskówki czy tak zrobione dla samego zrobienia ?

To chyba taki odrębny, krótki projekt. Ale fajny ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:20, gothicsheep napisał:

To chyba taki odrębny, krótki projekt. Ale fajny ;P.


No faktycznie niezły i trochę inny klimatycznie od reszty zamieszczanego tu tałatajstwa. Bardzo mi się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 10:57, gothicsheep napisał:

http://www.metacafe.com/watch/810697/pixar_lifted/ - śmieszna animacja od Pixara ;).

Animacja pierwsza klasa, postarali się. Ma to coś w sobie co przykuwa wzrok do monitora;D

Ja też coś dodam. Jest tu trochę wulgarnych wyrażeń ale proszę o przymknięcie na to oka.
http://pl.youtube.com/watch?v=3dIRVdCV0xY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:53, songohanssj2 napisał:

> http://www.metacafe.com/watch/810697/pixar_lifted/ - śmieszna animacja od Pixara
;).
Animacja pierwsza klasa, postarali się. Ma to coś w sobie co przykuwa wzrok do monitora;D

Ja też coś dodam. Jest tu trochę wulgarnych wyrażeń ale proszę o przymknięcie na to oka.
http://pl.youtube.com/watch?v=3dIRVdCV0xY


To już staroć.

A co do tej animacji Pixara, to uśmiałem się do łez. Świetna animacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jest to stare ale nie wiem czy śmieszne...w każdym razie jeśli to jest TEN Cygan o którym ja myślę to w tle widzę znajome miejsca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polak, Rusek i Niemiec zostali złapani przez diabła. Diabeł powiedział, że jak rozśmieszą jego konia, to ich wypuści. Niemiec opowiada najśmieszniejsze kawały jakie zna, a koń ciągle smutny. Rusek wyciąga wódkę i "rozmiękcza" konia, a potem opowiada swoje najlepsze dowcipy. Ciągle nic. Podchodzi Polak, coś mówi do konia na ucho i ten zaczyna się śmiać. Po miesiącu diabeł znowu ich złapał. Tym razem koń jak zaczął się śmiać miesiąc temu, tak nie przestał. Tym razem ich zadaniem było go zasmucić. Niemiec śpiewa piosenki pogrzebowe. Nic. Rusek opowiada najsmutniejsze znane mu historie. Nic. Polak podchodzi, coś mu pokazuje i koń natychmiast przestaje sie śmiać. Wszyscy ze zdumieniem pytają: - Jak to zrobiłeś? - Miesiąc temu powiedziałem mu, że mam większego penisa niż on. - A teraz co zrobiłeś? - Pokazałem go !
--------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------
Po co małym dziewczynkom piersi?........ Żeby je chłopcy podglądali. Po co dorosłym kobietom piersi.....Wiadomo żeby karmiły potomstwo.. Po co babciom ma piersi???????...... Żeby dziadek miał gdzie brzytwę naostrzyć...
---------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------ --
Śpi leśniczy w leśniczówce....... i słyszy na zewnątrz jakieś bieganie. Wychodzi, patrzy a tu ZBIEG OKOLICZNOŚCI
---------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------ --
Śpi leśniczy w leśniczówce i nagle słyszy jakieś strzały...... Wchodzi do pokoju obok, a tam żonę SZLAK TRAFIŁ ...
------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------
Syn pisze list do matki: "Droga Mamo! Urodził mi się syn. Żona nie miała pokarmu, wzięła mamkę Murzynkę, więc synek zrobił się czarny." Matka odpisuje: "Drogi Synu! Gdy Ty się urodziłeś, również nie miałam mleka w piersiach.Wychowałeś się na krowim, ale rogi ci wyrosły dopiero teraz."
---------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------
Rozmawia dwóch pijaków: - Ciekawe dlaczego dali mi ksywkę: Dżin? Pewnie dlatego, że wszystko mogę? - Nie, stary. Po prostu gdy tylko ktoś odkręca butelkę, ty od razu się pojawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się