SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

No cóż... Prawda jest taka, że lista znanych Polaków powinna być dłuższa, niż 10 pozycji. I wyczyszczona z popowych piosenkarek i cycatych modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:59, Hubi Koshi napisał:

> Facet ja się dwa lata uczyłem o USA
o historii, kulturze i sztuce,

Sądze, ze wiekszosc Polakow nie uczyla sie przez 2 lata o USA, tylko codziennie włącza TV a tam nie występuje Franklin tylko Beyonce.
I bez histerii,, to ze Doda jest znana - czy słynna - teraz, nie znaczy ze bedzie o niej cokolwiek wiadomo za lat 20.
A o Koperniku nikt nie zapomnial przez lat kilkaset.


http://silsuka.deviantart.com/art/Ferret-Collage-91855142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:22, TYHE napisał:

Sądze, ze wiekszosc Polakow nie uczyla sie przez 2 lata o USA, tylko codziennie włącza
TV a tam nie występuje Franklin tylko Beyonce.

[wyciąga miecz łańcuchowy i miotacz ognia] Kukuku chyba pora żeby zaczęli, Kukukuku. A tak na serio to niestety masz rację, czasami odnoszę wrażenie że przydało by się wprowadzić jakieś... nie wiem, testy albo coś by otrzymać Wolność Słowa, bo niektórzy to korzystają z tego prawa tylko po to żeby ostro śmiecić

Dnia 08.10.2008 o 22:22, TYHE napisał:

I bez histerii,, to ze Doda jest znana - czy słynna - teraz, nie znaczy ze bedzie o niej
cokolwiek wiadomo za lat 20.

I to mnie właśnie pociesza ^^ Historia na całe nasze szczęście oczyszcza się ze śmieci sama.

Dnia 08.10.2008 o 22:22, TYHE napisał:

Urocze stworzonko, swoją drogą dawno już niczego nie wrzucałaś na Devianta, Paciemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "anegdotki o blondynkach":

Ciocia Helga (imię zmienione) jechała ostatnio samochodem z koleżanką (na szczęście jako pasażer). W pewnym momencie dzwoni jej komórka. Oczywiście panika, bo telefon dzwoni głośno. Więc ciocia chwyta czym prędzej za swoją torebkę i rozpoczyna poszukiwania. Niestety jak wiadomo torebki damskie zawierają niekiedy baardzo wiele przedmiotów, więc znalezienie tego, który jest w danym momencie potrzebny ― delikatnie mówiąc ― nie jest natychmiastowe. Pierwszy przegląd kończy się niepowodzeniem. Tymczasem telefon znów daje znać o sobie. Napięcie rośnie. Ciocia Helga nie daje za wygraną i dalej przekopuje się przez swoje szminki, pudry, zapalniczki, klucze, dokumenty... Jednak ciągle nie znajduje tego, czego szuka. Ostatecznie poddaje się i z przerażeniem woła: "Jezu, Gosiu, chyba mi komórkę ukradli!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o blondynkach...
W trakcie kursu teoretycznego do prawa jazdy, szef szkoły opowiadał co jakiś czas na udokumentowanie różnych sytuacji na drodze historyjki z życia wzięte...
On, albo jakiś jego instruktor miał kursantkę, blondynkę... jechali gdzieś przez miasto, nie pamiętam jaka tam była sytuacja na drodze, ale skończyło się tak, że stanęła na torach tramwajowych, na których kawałek dalej jechał tramwaj, któremu blokowała drogę. Instruktor do niej "niech pani ucieka z torów"- mając na myśli, o ile dobrze pamiętam, żeby podjechała kawałek do przodu i przepuściła tramwaj, klientka zrobiła dziwną minę i nic więcej... po powtórzeniu prośby dziewczyna zaczęła odpinać pasy i wychodzić z samochodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 17:30, Laska-z-Polski napisał:

> Ja osobiście spadłem z krzesła... xD
> http://board.bitefight.onet.pl/thread.php?threadid=83937

Hehe :D Mnie też rozbawił ;P.
Swoją drogą - ciekawe, jak nazywa restart komputera :P

Pewnie "wciśnięcie guzika" ;)

Najbardziej zadziwiające jest to, że gość posiada podstawy w posługiwaniu się komputerem. no chociażby potrafił zrobić i zedytować screena ;) a posługuje się terminologią niegodną 10-cio latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się