SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 20:08, Remember_The_Name napisał:

A ode mnie ogłoszenie o pracy z jednej z lokalnych gazet - mają teraz wymagania ci pracodawcy...
Ech, polskie realia ^^


Ciekawe czy chodzi, że na stałe zatrudnią, czy że pijących nie na stałe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:13, walgierz napisał:

> A ode mnie ogłoszenie o pracy z jednej z lokalnych gazet - mają teraz wymagania
ci pracodawcy...
> Ech, polskie realia ^^

Ciekawe czy chodzi, że na stałe zatrudnią, czy że pijących nie na stałe ^^


Niewykluczone, że tych pijących zatrudniają tylko do pierwszej wypłaty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po małym retuszu się chyba nadje...
z jednej strony śmiałem sie do rozpuku, z drugiej... totalnie nie ma nic do śmiechu :/

20080429205551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:56, pizmak666 napisał:

po małym retuszu się chyba nadje...
z jednej strony śmiałem sie do rozpuku, z drugiej... totalnie nie ma nic do śmiechu :/


Ciężko się zachować przy takich zdjęciach. Z jednej strony chce się śmiać, ale z drugiej jest to tragiczne, to trochę czarny humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czarny humor, to ja lubię, a po śmianiu się z tego, naszła mnie refleksja, że kretyn tylko by się śmiał, prawda jest bardziej smutna.

Tokix
imho literki są zbyt podobne do siebie, to raczej fotomontaż jest... a więc nie koniecznie polski żołnierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 21:22, pizmak666 napisał:

czarny humor, to ja lubię, a po śmianiu się z tego, naszła mnie refleksja, że kretyn
tylko by się śmiał, prawda jest bardziej smutna.


Jest i to bardzo, w końcu często w telewizji widzimy głodne dzieci w Afryce, aż mi się smutno robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, aby pośladki były kształtne?

Jak poradzić sobie ze zbyt płaskimi pośladkami? Na rynku pojawiły się specjalne bokserki, które pomogą mężczyznom osiągnąć wymarzony wygląd – donosi brytyjskie "Metro".
Przez wiele lat to kobiety miały monopol na bieliznę typu push-up, która nadaje ciału odpowiedni wygląd. Jednak kanadyjska firma Bottoms Up wyprodukowała „cudowne” bokserki, które mają podkreślić kształt męskich pośladków.
Bielizna wyposażona jest w parę poduszeczek schowanych w specjalnych kieszonkach, w tylnej części majtek. Producent zapewnia, że dzięki nim możliwa jest znaczna poprawa wyglądu i kształtu pośladków.
Wyprodukowano również majtki wyposażone w poduszeczki, które można umieścić z przodu. Pozwoli to zmienić kształt przedniej części ciała panów, którzy są niezadowoleni ze swoich rozmiarów.
("Metro")
Fot. metro.co.uk

20080429221117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe tokeny do rapida(rapidshare, poznajcie sobie, byle co spróbujcie ściągnąć to zrozumiecie xD), po tych kotkach pewnie to już takie będą... :P

<Znalezione na kretyn.com>

20080429231830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 23:18, Gol Galad napisał:


Mnie tylko intersuje po co oni coś takiego robią :D Bo ja nie mam zamiaru wykupić premium-usera, tylko poszukam innego mirrora dla danego pliku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 23:18, Gol Galad napisał:

Nowe tokeny do rapida(rapidshare, poznajcie sobie, byle co spróbujcie ściągnąć to zrozumiecie
xD), po tych kotkach pewnie to już takie będą... :P

<Znalezione na kretyn.com>

Muhaha!! Świetne :)
Mnie też wkurzają te wszelkie kody do wpisywania na poszczególnych stronach...niektórych w ogóle nie da się odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 09:38, Darkstar181 napisał:

Muhaha!! Świetne :)
Mnie też wkurzają te wszelkie kody do wpisywania na poszczególnych stronach...niektórych
w ogóle nie da się odczytać.

Najtrudniejsze to są na rapidzie, gdzie trzeba odnaleźć te siedzące kotki,a one prawie niczym się nie różnią od tych stojących. xP

Możliwe, że zastosują takie tokeny, oj, to będziemy musieli wysilić mózgownicę, aby ściągnąć sobie coś... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 09:41, Gol Galad napisał:

Najtrudniejsze to są na rapidzie, gdzie trzeba odnaleźć te siedzące kotki,a one prawie
niczym się nie różnią od tych stojących. xP

Spotkałem się z tym. Pomiędzy tymi kotami są jeszcze psy. Czasami całe hasło jest rozmazane (jak w wodzie)
Normalnie przesada do kwadratu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto błąd w Scarface jaki spotkałem i to nie jedyny bo czasem mogę przechodzić i przejeżdżać przez inne samochody tak jakby ich nie było ale takie małe błędy podejrzewam, że one występują z powodu włączonego internetu i to nie tylko w tej grze. Na przykład demo Unreal turnament 3 nie uruchomi mi się jak mam włączonego neta, albo był wcześniej wąłczony. Działa tylko wtedy gdy przy włączeniu kompa internet był nietykany.

20080430111335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos lewego Kompa masz bo takie rzeczy sie raczej nie zdazaja tzn chodzi mi o bledy przy wlaczonym necie nie wiem moze to neo tak robi ja mam stale lacze i net dziala caly czas i nigdy nie napotkalem na problemy z tego powodu


mzoe bylo al ;/

http://www.smog.pl/wideo/17879/gracjan_roztocki_w_piosence_moj_internet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się