SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 18:16, WorldWar3PL napisał:

<VFR8> Omg
<VFR8> I was driving home today and I saw the best license plate
<VFR8> 56K SRY


Nie załapałem... O co chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:23, rick90 napisał:

http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/1438_neonowka_niebo_wpadka.php - kabaret neo-nówka,
skecz pt. "Niebo" w nowej wersji. Musicie zobaczyć! xD


Buahahha jedna z najlepszy improwizacji jakie widziałem. Mają kolesie wyobraźnię. Diabeł freestyle''ował na całego. Wielki szacun za profesjonalne podejście. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. ;) Ten aniołek to miał jeszcze ułatwione zadanie, bo mógł się zasłaniać teczką. Ten co grał Boga, musiał starać się być poważny. Na szczęście to jest piękne w kabarecie, że wpadki dodają skeczowi smaczku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 19:21, HumanGhost napisał:

> http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/1438_neonowka_niebo_wpadka.php - kabaret neo-nówka,

> skecz pt. "Niebo" w nowej wersji. Musicie zobaczyć! xD

Buahahha jedna z najlepszy improwizacji jakie widziałem. Mają kolesie wyobraźnię. Diabeł
freestyle''ował na całego. Wielki szacun za profesjonalne podejście. :D


Przez prawie połowę skeczu diabeł za sceną "gotował" kolegów, aż miło :DDD
A to jego: "Bogu, czy wy jakiś mecz oglądacie?" w momencie, gdy publika zaśmiewała się z tych na scenie.....mało nie padłam ze śmiechu. "Dobra Bogu, wal do sznura":DDDDD
Ta wersja jest suuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:06, Adham napisał:

Ten też oglądałem, ale ta wpadka jest trochę jednak mniej znacząca bo trwa tylko przez chwilę. Tam Lucek rozśmieszał kolegów przez pół skeczu. :P

EDIT: Zresztą Pakosińska śmieje się w co drugim skeczu, więc jak raz zaliczy wpadkę nic się nie stanie. ;) I myślę podobnie jak ty, jej śmiech jest zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest MISTRZOWSKIE! Po prostu się popłakałem i łapałem oparcia fotela ze śmiech :D To była PIERWSZA KLASA! :D Od czasów niektórych skeczów Ani Mru Mru tak się nie śmiałem. Hahahaha ;D

EDIT: Mi najbardziej w pamięć zapadł gadka o meczu i "Bogu, powiedz mi, co z nami będzie gdy spotkamy się na zakręcie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:43, Mr.M napisał:

Ech... Tak jest najprościej, wrzucić i nawet nie sprawdzić, czy było...


Najprościej było by nie wrzucać- gwoli ścisłości. A tak poza tym to sorry, faktycznie o tym nie pomyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie naszło podczas uczenia się do spr. z religii (tia, świat oszalał...). Jako że na tym to przedmiocie czytamy tak "mondre" pismo jakim jest "Miłujcie się!" postanowiłem, że dam wam okazję do zapoznania się z radosną twórczością redaktorów tego pisma :) Miłej rozrywki.

Ps. Odmówcie pięć zdrowasiek w intencji usunięcie tego przedmiotu w szkołach, amen.

20081208220454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 22:05, Mr.M napisał:

Jakoś mnie naszło podczas uczenia się do spr. z religii (tia, świat oszalał...). Jako
że na tym to przedmiocie czytamy tak "mondre" pismo jakim jest "Miłujcie się!" postanowiłem,
że dam wam okazję do zapoznania się z radosną twórczością redaktorów tego pisma :) Miłej
rozrywki.

Ps. Odmówcie pięć zdrowasiek w intencji usunięcie tego przedmiotu w szkołach, amen.

Taaa "dead" metal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 22:25, Rumcajs52 napisał:

ps2. Mogę to wrzucić na joemonstera? ;>


Screena nie robilem osobiscie, wiec niby nie moje , taki przykład :) Rób co chcesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 22:05, Mr.M napisał:

Ps. Odmówcie pięć zdrowasiek w intencji usunięcie tego przedmiotu w szkołach, amen.


Metal umarł:) A Metallica skończyła się na Metallica skończyła się na Kill''em all :)

Ja umarłem po przeczytaniu tego. To naprawdę na serio czy podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 22:44, Luk Zombi napisał:



Metal umarł:) A Metallica skończyła się na Metallica skończyła się na Kill''em all :)

Ja umarłem po przeczytaniu tego. To naprawdę na serio czy podpucha?


Metallica skończyła się na demówkach, a nawet zanim się zaczęła! xP
A co do tekstu...wierz mi, że serio. Sam podczas jednego z obozów natknąłem się na książkę pisaną
przez najwyraźniej albo ortodoksyjnego chrześcijanina, prawdopodobnie w wieku podeszłym.
Książka była o wychowaniu dziecka. Bzdury, jakie były tam wypisywane spowodowały, że stała się
ona jedną z moich ulubionych komedii. Dacie wiarę, że oglądanie He Mana, granie w gry Dungeons & Dragons itd. sprowadzą Was na drogę zvego i shatana? \m/ Wg. tej książki - i owszem.
Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się