SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

http://www.yosemite-17-gigapixels.com/ - zdjęcie, które ma 17 gigapikseli. Obecnie można używać jedynie zooma w określonych miejscach, ale jeszcze niedawno można było to robić ręcznie (zoomify). A może to jedynie wina mojej przeglądarki? Niedawno miałem formata i jeszcze nie wszystko zainstalowałem. W każdym razie warto zobaczyć - robi wrażenie.

Gratisowo - obrazki z rekinami w rolach głównych. Leżę i kwiczę, szczególnie z pierwszego :D

20081129223758

20081129223808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:49, Lesz3yk napisał:

http://www.yosemite-17-gigapixels.com/ - zdjęcie, które ma 17 gigapikseli. Obecnie można
używać jedynie zooma w określonych miejscach, ale jeszcze niedawno można było to robić
ręcznie (zoomify). A może to jedynie wina mojej przeglądarki?


Wina twojej przeglądarki :) Ja w Operze mogłem ręcznie. Co prawda przy max zoomie rozdzielczość nie jest imponująca, ale jak pomyśleć że to taki malutki tyci-tyci punkt na co by nie mówić dosyć dużym zdjęciu, to faktycznie robi to ogromne wrażenie. Ciekawe kiedy takie aparaty znajdą się w telefonach komórkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fail to to, że stwierdziłeś, że to fail P Po prostu nigdzie nie znalazło tej frazy w cudzysłowie, ale bez niego tak. Często tak się zdarza, jak na przykład wyszukuje się piosenki wg. tekstu i wpisuje się go w cudzysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 17:10, razormw napisał:

Fail to to, że stwierdziłeś, że to fail P Po prostu nigdzie nie znalazło tej frazy w
cudzysłowie, ale bez niego tak. Często tak się zdarza, jak na przykład wyszukuje się
piosenki wg. tekstu i wpisuje się go w cudzysłów.

Ale ja nie szukałem tekstu w cudzysłowie, wpisanie w Googlach frazy w cudzysłowie oznacza, że ma ona być wyszukana w niezmienionej postaci i bez żadnych słów pomiędzy nimi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się